Paskolos už blogą kreditą ir bloga kredito istorija


Kiek norėtumėte pasiskolinti:

150 svarų

300 svarų

Jūsų grąžinimo data yra:

Visa grąžintina suma:

£ 363,97

Metinė procentinė norma:

2573 m % Balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 300 svarų sterlingų paskola 18 dienų fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 342,90 GBP per vieną grąžinimą. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1403% balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 250 svarų sterlingų paskola 3 mėnesiams su fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 321,51 svaras, kas mėnesį mokant po 93,26, 124,38 ir 103,87 svarus. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1288% balandis


Blogos paskolos yra neužtikrinto kredito forma. Priežastis, dėl kurios jie vadinami „blogo kredito“ paskolomis, yra ta, kad jie siūlo prieinamą būdą gauti paskolą iki atlyginimo žmonėms, turintiems blogą kreditą, ty turintiems blogą kredito istoriją arba turintiems ribotą kredito istoriją arba net neturintį jų.

Žmonės, turintys žemą kredito reitingą, gali sunkiai imti paskolą iš gatvių bankų ir žemų palūkanų paskolų davėjų, nes jie gali būti vertinami kaip nepatikimi – dažnai bloga kredito byla rodo, kad asmuo praleido ankstesnius grąžinimus arba ėmė kreditą, kurį turi negalėjau atsilyginti. Net jei jūsų finansinė padėtis dabar yra kur kas geresnė, jūsų kredito byla gali kurį laiką jus persekioti: dėl to gali būti sunku gauti paskolą ir dėl to varginti, jei žinote, kad galite ją grąžinti.

Taip pat galite būti laikomi bloga kredito istorija, jei ilgą laiką nenaudojote kredito. Tai vadinama plona kredito byla – tiesiogine to žodžio prasme todėl, kad skolintojams nėra daug informacijos, kad jie galėtų pagrįsti savo sprendimą. Tai nebūtinai jus blogai atspindi, tai reiškia, kad dar negalėjote įrodyti, jog esate patikimas klientas. Naudodamiesi tokiomis kredito priemonėmis kaip kreditinės kortelės ar net sutartys telefonu (ir akivaizdu, kad grąžinsite visas sumas laiku ir laiku), jūsų kredito balas bus geresnis, todėl ateityje bus lengviau ir galbūt pigiau gauti kreditą, nes skolintojai galės pamatyti įrodymus. kad esate atsakingas skolininkas – ir todėl jie atgaus pinigus.

Štai kodėl egzistuoja paskolos už blogą kreditą: siūlome produktą, kurio šiaip nėra.

Tinklalapyje cashasap.co.uk mūsų trumpalaikės paskolos gali pasiūlyti dvi alternatyvas blogų kreditų mokėjimo dienos paskoloms – vieną, kurią grąžinate kas mėnesį per tris mėnesius, ir tą, kurios grąžinimo data yra tik viena. Tai taip pat žinomos kaip atitinkamai kelių mėnesių paskolos ir paskolos iki atlyginimo.

Kelių mėnesių paskolos

Kelių mėnesių paskolos taip pat žinomos kaip paskolos dalimis vien todėl, kad jas grąžinate dalimis. Tai dažnai reiškia, kad grąžinate šiek tiek daugiau nei tuo atveju, jei paskolą grąžinote anksčiau vieną dieną, kaip tai yra paskolos iki atlyginimo atveju, tačiau kiekviena grąžinama suma yra mažesnė nei vienkartinė įmoka, todėl tai yra lengviau valdomas grąžinimo būdas. paskolos, jei negalite sau leisti grąžinti visos sumos vienu ypu.

Paskolos iki atlyginimo

Visiems yra žinomas terminas „paskolos iki atlyginimo“ ir gera žinia yra ta, kad jie būtent tai ir sako ant skardos. Paskola iki atlyginimo yra paskola, kurią grąžinate kitą darbo dieną (arba jums tinkančią datą). Paskoloms už blogą kreditą mokama tiksliai tuo pačiu principu.

Kredito bylos tobulinimas

Nors bloga kredito istorija gali apriboti jūsų prieigą prie kredito per trumpą laiką, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pagerintumėte savo kredito bylą. Kai kurie iš šių dalykų apima užtikrinimą, kad esate užsiregistravę rinkimų registre (tai taip pat reiškia, kad galite balsuoti rinkimuose!), Nuosekliai grąžinkite visas sumas ir laiku ir įsitikinkite, kad grąžinsite visas negrąžintas skolas prieš gaudami daugiau kreditų.

Paskutinis yra tikrai svarbus, nes gali būti nesunku jaustis įstrigęs skolos spiralėje, jei nuolat skolinatės pinigus, rimtai nesvarstydamas, ar galite sau leisti grąžinti pinigus. Atminkite, kad paskolos už blogą kreditą mokėjimo diena nėra pajamų forma ir jų nereikėtų naudoti. Kai kurie skolintojai gali net atmesti jūsų paraiškas, jei per trumpą laiką kreipiatės per daug kartų, o atmestos kredito paraiškos gali neigiamai paveikti jūsų kredito bylą.

Geras būdas išlaikyti savo kredito reitingą ir suprasti, ką reikia patobulinti, yra gauti nemokamą kredito balą. Kai kurios svetainės privers mokėti, kad sužinotumėte savo kredito reitingą, tačiau yra būdų, kaip tai padaryti nemokamai, todėl verta pasidomėti, nes niekas nenori mokėti už tai, ko jam iš tikrųjų nereikėjo.

Kuo cashasap.co.uk yra gera alternatyva paskoloms iki atlyginimo žmonėms, turintiems blogą kreditą?

Nesvarbu, ar turite gerą kredito balą, ar ne, kartais susidaro tokie dalykai, į kuriuos tiesiog neįtraukėte lėšų į biudžetą, ir jie gali padėti jums išties sunkioje padėtyje, jei tai neišvengiama. Kadangi mes esame tiesioginiai skolintojai ir tai suprantame, mes siūlome prieigą prie kreditų žmonėms, turintiems visas kreditų istorijas, įskaitant ir paskolą iki atlyginimo už blogą kreditą, kad galėtumėte nedelsdami ištaisyti bet kokią nedidelę finansinę problemą (jei tai laikina ir jūs žinai, kad gali sau leisti grąžinti pinigus).

Galite naudoti mūsų alternatyvas blogoms kreditų paskoloms iki atlyginimo ne tik tada, kai bandote sukurti ar atkurti savo kredito bylą. Kreipimasis dėl greitos paskolos pas mus gali būti naudingas, jei neseniai pakeitėte darbą, tačiau jūsų darbo dienos nesiskiria. Kai kurios įmonės ne visada mokės jums pirmą darbo dieną – ypač jei prieš tai neatlikote viso mėnesio darbo. Tai gali sukelti didelių problemų, jei turite mokėti prioritetines sąskaitas, tokias kaip nuoma ir elektra, nes jūs turite praleisti ypač ilgą laiką nemokėdami.

Mūsų tos pačios dienos paskolos grynaisiais pinigais gali padėti jums užpildyti šią spragą, todėl jūs neturite įsiskolinimų dėl savo prioritetinių mokėjimų (o tai savo ruožtu gali sukelti dar didesnių finansinių sunkumų). Kadangi jūs žinote, kad jums bus mokama kitą mėnesį, be to, tai turėtų būti didesnė alga, nei įprasta, nes ji bus skirta daugiau nei vieno mėnesio darbui, jūs žinote, kad galite sau leisti paskolos grąžinimus ir įprastas prioritetines sąskaitas.

Jei jūsų kredito balas yra blogas, galbūt negalėsite naudoti kreditinės kortelės ar overdrafto, kad padengtumėte šiuos kitus mokėjimus, kol dirbate tarp kitų darbų, nes galite būti nepatvirtinti jiems. Nuo šiol paskolų iki atlyginimo diena žmonėms, turintiems blogą kreditą, gali sutaupyti dienos!

Jei jums reikia papildomų grynųjų, kodėl gi neprašę šiandien cashasap.co.uk ir, gavę patvirtinimą, paskolą į banko sąskaitą galėtumėte gauti vos per 15 minučių, neatsižvelgiant į valstybines šventes ir savaitgalius!


TAIKYTI …

Parašykite komentarą