„Wescot“ skolų išieškojimas jiems nemoka, pirmiausia perskaitykite tai – skolų patarimus ir spragas

Jei kada nors turėjote „Wescot“ skolų išieškojimo skolų, kurių nesumokėjote, tai, deja, šiandien galėjote nukentėti nuo įvairių JK skolų išieškotojų taikomų išieškojimo taktikų.

Paprastas faktas šiandienos klimato sąlygomis skolų išieškotojai tapo daug agresyvesni ir daugeliu dokumentais patvirtintų atvejų akivaizdžiai pažeidė įstatymus patyčių metu ir darė spaudimą pažeidžiamiesiems.

„Corona“ dėka mes visi esame užrakinti, o skolos ir darbo vietos labai paveiktos. Deja, skolų išieškojimo įmonės tradiciškai daugiausiai uždirbo, praradusios darbo vietas ir baimę dėl nuosmukio. Taigi nesėdėkite ir nebūkite patyčių iš bendrovės, kuri jūsų skolą nusipirko už 10% ir pridėjo 90% gryno pelno. Kovok su jais legaliai ir sumušk juos

Atsikratykite „Wescot“ skolų išieškojimo iki „Lockdown“ pabaigos

Ypač ši įmonė niekada neatsisako vaikytis jūsų dėl skolos. Skambinimas į mobilųjį telefoną, laiškų siuntimas, susisiekimas su darbu, socialinių tinklų paieška ir draugų / šeimos susirašinėjimas, kad būtų nemalonu mokėti. Taigi muškite juos savo žaidime. Skolų išieškojimo įmonės turi teisėtai laikytis taisyklių rinkinio čia, JK, tačiau taisykles, kurias galite naudoti jų sustabdymui. Pasidalinsiu su jumis įmone, kuri kiekvieną dieną konkrečiai užsiima skolų išieškojimo įmonėmis ir jas sustabdo. Jie žino visus reglamentus ir teisės aktus, kuriuos šios įmonės naudoja ir gali atsikratyti jūsų skolos. Aš juos panaudojau, kai turiu skolų, vien todėl, kad buvau skolingas tiek daug, jie buvo puikūs … … Patikrinkite juos čia

„Wescot“ skolų išieškojimas. Nemokėkite jiems, skaitykite kodėl čia

Nors dauguma kolekcionierių neperžengia įstatymų ribų, „Wescot“ skolų išieškojimas imsis įvairių būdų skolai išieškoti.
Gerai, pradėkime nuo pradžių. Suskaidę jų verslą pamatysite, kad tai yra iš tikrųjų pasislėpęs už baimės ir patyčių kaukės TU tai yra kontrolė, o ne jie.

  • „Wescot“ skolų išieškojimas yra verslas, 99 proc. Nėra čia, kad padėtų jums ar įsiklausytų į jūsų problemas. Šuo mirė, dega automobilis, pametėte piniginę? Jiems nerūpi … Įsivaizduokite kambarį, kuriame prie atskirų stalų sėdi 100 žmonių su įjungtomis ausinėmis. Šiems pardavėjams mokama premija pagal tai, kiek jie gali priversti jus sumokėti skolą.
  • Šių skambučių centrų darbuotojai, prieš jiems prasidedant, turi rytinius susitikimus. Čia jiems pateikiama taktika, kaip priversti jus mokėti, pvz., „… pasakykite, kad turime savo kaimynų / viršininkų numerį, ir mes paprašysime jų pinigų„… arba… “, jei šiandien nemokėsite, mes pasirūpinkite, kad jūsų tėvų automobilis būtų paimtas ir parduotas, kad būtų sumokėta skola “. Šių bendrovių viršininkai pasakoja darbuotojams, kiek pinigų jie tikisi surinkti iš dienos pabaigos. Kai šie žmonės jums paskambina, pokalbis / derybos su jais yra toks pat veiksmingas kaip dvipusė žaidimo kortelė
  • Iš kur jie gauna skolas? … .. jie jas perka ir urmu. Jie turi pardavimų vaikinų, kurie nukreipti į bankus, įstaigas, mobiliųjų telefonų operatorius ir perka didelę šių skolų kolekciją už% skolos. Ką tai reiškia?… Tarkime, kad jūsų skola iš „A“ banko yra sena kreditinė kortelė ir buvo už 1678 svarus … paprastai DCA ją perka už 10–20% pradinės vertės. Tačiau jie pareikalaus visos sumos ir savo mokesčių. Taigi jie moka apie 300 svarų sterlingų ir bando iš jūsų gauti daugiau nei 2000 svarų sterlingų, o per nustatytą nustatytą laiką galite pradėti suprasti, kodėl jie uždirba tiek daug pinigų ir nesidomi asmeninėmis aplinkybėmis.

Dabar jie turi visų šių skolų duomenų bazę su telefono numeriais ir adresais, kuriuos nurodė pradinis skolininkas … o ką? Jie nori iš jūsų grynųjų kuo greičiau, kuo mažiau stengdamiesi. Taigi dabar jie taiko įvairius metodus, kaip tai pasiekti.

  • Jums išsiunčiamas standartinis laiškas, kuriame prašoma sumokėti sumą ir grąžinti mokesčius. Dažnai pažeidžiant OFT gaires ir pateikiant oficialiai atrodančius ar tikėtinus dokumentus, klaidinami skolininkai dėl jų statuso, pavyzdžiui, dokumentai, pateikti kaip teismo reikalavimai.
  • Telefono skambučiai – mėgstamiausia taktika – skambinama jums maždaug 5–10 kartų per dieną kiekvienu numeriu, kai jie turi susisiekti su jumis, mobiliuoju telefonu, namuose ir darbe. Kartais siųsdami tekstus ir paprašydami perskambinti aukščiausios klasės numeriais. Įsivaizduokite, kas aukščiau jums nutiks kiekvieną mėnesį. Dar kartą kažkas kitas, kurį galite sustabdyti.
  • „Wescot“ skolų išieškojimas prasidės įvairiomis taktikomis, jei vis tiek nesiseka surinkti visos sumos, tai yra – susisiekimas su jumis neprotingu metu, ignoruojant teisėtus norus, kada ir kur su jumis susisiekti, reikalaujant teismų nurodymų. , teigdamas, kad yra antstolis. Klaidingai nurodant ar nurodant, kad veiksmo galima arba bus imtasi, kai teisėtai negalime nurodyti įmonės pavadinimo, kuris reiškia viešosios įstaigos statusą, arba melagingai nurodant ar nurodant, kad skolos nesumokėjimas yra nusikalstama veika arba kad bus pradėtas baudžiamasis procesas, jei skolininkai mokėti visiškai, nepagrįstai didelėmis dalimis arba padidinti mokėjimus, kai to padaryti negali. Visa tai yra neteisėta

Greičiausia taktika jų visam laikui atsikratyti
Jei jus vejasi skolų išieškotojai arba turite skolų bankai /paskolų kompanijoms, kurios mokėjo darbo dieną, tada dabar turite nutraukti visus grasinimus / mokesčius / palūkanas. Jei viskas, ko jums reikia, yra skolos išieškojimas, tai gali padaryti jūsų įmonė, kurią aš kruopščiai patikrinau. Aš juos naudojau, kai turėjau bėdų, ir tai taip pat apsaugo jus nuo teismo veiksmų / antstolių, tačiau niekada nebereikia daugiau kalbėtis su jokiu kreditoriumi. Jie susisiekia su jumis jūsų vardu ir viską sustabdo, informuodami jus el. Paštu. Patikrinkite juos čia

„Wescot“ skolų išieškojimas jų negrąžina

Dabar jūs daug geriau suprantate, su kuo susiduria „Wescot“ skolų išieškojimas, o dar svarbiau – su kuo. Rašysiu kitame savo straipsnyje,

Kaip kovoti su jomis, nurašyti senas skolas, sumažinti jų reikalaujamą sumą, sustabdyti visus telefoninius / tekstinius pranešimus ir priversti juos bendrauti tik laiškais … iš tikrųjų 50 pagrindinių punktų, kuriuos galite naudoti norėdami atgauti kontrolę, sąrašas ir galia iš jų!

Parašykite komentarą