Kas yra naujausia informacija apie Wonga grąžinimus, pretenzijas, išmokas ir WDFC žalos atlyginimą?

Wongos WDFC žalos atlyginimo atnaujinimas 2021 m. Kovo 10 d

Šis straipsnis atnaujinamas po sausio 10-osios el. Laiškų, išsiųstų ankstesniems „Wonga“ paskolos klientams. Per 2019 m., Kai Wonga tapo administracija, klientai atidžiai stebėjo Wonga istoriją. Tai įvyko po Wongos žlugimo 2018 m. Rugpjūčio 30 d., Kai jie negalėjo sumokėti pinigų už visus gautus skundus dėl prieinamumo. Šis įrašas buvo atnaujintas, kad būtų parodyti naujausi įvykiai, taip pat apytikslė tai, kas įvyko iki šiol. Kaip šalutinį dėmesį, galite sužinoti apie panašius „Sunny“ administratorius ir „Moneyshop“ pretenzijų atnaujinimus.

4,3 p svarais – Wongos administratoriaus pranešimas (WDFC).

Nuo 2020 m. Sausio 29 d. „Wonga“ administratoriai paskelbė, kad kiekvienam svarui grąžinama 4,3 pensinė suma bus grąžinta visiems klientams, kurie sėkmingai pareiškė pretenzijas dėl neįperkamų paskolų per Wonga. Teoriškai tiems, kurie sėkmingai dirba, mokėjimai turėtų būti gauti per ateinančias keturias savaites, o tai prieštarauja administratorių pradiniam sausio mėnesio pabaigos pažadui iš pradžių.

Iki 2020 m. Sausio 31 d. Dauguma klientų gaus el. Laišką, kuriame bus nurodyta, ką gaus. Klientams patariama susisiekti su „Wonga debacle“ administratoriais telefonu 020 7138 8330, jei reikia daugiau patarimų, jei jie negavo el. Laiško.

Nuvilianti žinia, kad tik 4,3 penso už kiekvieną svarą grąžinama, sukrėsta skaitytojų, kaip matote iš šio įrašo pagrindo teiginių. Viena skaitytoja Jenna pareiškė:

„Gavau el. Laišką ir gaunu 67 svarus, atsižvelgiant į 1400 svarų išmokėjimą“

Nors Justine buvo vienodai nusivylusi:

„Mano paraiška buvo 7160 svarų sterlingų, šiandien gavau patvirtinimo el. Laišką 18; 04 dienomis, sakydamas, kad jums priteista 4,3 tūkst. Svarų už bendrą mano gautą pretenziją 308 svarų sterlingų ir ji bus sumokėta per 4 savaites. Turiu omeny, kaip juokinga “

Pateikta procentinė dalis: 4,3 procento svaro sterlingų (t. Y. 4,3% visos ieškinio vertės) – el. Laiškai turėtų būti gauti iki 2020 m. Sausio 31 d., Penktadienio, pabaigos.

Peticija vyriausybei kompensuoti visas kompensacijas Wonga aukoms, pritraukiančioms šalininkų dėl change.org: https://www.change.org/p/boris-johnson-for-the-government-to-fully-compensate-victims-of-wonga -ltd

Koks yra naujausias „Wonga“ atnaujinimas, skirtas „WDFC“ žalos atlyginimo klientams po jo žlugimo?

2019 m. Pradžioje pateikus internetinį ieškinio puslapį, įvyko šie veiksmai.

  • Wonga skundus dėl įperkamumo vertino kiekvienu atveju atskirai. Manoma, kad tai yra automatizuota paslauga, kai paskolos lyginamos su kliento aplinkybėmis, kartu su sunkumais, padedančiais nustatyti, ar Wonga paskolos diena nebuvo prieinama.
  • Dalis šio proceso nuspręs, ar tai neįperkama, ir paskaičiuos, kiek palūkanų reikia grąžinti klientui.
  • Šio skundo pateikimo terminas buvo rugsėjo pabaiga, dar 2019 m
  • Po sėkmingos pretenzijos klientai turėtų būti informuoti, kad galų gale jie gaus el. Laišką, kuriame bus išsamiai nurodyta grąžintina suma.
  • Suma pagal vertę, kurią grąžinate, bus pagrįsta PERCENTAGE sumos, nurodytos šiuose el. Laiškuose.
  • Buvo priimta apie 400 000 pretenzijų Wongai dėl neįperkamų paskolų iki atlyginimo.
  • 202 m. Sausio 10 d. Wonga savo klientams pradėjo siųsti el. Laiškus, kuriuose nurodė procentus, kurie jiems bus mokami.
  • Taip pat buvo pridėtos gairės, kad administratoriai tikėjosi, kad mokėjimai bus atlikti iki 2020 m. Sausio 30 d.
  • Sausio 27 d. Kai kurie klientai pranešė turintys patvirtinimą, kad procentinė pinigų dalis, priklausanti nuo pretenzijų, bus grąžinta iki savaitės pabaigos.
  • Išmintingo tėčio skaitytojai pranešė, kad praeitus itin ilgoms telefonų eilėms, daugumai buvo patarta, kad daugiau informacijos nėra, tačiau mokėjimai turėtų būti atlikti iki savaitės pabaigos.

Susijęs straipsnis: Perimkite savo pensijos valdymą naudodamiesi SIPP ir išeikite į pensiją anksčiau būdami 55 metų.

Kada gausiu žalos atlyginimo išmoką ir gausiu tai, ką esu skolinga iš Wonga WDFC?

Wongos administracijos komanda pateikė šią informaciją:

Įvertinus pretenziją, paskirstymai atliekami tokia tvarka:

Pirmiausia bus apmokėtos turto realizavimo išlaidos. Tuomet apmokamos visos sumos, mokėtinos užtikrintiems kreditoriams, po to – darbuotojų reikalavimai ir neužtikrintos pretenzijos (pvz., Prekių ir paslaugų teikėjai ir žalos atlyginimo reikalavimai). Jei sumokėjus užtikrintų kreditorių išlaidas ir sumas, nepakanka lėšų visiems likusiems reikalavimams sumokėti, kreditoriai gaus dalį savo reikalavimo.

Kaip atrodė Wongos pretenzijos ir grąžinimo el. Laiškai?

Naujausiuose el. Laiškuose, kuriuos gausite iš Wonga administratorių, paprasčiausiai pateikiamas bylos numeris, trečiosios šalies nuoroda ir išsami informacija apie jūsų banko sąskaitą, įskaitant paskutinius keturis klientų banko sąskaitos numerių skaitmenis. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad el. Laiške nurodoma:

turėtumėte žinoti, kad gautas mokėjimas bus žymiai mažesnis nei jūsų priimta pretenzijos vertė.

wongos išmokos

Viena skaitytoja Natalie labai maloniai atsiuntė mums Wongos administratorių WDFC UK Ltd el. Laiškų turinį, kuriame paaiškino jų ketinimus:

„WDFC UK Limited – administravimo srityje (įmonė)

Jungtiniai administratoriai dabar gali paskelbti pirmąjį ir galutinį 4,3 p dividendą GBP.

Gausite 20,20 svaro sterlingų mokėjimą. Jūsų mokėjimas sudaro 4,3 procento svaro sterlingų nuo jūsų sutartos pretenzijos vertės 468,64 svaro.

Atminkite, kad jei jus atstovauja CMC / trečioji šalis ir pateikėte mums nurodymus, kad jūsų CMC / trečiosios šalies atstovui turėtų būti sumokėta jūsų vardu, aukščiau nurodyta suma bus sumokėta tiesiogiai jūsų CMC / trečiosios šalies atstovui.

Kaip žinosite iš ankstesnio susirašinėjimo, mokėjimas, kurį gausite, yra žymiai mažesnis nei jūsų priimtos paraiškos vertė. Taip yra todėl, kad visų priimtų pretenzijų klientams / kreditoriams vertė žymiai viršija pinigus, kuriuos galima paskirstyti.

Kaip nurodyta ankstesniame įvertinimo el. Laiške, mes taip pat ėmėmės veiksmų, kad atnaujintume jūsų kreditų bylą pagal jūsų įvertinimo rezultatus. Visi kredito bylos atnaujinimai, susiję su šia paraiška, turėtų būti atlikti per maždaug 45 dienas nuo šio susirašinėjimo.

Jei jus atstovauja CMC / trečioji šalis, šio el. Laiško kopija buvo išsiųsta jūsų CMC / trečiosios šalies atstovui.

Kada gausiu paskutinį dividendų mokėjimą?

Dėl dividendų, mokėtinų klientams / kreditoriams, apimties gausite mokėjimą per keturias savaites nuo šio el. Laiško. Atminkite, kad jei neseniai pateikėte savo banko duomenų atnaujinimus klientų aptarnavimo komandai, mokėjimas gali užtrukti ilgiau, kol bus apdorojami jūsų naujiniai.

„Wonga“ klientų aptarnavimo komanda nebegali priimti jokių banko duomenų atnaujinimų. Jei per keturias savaites negavote mokėjimo, susisiekite su „Wonga“ klientų aptarnavimo komanda naudodamiesi toliau pateikta informacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie dividendų mokėjimą, apsilankykite DUK.

Jei turite kokių nors skubių klausimų, į kuriuos neatsakyta į mūsų DUK, susisiekite su Wonga klientų aptarnavimo centru adresu [email protected] arba 020 7138 8330.

Svarbu pažymėti, kad klientų aptarnavimo komanda patirs daugiau nei įprasta skambučių ir el. Laiškų. Todėl jiems gali tekti atsakyti ilgiau “.

wdfc žalos atlyginimas

Kas yra Wonga išmokos išmokėjimas?

Tikėtina, kad tai yra mokėjimas, kurį klientai turėtų gauti iki 2020 m. Sausio pabaigos dėl skundo dėl įperkamumo. Administratoriai nurodė, kad tai turėtų būti iki 2020 m. Sausio 30 d. Išmokos yra nustatytos, nes paskolos iki atlyginimo diena priskiriama „neįperkamoms“, jei grąžinimas reiškia, kad turėjote įsiskolinti daugiau skolindamiesi daugiau, atsilikdami nuo mokėjimų. , arba iškęsti papildomų sunkumų. Net jei kai kurie klientai grąžino skolas, jie vis tiek gali reikalauti grąžinti tokiu nesąžiningu būdu sumokėtas palūkanas.

„Wonga“ atnaujinimas 2020 m. Vasario 10 d. (Naujausias kitų žmonių peržiūras žiūrėkite įrašo pabaigoje esančiuose komentaruose).

Tikėtinas procentas: 4,3 procento svaro sterlingų (ty 4,3 procento visos pretenzijos vertės) – el. Laiškai turėtų būti gaunami iki 2020 m. Sausio 31 d., Penktadienio, pabaigos. Tai panašu į numatomą 4,2 procento svaro sterlingų išmokėjimą, kurio tikimasi iš „Moneyshop“ žalos atlyginimo

Peticija vyriausybei kompensuoti visas kompensacijas Wonga aukoms, pritraukiančioms šalininkų dėl change.org: https://www.change.org/p/boris-johnson-for-the-government-to-fully-compensate-victims-of-wonga -ltd

Verta paminėti, kad sausio 10 d. Žmonėms siunčiamuose laiškuose teigiama, kad mokėjimas bus atliktas, tačiau nenurodoma procentinė dalis, kurią gausite. Tam tikru laipsniu suma vis dar nežinoma. Iki šiol, 2020 m. Sausio 11 d., Nemačiau jokių kitų patvirtintų procentinių mokėjimų sumų, išskyrus spekuliacijas.

Kada tikėtina, kad klientai pamatys Wonga grąžinamą sumą 2019 ir 2020 m.

Už paraiškas, pateiktas Wongos administracijai per Wonga pretenzijų portalą, mokėjimai turėtų būti atlikti iki 2020 m. Sausio 30 d. Tai buvo gairės, išdėstytos Wonga grąžinimo el. Laiškuose ir naujausiuose Wonga atnaujinimuose dėl skundų dėl paskolų įperkamumo dienos.

PASTABA: Šis įrašas dabar skirtas tik esamiems ieškovams, nes 2019 m. Terminas pareikšti naujas pretenzijas administratoriams praėjo.

Kiek procentų yra Wonga išmokos?

„Wonga“ atnaujinimas 2020 m. Vasario 10 d. (Naujausias kitų žmonių peržiūras žiūrėkite įrašo pabaigoje esančiuose komentaruose).

Tikėtinas procentas: 4,3 procento svaro sterlingų (ty 4,3 procento visos paraiškos vertės) – el. Laiškai turėtų būti gauti iki 2020 m. Sausio 31 d., Penktadienio, pabaigos.

Peticija vyriausybei kompensuoti visas kompensacijas Wonga aukoms, pritraukiančioms šalininkų dėl change.org: https://www.change.org/p/boris-johnson-for-the-government-to-fully-compensate-victims-of-wonga -ltd

Parašykite komentarą