Ar tiesioginio skolintojo paskola yra geriausia paskolos rūšis?

Kartais galite atsidurti situacijoje, kai jums reikia greitų grynųjų, kad galėtumėte sumokėti nenumatytą didelę sąskaitą. Ne visada galite nuspėti, kada suges jūsų katilas ar automobilis, o kartais gali atrodyti, kad Murphy įstatymas įsigalioja ir beveik viskas lūžta vienu metu! O gal jūs tiesiog norite ką nors patobulinti namuose. Tokiais laikais jums gali prireikti šiek tiek pagalbos, norinčio paskolinti jums pinigų. Jums gali pasisekti ir turite draugų bei šeimos narių, kurie gali jums padėti, tačiau tai ne visada būna. Tam ir yra skolintojai! Jei ketinate imti paskolą, svarbu žinoti, kas yra skolinimas ir kokie yra skolintojai.

Kas yra tiesioginis skolintojas?

Tiesioginis skolintojas skolins tiesiogiai skolininkui, nedalyvaujant trečiosioms šalims. Tiesioginis skolintojas peržiūrės jūsų paraišką ir patikrins jūsų kredito bylą, kad galėtų priimti sprendimą dėl skolinimo. Jei jūsų paraiška bus patvirtinta, tiesioginių pinigų skolintojas lėšas perves tiesiogiai jums.

Šiuo metu galite sau galvoti, kad tiesioginis skolintojo kreditas skamba kaip tinkamas pasirinkimas jums, tačiau tiesioginių skolintojų yra įvairių rūšių, pradedant gatvių bankais ir prekybos centrų paskolomis, baigiant specialiais skolintojais internetu. Taigi, koks geriausias variantas?

Kokie yra banko gatvių paskolų privalumai ir trūkumai?

Bankai gali būti jūsų pirmasis įplaukimo uostas ieškant paskolos, ypač todėl, kad jie juos siūlo jau seniai, bet pažiūrėkime, ar jie siūlo jums geriausią variantą. Paprastai bankai siūlo daugybę variantų, priklausomai nuo jūsų skolinimosi priežasties. Pavyzdžiui, asmeninių paskolų atveju galite rasti skirtingas palūkanų normas, kurios skirsis priklausomai nuo banko, grynųjų pinigų sumos, kurią jums reikia pasiskolinti, ir laikotarpio, kurį jums reikės grąžinti.

Kreiptis dėl banko paskolos paprastai galima internetu, per jų banko programą ar net skyriuje, jei norite asmeniškesnio požiūrio. Paprastai galite pasirinkti bet kurią jums labiausiai tinkančią parinktį, tačiau vis tiek turėsite nusiųsti jiems reikiamą dokumentaciją, kurios apdorojimas gali užtrukti.

 • Privalumai

  • Bankai siūlo platų paskolų produktų asortimentą, kad atitiktų skirtingas klientų sąlygas. Nesvarbu, ar jums reikia didelės sumos namui įsigyti, ar paskolos investuoti į savo verslą, bankas gali jums padėti
  • Bankai paprastai siūlo palyginti žemas palūkanų normas, nes ilgam laikui skolinatės didelę pinigų sumą
  • Paskolos paraišką galima pateikti asmeniškai, o tai gali suteikti ramybės žinant, kad jūsų paraiška buvo tinkamai apdorota
  • Galite kreiptis per savo banko programą, kuri jums suteiks galimybę iš anksto užpildyti paraiškos formą informacija, kurią jūsų bankas jau turi apie jus. Tai padarius, galbūt paspartėtų paraiškų teikimo procesas, todėl galėtumėte kreiptis greičiau nei per 10 minučių
  • Bankai siūlo skirtingas paskolos sąlygas, dažniausiai ne ilgesnes kaip apie 5 metus, o tai gali suteikti laiko, kurio jums reikia, kad galėtumėte grąžinti paskolą.
 • Trūkumai

  • Didžiausias bankų trūkumas yra tas, kad jų minimali paskolos suma paprastai yra apie 1000 svarų, taigi, jei jums reikia skolintis mažesnę sumą, bankas gali būti netinkamas pasirinkimas

  • Kai kurie bankai gali imti papildomus mokesčius, pvz., Išankstinio ar pavėluoto grąžinimo mokestį, todėl prieš užpildydami paraišką būtinai atidžiai perskaitykite paskolos sutartį

  • Kai kurie bankai gali reikalauti turėti atvirą sąskaitą, kad galėtumėte kreiptis dėl paskolos
  • Mažai tikėtina, kad bankas priims jūsų paraišką, jei turite kredito balą, kuris neatitinka jų standartų
  • Paprastai minimalus paskolos grąžinimo terminas yra maždaug vieneri metai, taigi, jei ieškote trumpalaikės paskolos, banko paskola gali būti netinkamas pasirinkimas

Kokie yra prekybos centrų paskolų privalumai ir trūkumai?

Mes visi perkame savo maisto prekes prekybos centruose, bet ar žinojote, kad kai kurie iš jų taip pat siūlo skolinimo galimybes? Paprastai prekybos centrai pasiūlys įvairias asmeninių paskolų rūšis, priklausomai nuo jūsų aplinkybių. Palūkanos už jas skirsis priklausomai nuo to, kiek skolinatės ir kiek laiko.

Norėdami kreiptis dėl prekybos centro paskolos, galite arba užpildyti internetinę paraišką, arba pasiimti paraiškos formą parduotuvėje.

 • Trūkumai

  • Paprastai prekybos centrai siūlo minimalią paskolos sumą – 1000 svarų. Taigi, jei ieškote mažesnės sumos, prekybos centro paskola gali būti ne pats geriausias pasirinkimas
  • Prekybos centrai dažniausiai siūlo beveik išimtinai ilgalaikes paskolas, kai minimalus laiko tarpas, kurį paprastai galite pasiskolinti, yra 1 metai. Taigi, jei jums reikia pinigų trumpesniam laikotarpiui, tai gali netikti jums
  • Kai kurie prekybos centrai taip pat gali imti išankstinio ar pavėluoto grąžinimo mokesčius, todėl prieš kreipiantis svarbu perskaityti paskolos sąlygas
  • Mažai tikėtina, kad jūsų paraiška bus patvirtinta, jei jūsų kredito balas bus žemesnis nei parduotuvės standartai

Vyras, naudodamasis mokėjimo kortele, apsipirkti internete

Kokie tiesioginių skolintojų paskolų internetu privalumai ir trūkumai?

Taigi, kas atsitiks, jei turiu ploną kreditinę bylą ar žemą kreditingumo balą? Kol kas visi šie tiesioginiai skolintojai greičiausiai skolins pinigus tik žmonėms, turintiems aukštą kredito balą. Na, čia atsiranda keletas tiesioginių skolintojų internete, todėl skaitykite toliau.

 • Privalumai

  • Internetiniai skolintojai paprastai siūlo mažas asmenines paskolas, kurių didžiausia suma siekia apie 1500 svarų, ir jūs galite pritaikyti paskolą iki artimiausio svaro, o tai reiškia, kad jums nereikia skolintis daugiau nei jums reikia

  • Paprastai galite rinktis paskolą iki atlyginimo dienos ir išsimokėtinai. Tai reiškia, kad jūs galite paskirstyti grąžinimus per kelis mėnesius, jei tai jums labiau prieinama
  • Taikymas su tokio tipo skolintojais yra internetinis, todėl procesas yra greitesnis ir patogesnis, nes galite kreiptis bet kur, bet kada
  • Šio tipo skolintojai paprastai praneša, ar jūsų paraiška buvo patvirtinta per kelias minutes, o tai gali būti naudinga, jei pinigų reikia greitai
  • Jei jūsų paraiška buvo patvirtinta, pinigai paprastai pervedami į jūsų pasirinktą banko sąskaitą per kelias minutes
  • Bet kada galite turėti prieigą prie savo internetinės sąskaitos, o tai gali padėti geriau valdyti grąžinimus ir atitinkamai biudžetą
  • Jei turite mažą kredito bylą arba žemesnį nei vidutinis kredito balas, jūsų paskolos paraiška vis tiek bus svarstoma ir gali būti patvirtinta, jei atitiksite tam tikrus kriterijus
 • Trūkumai

  • Didžiausia internetinių skolintojų siūloma suma dažnai siekia apie 1500 svarų, taigi, jei jums reikia didesnės pinigų sumos, tokio tipo skolintojai jums nebus geriausias pasirinkimas
  • Palūkanų norma, kurią siūlo šie skolintojai, paprastai yra didesnė, nes jie skolina pinigus per trumpesnį laiką
  • Kai kurie internetiniai skolintojai ims vėluojančio grąžinimo mokesčius, todėl pirmiausia reikia perskaityti sąlygas, kad žinotumėte, su kuo sutinkate
  • Visas paskolos paraiškų teikimo procesas vyksta internete, kuris jums gali netikti, jei norite kreiptis asmeniškai arba neturite prieigos prie interneto

Visa tai gali būti kiek pribloškianti, todėl apibendrinkime tai! Tiek bankai, tiek prekybos centrai siūlo palyginti panašią paslaugą. Jie abu siūlo panašius produktus, įskaitant asmenines paskolas, ir paskolas namų tobulinimui su palyginamomis žemomis palūkanų normomis. Šios dvi skolintojų rūšys taip pat siūlo galimybę kreiptis dėl paskolos internetu arba asmeniškai, o tai gali būti patraukli kai kuriems dėl asmeninio prisilietimo. Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų kreditorių gali būti tai, kad bankai paprastai siūlo jums grąžinti paskolą ne ilgiau kaip 5 metus, o prekybos centrai paprastai gali tai padaryti iki 7 metų.

Šių dviejų rūšių paskolų trūkumas yra tas, kad jūs retai gausite patvirtinimą, jei turite mažą kredito bylą arba žemą kredito balą. Tai palieka spragą, kurią kiti internetiniai skolintojai nori užpildyti. Internetiniai skolintojai siūlo mažesnes skolinimosi sumas už didesnes palūkanas, nes jie paprastai skolina pinigus žmonėms, turintiems mažesnį kredito balą, o tai reiškia, kad jie gali prisiimti didesnę riziką. Kitas skirtumas tarp skolintojų internete ir bankų ar prekybos centrų yra tas, kad pirmiausia galite kreiptis tik internetu, o tai gali būti netinkama visiems. Norėdami tai kompensuoti, skolintojai internetu siūlo jums galimybę bet kada ir bet kada tvarkyti savo sąskaitą, o tai gali būti tikrai patogu.

Taigi, jei nusprendėte, kad paskola jums yra tinkamiausias variantas, tikimės, kad tai padėjo suprasti jūsų įvairias galimybes, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Svarbu pažymėti, kad nesvarbu, koks yra jūsų pasirinkimas skolintojų atžvilgiu, visada turėtumėte įsitikinti, kad skolintojas yra įgaliotas ir reguliuojamas Finansų …

Parašykite komentarą