Virtuali debeto kortelė. | „Ferratum“ bankas

Kai sukursite nemokamą banko sąskaitą naudodami „Ferratum“ programą, jūsų virtuali debeto kortelė bus iškart pasiekiama programoje. Virtualią kortelę galite naudoti visur, kur naudojate tradicinę kortelę: pirkdami internetu ar atsiskaitydami išmaniuoju telefonu parduotuvėse visame pasaulyje. „Ferratum“ virtuali kortelė priimama mokėti už pirkinius ir paslaugas tūkstančiuose internetinių parduotuvių.

Virtuali debeto kortelė yra puikus mokėjimo būdas saugiai apsipirkti internetu. Jei įtariate, kad jūsų virtualaus debeto kortelės numeris yra pažeistas, galite užblokuoti kortelę programoje „Ferratum“ ir susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, kad gautumėte naują kortelę – nesijaudindami ir nelaukdami, kol kortelė bus pristatyta į namus.

Parašykite komentarą