Patikrinimas dėl sukčiavimo: įstatymai, mokesčiai, baudos, gynyba

„Check Fraud“ teisininkas paaiškina pasekmes ir gynybą

Patikrinkite sukčiavimo teisininkusČekių apgaulės teisininkai gali jums atstovauti, jei esate kaltinami valstijos ar federalinės valdžios institucijomis dėl sukčiavimo čekyje pažeidimo. Prokurorai rimtai žiūri į bankų sukčiavimo schemas, ir jums gali grėsti kaltinimas federaliniu banku dėl sukčiavimo, numatant galimą 30 metų laisvės atėmimo bausmę ir baudą iki 1 000 000 USD.

Turite suprasti visas teisines galimybes, kaip bandyti išvengti nuosprendžio kalte ar sumažinti kaltinimus. Padėti gali čekių patikėtinis.

Čekių sukčiavimo schemų tipai

Yra daug skirtingų tipų schemų, dėl kurių gali būti pareikšti kaltinimai dėl sukčiavimo, įskaitant:

  • Sukčiavimas banko čekiu: Jei užsisakote uždarytos sąskaitos čekius arba rašote juos ant uždarytų ac-count, tokio tipo sukčiavimas paprastai vadinamas „popierhanging“.
  • Padirbtas čekių sukčiavimas: Patikrinimus galima pagaminti naudojant pagrindinę kompiuterio programinę įrangą arba nukopijuoti su pažangiu spalvotu kopijavimo aparatu. Patikrinimus taip pat galima pakeisti naudojant tirpiklius ir chemines medžiagas, kad būtų pakeista svarbiausia informacija.
  • Patikrinkite skalbimą: Patikrinimas plovimas apima informacijos ištrynimą iš banko priemonės.
  • Kasininkai tikrina sukčiavimą: Šis sukčiavimo būdas paprastai reiškia, kad pirkėjas duoda pardavėjui kasos čekį, kurio suma viršija prekės pirkimo kainą. Tada pirkėjas prašo permokėti pinigų perteklių. Tačiau pirminis patikrinimas iš tikrųjų negalioja.
  • Darbo užmokesčio patikrinimo suktybė: Galima sukurti netikrus darbo užmokesčio čekius arba pakeisti tikrus darbo užmokesčio čekius naudojant baliklį ar kitus metodus.
  • Patikrinkite pinigų apgaulę: Parduotuvės, siūlančios grynųjų čekių grąžinimą, gali apgauti, jei sąmoningai grąžinamos tapatybės vagių grąžinamos mokesčių sumos, arba jei grynaisiais grynaisiais pinigais jie žino, kad jie negalioja.
  • Patikrinkite indėlių suktybes: Šių rūšių sukčiavimo atvejai, kai prašoma ką nors įnešti čekį į sąskaitą ir pateikti grynuosius pinigus, paėmus nedidelę komisinę sumą. Prietaisas negalioja.
  • Patikrinkite aitvarų sukčiavimą: Tai reiškia sąskaitų atidarymą keliose finansų įstaigose ir apgaulingų likučių sukūrimą rašant čekius iš vienos sąskaitos į kitą, naudojant trumpalaikį laiką po to, kai čekis išgryninamas, ir prieš grynuosius pinigus. išskaičiuota sukurti įspūdį, kad sąskaitoje yra pinigų.

Jei esate kaltinamas dalyvavęs šiose ar kitose schemose, susijusiose su apgaulingais patikrinimais, valstijos ar federalinės valdžios institucijos gali jus ištirti ir sulaikyti už sukčiavimą tikrinant.

Atlyginimo diena Paskolos čekis Sukčiavimas

Darbo dienos paskolos sukčiavimo kaltinimai paprastai keliami žmonėms, kurie nežinojo, kad pažeidžia įstatymus. Paskolų iki atlyginimo verslo modelis sutelktas į tai, kad skolininkai išrašytų čekius po datos ar kitaip įsipareigotų mokėti pinigus iš banko sąskaitos, nepaisant to, kad sąskaitoje tuo metu nėra pakankamai lėšų.

Kai skolininkas negrąžina visos paskolos arba uždaro sąskaitą, kad būtų išvengta automatinių mokėjimų, paskolų davėjai gali grasinti pareikšti mokesčius už sukčiavimą paskolos mokėjimo dieną. Šie atvejai dažnai turėtų būti tinkamai traktuojami kaip situacijos, kai sumažėja blogos skolos užstatas arba sumažėja užstatas, ypač kai skolintojai čekio išrašymo metu turėtų žinoti apie nepakankamą lėšų kiekį.

Nors atlyginimo dienos skolintojas gali turėti civilinę bylą, galite pateikti argumentą, kad baudžiamasis kaltinimas nėra tinkamas ir kad neketinta padaryti nusikaltimo, susijusio su patikrinimu.

Geriausiai įvertinta kriminalinė teisininkė

Arkadijus Buhhas turi ilgametę patirtį atstovaudamas klientams, apkaltintiems sunkiais federaliniais ir valstijos nusikaltimais NYC

GERIAUSIA ĮVERTINTA: SUPER ADVOKATAI, AVVO, NACIONALINIAI BANDOMIEJI ADVOKATAI

Elektroninis čekių sukčiavimas

Elektroniniai čekių sukčiavimai pastaraisiais metais tapo didesne problema, nes bankai perkėlė daugiau paslaugų į internetą. Viena paplitusių elektroninių čekių rūšių yra prieiga prie internetinių banko sąskaitų, kuriose rodomi čekių vaizdai. Išsami informacija gali būti naudojama suklastotiems čekiams sukurti naudojant pasirinktinę spausdinimo įrangą. Šis procesas yra tiesiog labiau pažangių technologijų būdas įsitraukti į klasės tipo sukčiavimą.

Tačiau sukčiavimas elektroniniu būdu tikrinant gali sukelti daug daugiau baudžiamųjų kaltinimų nei paprastas nusikalstamas čekis. Galite būti apkaltinti ne tik banko sukčiavimu ir tikrinti sukčiavimo pažeidimus, bet taip pat galite būti apkaltinti sukčiavimu laidais ir kompiuteriniais nusikaltimais.

Sukčiavimas viela yra baudžiamas 18 JAV kodekso 1343 skyrius ir gresia laisvės atėmimas iki 30 metų. Kompiuterių sukčiavimo ir piktnaudžiavimo įstatymas apibrėžia nusikaltimus, susijusius su kompiuteriais 18 JAV kodekso 1030 skyrius, kuris skiria laisvės atėmimą iki 20 metų, priklausomai nuo nusikaltimo kompiuteriu tipo. Šie papildomi mokesčiai gali būti pareikšti bet kuriuo metu, kai dėl sukčiavimo padaroma neteisėta prieiga prie kompiuterio ar internetinės bankininkystės sistemos arba kai internetas naudojamas kaip nusikaltimo dalis.

Patikrinkite bausmę už sukčiavimą

Baudos už nusikaltimus, susijusius su patikrinimais, skiriasi priklausomai nuo to, ar esate apkaltintas valstybės ar federaliniu nusikaltimu, taip pat nuo pinigų sumos, kurią tariamai paėmėte per savo schemą.

Niujorko baudžiamojo įstatymo 190.05 skirsnyje nurodoma, kad blogo čekio išdavimas yra nusikaltimas, jei žinote, kad nepakanka lėšų arba kad mokėjimas bus atmestas. Šis nusikaltimas yra B klasės nusižengimas. Nuteisimas už B klasės nusižengimą gali būti įkalintas ne ilgiau kaip tris mėnesius. Paprasčiausiai parašius vieną blogą čekį, gali būti imamas šis mokestis. Jei esate didesnės schemos dalis; arba jei esate pakartotinis nusikaltėlis, jums gresia ilgesni kalėjimo terminai ir rimtesnės pasekmės.

18 JAV kodekso 1344 skyrius federalinis nusikaltimas yra sąmoningas elgesys ar dalyvavimas schemoje, skirtoje turto ar pinigų kontrolei gauti iš finansų įstaigos.

Sprendime Loughrin prieš Jungtines Amerikos Valstijas Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad bet kokia sukčiavimo schema, skirta gauti lėšų iš finansų įstaigos, gali būti apmokestinta banko sukčiavimu, jei melagingi ar apgaulingi pareiškimai būtinai bus perduodami finansų įstaigai, net jei buvo neketina apgauti banko. Tai reiškia, kad už daugelį blogų čekių atvejų dabar gali būti baudžiama pagal federalinius įstatymus, nes beveik visada siekiama paskatinti banką išgryninti ar pagerbti čekį. Banko aferai gresia 30 metų laisvės atėmimo bausmė ir bauda iki 1 000 000 USD.

Kaip gali padėti čekių sukčiavimo teisininkas

Nesvarbu, ar jums pareikšti valstijos ar federaliniai kaltinimai, jūs turite teisę išvengti apkaltinamojo nuosprendžio, jei prokuroras negali įrodyti kaltės be pagrįstų abejonių. Jūs taip pat turite teisę į teisingą teismą. Niujorko kriminalinės gynybos kontrolierius, atsakingas už kontrolinį sukčiavimą, padės jums susitvarkyti su prokuroru, derėtis dėl susitarimo dėl ieškinio pagrindo ar apsiginti savo bylos metu, kad bandytumėte pasiekti nekaltą nuosprendį. Skambinkite šiandien, kad sužinotumėte daugiau.

Parašykite komentarą