Paskolos grynaisiais

Šiais laikais daugeliui iš mūsų įprasta naudoti tam tikrą kreditą, pavyzdžiui:

Telefoninės sutartys

Hipotekos

Komunalinių paslaugų sąskaitos

Kreditinės kortelės

Reguliarus ir atsakingas kredito naudojimas gali padėti pagerinti jūsų kredito balą parodydamas, kad galite laiku grąžinti kreditą.

Kas yra paskolos grynaisiais?

Kita kredito forma, kurios žmonėms kartais gali prireikti, yra paskola grynaisiais. Tai gali būti:

  1. skolindamasis fizinius grynuosius pinigus, gautus asmeniškai
  2. kreditas pervestas į jūsų banko sąskaitą, todėl papildomos lėšos pridedamos prie jūsų banko likučio. Šias grynųjų pinigų paskolas galite atsiimti debeto kortele, kad gautumėte grynųjų.

Paskolos grynaisiais

Kai kurie kreditoriai siūlo tiesioginę paskolų grynaisiais paslaugą, suteikiančią lėšų, kurias galite įdėti tiesiai į savo piniginę. Šis procesas gali apimti apsilankymą skolintojo parduotuvėje arba gali apimti agentą, apsilankantį jūsų namuose, kad užpildytų jūsų paskolos paraišką. Antroji galimybė kartais vadinama „Durų pakopa“.

Pliusai ir minusai paskolų prie durų

Privalumai

Kalbėjimas akis į akį savo namuose gali būti ramesnis būdas skolintis kai kuriems ir gali padėti aptarti ir suprasti paskolą prieš kreipiantis.

Tai yra alternatyva skolintis grynaisiais pinigais internetu, nes tai ne taip išmanantys technologijas, o norint naudotis paslauga jums nereikia banko sąskaitos.

Trūkumai

Jei namuose turite pardavėją, galite jausti spaudimą skolintis.

Procesas gali būti labai lėtas, palyginti su paskolomis grynaisiais, dėl kurių kreipiatės ir valdote 24 valandas per parą visą parą. Daugelis žmonių nori gauti paskolą grynaisiais internetu anonimiškumą ir privatumą.

Visiems brangių trumpalaikių kreditų davėjams turi būti suteiktas Finansų elgesio tarnybos leidimas.

Šiais laikais skolintojų, siūlančių paskolas iš fizinės parduotuvės, nėra daug, nes tai tapo gana pasenusiu būdu gauti grynųjų. Dabar daugelis vartotojų pirmenybę teikia paskolų internetu greičiui ir patogumui.

Paskolos grynaisiais internetu

Tinklalapyje cashasap.co.uk mes siūlome paprastą ir be rūpesčių būdą, kaip grynuosius pinigus į savo banko sąskaitą gauti visą parą 7 dienas. Mūsų siūlomų išankstinių paskolų rūšis ketinama grąžinti kitą jūsų mokėjimo dieną arba per kitas 3 mėnesio mokėjimo dienas.

Norint gauti vieną iš mūsų paskolų grynaisiais, jums reikia JK banko sąskaitos su susieta debeto kortele. Jūsų mokėjimo informacija saugoma, nes suprantame, kaip svarbu saugoti jūsų neskelbtinus duomenis internete.

Kaip greitos paskolos grynaisiais internetu?

Užpildžius savo cashasap.co.uk paskolos paraišką, nuo paskolos sumos pasirinkimo iki patvirtinimo patvirtinimo gali praeiti tik kelios minutės. Greitųjų paskolų grynaisiais pervedimas pradedamas iškart po patvirtinimo ir gali būti jūsų banko sąskaitoje maždaug per 15 minučių.

Visų rūšių paskolos grynaisiais pinigais, jei jos yra iš teisėtų šaltinių, bus rodomos jūsų kredito ataskaitoje ir cashasap.co.uk, mes atliekame kredito patikrinimą, kad įvertintume jūsų paskolos įperkamumą jūsų aplinkybėmis.

TAIKYKITE DABAR

Parašykite komentarą