5 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie grobuonišką skolinimą


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Plėšrieji skolintojai taiko nesąžiningą ir apgaulingą praktiką, kuri klaidina žmones imti paskolas, kurios neatitinka jų interesų.

Dažnai šios paskolos nėra prieinamos, jų terminai yra klaidinantys ar klaidinantys ir už juos mokami dideli mokesčiai.

Plėšrūs skolintojai dažnai nukreipia vartotojus, kurie, jų manymu, turi nedaug skolinimo alternatyvų. Tačiau atminkite, kad grobuoniškų skolintojų siūlomi produktai yra skirti paskolos davėjui ir gali pakenkti jūsų finansinei sveikatai.

Nerimaujate dėl skolų dėl COVID-19? Peržiūrėkite mūsų išteklius.5 grobuoniško skolinimo praktikos požymiai

Kai galvojate apie grobikišką paskolų praktiką, gali kilti trumpalaikis finansavimas, pvz., Paskolos iki atlyginimo ir paskolos dėl nuosavybės teisių. Bet paskolos davėjas, siūlantis bet kokio tipo paskolą, įskaitant hipoteką ir būsto paskolas, galėtų būti laikomas grobuonišku skolintoju, jei įmonė naudoja nesąžiningą ir apgaulingą praktiką pardavinėdama produktą, kuris neatitinka jūsų interesų. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kurie galėtų parodyti, ar skolintojas yra grobuoniškas.

1. Dideli mokesčiai arba paslėpti mokesčiai, kurie gali išpūsti MN

Metinė procentinė norma arba balandis yra įprastas būdas įvertinti visas paskolos išlaidas. Tai apima palūkanų normą ir mokesčius, kurie padės tiksliai palyginti skirtingų paskolų išlaidas.

Daugelio paskolų iki atlyginimo ir nuosavybės teisių kaina išreiškiama mokesčiais, atsižvelgiant į skolinamą sumą. Pavyzdžiui, atlyginimo dienos skolintojas gali imti 15 USD mokestį už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. Šie mokesčiai gali prilygti APR, svyruojantiems nuo 300% iki 400%.

Plėšrūs skolintojai taip pat gali pasiūlyti paskolas su paslėptais mokesčiais. Skaitydami paskolos sąlygas stebėkite skyrius, kuriuose gali būti nurodyti mokesčiai, tokie kaip išankstinio apmokėjimo baudos ar mokėjimai už balioną. Dėl didelių mokesčių ir paslėptų mokesčių gali būti sunkiau palyginti paskolos kainą su dideliais mokesčiais su tradicine paskola.

Norėdami padėti tiksliai palyginti kelių paskolų išlaidas, galite konvertuoti mokesčius į balandį. Štai pavyzdys, kai skolinatės 500 USD su mokesčiais, lygiais 100 USD per 21 dienos paskolos terminą.

  • Padalinkite mokesčius iš paskolos sumos.

100 USD / 500 USD = 0,20

  • 1 veiksmo atsakymą padauginkite iš dienų dienų skaičiaus per metus.

.20 x 365 = 73

  • 2 žingsnyje pateiktą atsakymą padalykite iš paskolos termino dienų skaičiaus.

73/21 = 3,4762

  • 3 veiksmo atsakymą padauginkite iš 100.

3 472 x 100 = 347,62% balandis

2. Paskolos, kurios gali sulaikyti jus skolų cikle

Dėl didelių mokesčių, susijusių su kai kurių rūšių paskolomis, žmonėms gali būti sunkiau laiku grąžinti paskolas. Pavyzdžiui, daugelis vartotojų, imančių paskolą iki atlyginimo, perkelia arba refinansuoja pradinę skolintą sumą.

Tiesą sakant, Vartotojų finansinės apsaugos biuro duomenimis, daugiau nei keturios iš penkių paskolų iki atlyginimo yra skolinamos per mėnesį. Be to, beveik 25% paskolų, mokamų iki atlyginimo, yra skolinamos devynis ir daugiau kartų.

Kiekvieną kartą, kai pervedate ar refinansuojate atlyginimo dieną arba paskolą už nuosavybės teises, jums reikia mokėti papildomus mokesčius. CFPB duomenimis, daugelis žmonių galiausiai moka daugiau mokesčių nei pradinė paskolos suma.

3. Pažadai netikrinti kredito

Jei labai trokštate pinigų, paskolos davėjas, žadantis netikrinti jūsų kredito, gali atrodyti kaip atsakymas į jūsų maldas. Tačiau tai gali būti raudona vėliava, nurodanti skolintoją, kuris naudojasi nesąžininga ir apgaulinga praktika.

Peržiūrėję savo kreditą, kreditoriai gali pamatyti, kaip jūs anksčiau tvarkėte kreditą, ir padėti jiems nustatyti, kiek tikėtina, kad grąžinsite paskolą laiku. Jei skolintojas nesidomi šia informacija, venkite to skolintojo.

4. Reikalinga prieiga prie jūsų banko sąskaitos

Daugelis finansų įstaigų siūlo klientams nemokamą automatinį mokėjimą, tačiau nereikalauja, kad tai būtų paskolos sąlyga. Tačiau kai kurie kreditoriai gali pareikalauti, kad jūs parašytumėte atidėtą čekį, kuriame nurodytas visas paskolos likutis arba kad jūs leidžiate jiems elektroniniu būdu nurašyti lėšas iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos. Tokiu būdu paskolos davėjas gali automatiškai atsiimti jūsų paskolos mokėjimą.

5. Kredito davėjas turi abejotiną reputaciją

Vartotojai turėtų būti atsargūs skolintojams, kurie iš klientų gauna daug neigiamų atsiliepimų. Norėdami sužinoti daugiau apie skolintojo reputaciją, patikrinkite Vartotojų finansinės apsaugos biuro skundų duomenų bazę.

Brangių paskolų alternatyvos

Jei jums reikia papildomų pinigų greitai, čia yra keletas kitų variantų, kuriuos reikia apsvarstyti.

  • Alternatyvios paskolos iki atlyginimo dienos Jei esate federalinės kredito unijos narys, galite gauti alternatyvią paskolą iki atlyginimo. Tai gali svyruoti iki 2000 USD, o terminai gali trukti iki 12 mėnesių. Jums gali būti taikomas 20 USD paraiškos mokestis, tačiau palūkanų normos yra ribojamos 28% (nors palūkanų normos gali keistis).
  • Paskolos išsimokėtinai už blogą kreditą Kai kurie kreditoriai specializuojasi siūlydami asmenines paskolas žmonėms, turintiems blogą kreditą arba turintiems mažai arba visai neturintį kredito istorijos.
  • Kreditinės kortelės – Kreditinės kortelės nėra žinomos dėl žemų palūkanų normų. Tačiau kreditinių kortelių APR yra daug mažesnė nei kitų rūšių trumpalaikių mažų dolerių paskolos.
  • Trumpalaikės banko paskolos – Kai kurie bankai pradėjo siūlyti trumpalaikes mažų dolerių paskolas kaip alternatyvą paskoloms iki atlyginimo. Jie vis dar yra brangus variantas, tačiau paprastai jie turi mažiau mokesčių ir mažesnes balandis nei paskolos iki atlyginimo.

Nerimaujate dėl skolų dėl COVID-19?

Jei nerimaujate dėl skolos grąžinimo dėl koronaviruso pandemijos, pažiūrėkite į mūsų vyriausybės išteklių patarimus ir pagalbos priemones, kurias gali padėti kreditinių kortelių išdavėjai ir skolintojai. Mes taip pat turime keletą bendrų patarimų, kaip sumokėti skolas.

Vyriausybės pagalbos priemonės

Įvairių skolintojų ir kreditinių kortelių išdavėjų pagalbos priemonės

Patarimai, kaip planuoti biudžetą ir sumokėti skolas


Kas toliau?

Prieš imant bet kokią paskolą, svarbu įsitikinti, ar galite sau leisti ją grąžinti. Nesvarbu, kaip palankios sąlygos, jei negalite atlikti mokėjimų. Tada ištirkite skolintojus, su kuriais ketinate dirbti, kad įsitikintumėte, jog jie yra gerbiami ir turi licencijas verstis verslu jūsų valstybėje.

Nepamirškite apsipirkti, kad galėtumėte palyginti pasiūlymus. Palūkanų normos, mokesčiai ir sąlygos gali skirtis tarp skolintojų, įskaitant patikimus. Galiausiai atidžiai perskaitykite paskolos dokumentų smulkųjį užrašą ir nepasirašykite nieko, ko nesuprantate.


Apie autorių: Jennifer Brozic yra laisvai samdoma finansinių paslaugų rašytoja, turinti žurnalistikos bakalauro laipsnį Merilando universitete ir komunikacijos vadybos magistro laipsnį „Tow“ … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą