Virtualūs skaitmeniniai padėjėjai – išmanieji daiktai jūsų namuose

„Virtualūs skaitmeniniai padėjėjai“ yra ne toks įdomus būdas apibūdinti, kas iš tikrųjų yra robotas, gyvenantis jūsų namuose. Taip, jūs girdėjote teisingai – tai gali nepavykti pajudinti ar padaryti puodelio, tačiau stebėtinai naudinga.

Šie robotai, geriau žinomi kaip išmanieji garsiakalbiai ar namų padėjėjai, gali valdyti jūsų apšvietimą, šildymą, leisti muziką ir atsakyti į klausimus, priklausomai nuo to, ką jūs esate užmezgę.

Šiuo metu rinkoje dominuoja tik du: „Amazon Echo“ ir „Google Home“.

„Amazon Echo“

Tai yra labiau įsitvirtinęs namų padėjėjas rinkoje, kurio „Alexa“ yra balso atpažinimo sistema. Tiesiog pasakykite „Alexa“ ir užduokite savo klausimą arba duokite komandą. Gana gerai atpažinti tai, ko nori, kai kalbi natūraliai, todėl nereikia mokytis specialaus komandų sąrašo.

Pavyzdžiui, galite paleisti savo muziką sakydami „Alexa, paleiskite mano„ Favorite Songs “grojaraštį„ Spotify “ar pan. Taip pat galite jį naudoti norėdami atsakyti į klausimus, pvz., „Google“ paiešką, arba sužinoti, koks bus oras ar kaip užimtas kelias. Kadangi tai yra „Amazon“ produktas, jis taip pat labai gerai integruotas su jūsų „Amazon“ paskyra, todėl galite užsisakyti daiktus paprašę paprasto prašymo.

Vienas iš geriausių „Echo“ dalykų yra tai, kad jis yra dviejų versijų: pilno dydžio „Echo“ versija ir mažesnė, pigesnė „Dot“ versija. Abu veikia taip pat gerai; „Dot“ turi tik mažesnį garsiakalbį.

Peržiūrėkite toliau veikiantį tašką:

https://www.youtube.com/watch?v=5l_YjBiK7iM

„Google“ pagrindinis puslapis

Naujausias įėjimas į rinką yra „Google“ modelis su „Google Assistant“ programine įranga. Šis taip pat turi įmontuotą garsiakalbį su tinkama garso kokybe. Kadangi tai yra „Google“, tai tikrai gerai integruota su „Google“ paieškos funkcijomis, todėl galite sužinoti lėktuvo bilietų kainą, pamatyti vietos kino laikus ar tiesiog sužinoti, kas 1997 m. Pelnė geriausios aktorės „Oskarą“ (jei dėl kokių nors priežasčių norite tai padaryti – būna) lengvai.

„Google Home“ balso atpažinimas yra šiek tiek daugiau pokalbių nei „Alexa“ ir gali lengviau spręsti tolesnius klausimus, o „Alexa“ tvirtai laikosi tiesioginių klausimų ir atsakymų formato.

Kaip ir „Echo“, „Google Home“ gebėjimų sąrašas ateinančiais mėnesiais ir metais vis didės ir tobulės.

Greitai pasiekite „Google Home“ atsakymą į vieną iš labiausiai ieškotų klausimų birželio mėnesį:

Ar turite „Amazon Echo“ ar „Google Home“ išmanųjį garsiakalbį? Eikite į mūsų „Facebook“ puslapį ir balsuokite už savo mėgstamiausią!

Ar mes ką nors praleidome? Praneškite mums, pasidalindami patarimais!

Daugiau iš Natano

Mėgsta rašyti apie technologijas, gyvenimą ir kaip juos sujungti. Bet ne „Robocop“ būdu.

Parašykite komentarą