Paskolos iki atlyginimo iki 1 600 USD patvirtintos internetu

Kuo naudinga naudoti „NextDayPay“ paskolą iki atlyginimo?

Čia, „NextDayPay“, mes galime tikėtis netikėtumo! Didžiausias pranašumas imant paskolą „PayDday“ iš „NextDayPay“ yra paraiškos ir atsakymo greitis. Kai būsite patvirtinti, pinigai gali būti jūsų sąskaitoje per vieną valandą, jei atliksite banką su CBA. Esame patogūs naudoti, lengvai kalbėti ir patogi paslauga, prieinama internetu 7 dienas per savaitę.

Kas negali gauti paskolos iki atlyginimo iš „NextPayDay“?

„NextPayDay“ yra atsakingas skolintojas, veikiantis Australijoje. Mus reguliuoja Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisija (ASIC) ir turime Australijos kreditinę licenciją (ACL: 450305). Mes taip pat esame Finansų ombudsmeno tarnybos (FOS) nariai. Mes turime keletą reikalavimų, kad būtume patvirtinti mokėjimo dienos ar greitos paskolos grynaisiais pinigais, ir atmetame daug daugiau paraiškų, nei mes priimame. Siekdami išvengti abejonių, mes neskoliname:

 1. Tie, kurie turi bankroto istoriją
 2. Tie, kurie turėjo arba šiuo metu turi teisėjų ginčą
 3. Tie, kurie prašo kelių paskolų grynaisiais per trumpą laiką, todėl grąžinimai yra nevaldomi
 4. Tie, kurie pernelyg pasitiki paskolomis grynaisiais
 5. Tie, kurie tik gauna „Centrelink“ išmokas
 6. Tie, kurie išleidžia visus arba didžiąją dalį savo atlyginimo dienos gautų pinigų, todėl negali padengti kitų išlaidų, jei tą pačią dieną sutaptų paskolos iki atlyginimo grąžinimas.

Ką daryti, jei gaunu „Centrelink“ išmokas?

Jei gausite didžiąją dalį savo pajamų iš „Centrelink“, negalėsite gauti paskolos iš „NextPayDay“. Jei be įprastų darbo pajamų gaunate Centrelink išmokas, turite teisę kreiptis, jei tai tik papildomos pajamos. To pavyzdys gali būti „Mokyklinio amžiaus vaikų premija“ arba tam tikros šeimos pagalbos išmokos. Yra ir kitų specializuotų kredito teikėjų ir įvairių vyriausybės remiamų programų, kurios labiau tinka skolininkams, gaunantiems pajamas iš „Centrelink“.

Per kiek laiko gaunamas mano patvirtinimas, kai mano paraiška buvo priimta?

Geras klausimas! „NextPayDay“ yra greitas ir lengvas taikymo procesas. Esame skaidrus skolintojas ir atsakingai skoliname tokiems darbštiems australams kaip jūs. Jei kreipiatės darbo valandomis, per kelias minutes gausite pranešimą apie paraiškos būseną, o kol bus patvirtinta, jūsų lėšos bus pervestos per valandą.

Jei esate Sandraugos banke, jūsų paskolos lėšos bus jūsų sąskaitoje per kelias minutes, kai mes jas išsiųsime.

Jei esate bet kuriame iš kitų didžiųjų bankų, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą paprastai per kelias valandas.

Jei esate mažesniame regioniniame banke, ilgiausia yra nakvynė, jei jūsų paraiška patvirtinama iki tos dienos 15:30.

Kokie reikalavimai turi būti patvirtinti paskolai iki atlyginimo?

„NextPayDay“ turi automatinį tapatybės patvirtinimo ir banko išrašų paieškos procesą. Taip pat galite patikrinti kredito istoriją. Kad galėtumėte sumokėti minimalias išmokas, turite turėti reguliarias pajamas, būti Australijos gyventoju ir uždirbti daugiau nei 500 USD per savaitę. Mes įvertiname praėjusių 90 dienų operacijų istoriją iš jūsų pajamų sąskaitos dėl visų įsipareigojimų neįvykdymo, atšaukimo, kitų paskolų grąžinimo ir „Centrelink“ pajamų. „NextPayDay“ neskolina tiems, kurie turi bankrotą, teisėjų teismo sprendimus arba kai didžioji jūsų pajamų dalis tenka „Centrelink“ mokėjimams.

Vertindami jūsų kredito istoriją suprantame, kad įsipareigojimų neįvykdymai jūsų kredito byloje išlieka per 5 metus ir kad praeities istorija ne visada atspindi tai, kas esate dabar – todėl mes peržiūrime visą informaciją, kad įsitikintume, jog turime tikslią jūsų dabartinės situacijos vaizdą. finansinė padėtis.

Kokioje situacijoje tinka paskola iki atlyginimo?

Yra daugybė skirtingų situacijų, kurios tiktų gauti paskolą iki atlyginimo, ir nors kiekvienas asmuo ir situacija skiriasi, pateikiame kelis dažniausiai pasitaikančių tikslų pavyzdžius.

 • Jūsų automobilis sugedo arba buvo apgadintas, tačiau nėra apdraustas jūsų automobilio draudimu. Automobilio remontas gali labai pakenkti jūsų pinigų srautams, todėl mūsų paskolos iki 200 USD iki 1600 USD paprastai suteikia pakankamai vietos padengti daugumą skubių jūsų automobilio remonto darbų.
 • Mokėtina jūsų telefono sąskaita. Kas neišgąsdino, pamatęs mobiliojo duomenų mokesčius? Vieną minutę už tai sumokėjote, o kitą – jau kitą mėnesį! Net jei jūs peržengėte savo duomenų paketą (kas to nepadarė ?!), mūsų 200 USD darbo užmokesčio paskola yra greita ir lengva, todėl nesijaudinkite!
 • Artimas žmogus buvo paguldytas į ligoninę ir jam reikia medicininės pagalbos. Gydymas vaistais gali kainuoti gana brangiai, o sąskaitos už mediciną gali vis kauptis. Daugelis gydymo būdų nėra visiškai apdrausti įprastu medicininiu draudimu, todėl galimybė gauti skubų kreditą iki 1600 USD gali padėti sumažinti stresą kritinės padėties atvejais.
 • Jūs atostogaujate ir pritrūko pinigų. Paskutinis dalykas, kurio norite atsipalaiduoti paplūdimyje, yra pradėti paniką, nes išleidote visus savo pinigus! „NextPayDay“ turi greitą ir paprastą internetinę paraiškų teikimo ir skolinimo procesą su prieinamomis grąžinamomis išmokomis, tinkančiomis kiekvienam skolininkui.

Kas atsitiks, jei negaliu sau leisti grąžinti pinigų arba kažkas negerai?

Jei praleidote grąžinimą, galite tai padaryti nedelsdami, atlikdami tiesioginį indėlį ar debeto kortelę, taip išvengdami papildomų išlaidų. Mes suprantame, kad gyvenimas ne visada vyksta pagal planą. Praneškite mums, koks yra klausimas, kaip mes galime pertvarkyti jūsų tvarkaraštį, kad jis jums labiau tiktų, ir mes padarysime viską, kad jus pritaikytume.

Jei grąžinama nesėkmingai, taikomi papildomi mokesčiai, pvz., 35 USD mokestis kiekvieną kartą negrąžinant grąžinimo ar pratęsiant paskolą, ir papildomi rinkimo mokesčiai, jei turime išsiųsti jūsų paskolą išorinei inkasavimo agentūrai. Visų jų galima išvengti informuojant mus ir bendradarbiaujant su mumis, kad padengtume skolą.

„NextPayDay“ supranta, kad kartais sąskaitos gali staiga kauptis arba datos gali pasikeisti ir kad kartais tai nepriklauso nuo jūsų. Esame pasirengę jūsų išklausyti ir, kai tai pateisina, galime sumažinti mokesčius arba jų atsisakyti.

Ar galiu gauti trumpesnę nei 2000 USD trumpalaikę paskolą, kurią galėčiau grąžinti per 15 ar mažiau dienų?

Ne. Nacionalinis vartojimo kredito apsaugos įstatymas, kitaip vadinamas NCCP, apsaugo australus nuo didelių paskolos grąžinimo palūkanų. Štai kodėl Australijoje nebėra trumpalaikių paskolų, kurių suma yra mažesnė nei 2000 USD ir kurios turi būti grąžintos per 15 ar mažiau dienų. Šios paskolos buvo uždraustos nuo 1 dienosšv kovo 2013 m.

Ar yra man kitų galimybių, išskyrus greitą paskolą grynaisiais?

Pagal Australijos federalinės vyriausybės taisykles ir nuostatus, kaip nurodė Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisija, „NextPayDay“ privalo pateikti visiems mūsų klientams ir būsimiems skolininkams informaciją apie kitas Australijoje galimas skolinimosi galimybes.

Svarstydami galimybę gauti paskolą iki atlyginimo, kitaip vadinamą greita grynąja paskola, pagalvokite, ar galite sau leisti „NextPayDay“ nustatytą grąžinimo planą ir ar kitos finansinės galimybės jums labiau tinka.

Pasak Australijos federalinės vyriausybės ir investicijų komisijos, kai kurios finansinės problemos Australijoje yra pigesnės, yra šios:

 1. Derybos su paslaugų teikėju. Daugelis komunalinių paslaugų įmonių samdo sunkumų pareigūną.
 2. Jei priklausote mažas pajamas gaunančiam namų ūkiui, galite gauti paskolą be arba su mažomis palūkanomis.
 3. Jei turite teisę gauti „Centrelink“ išmokas, galite gauti avansinį mokėjimą už savo išmokas be jokių palūkanų.

Parašykite komentarą