Vivus | Atsiliepimas kredits247.lv

„vivus“ logotipas„Vivus.lv“ yra viena iš Latvijos nebankinių kredito įstaigų, veikiančių globojant bendrovę „4finance“, ir yra viena iš bendrovių, išleidžiančių didesnes pinigų sumas, kurios gali būti nuo 50 iki 1500 eurų. „4finance“ yra tarptautinė įmonė, turinti ilgametę trumpalaikių paskolų teikimo patirtį ir jau išdavusi kelis milijonus paskolų bei turinti filialus mažiausiai 10 šalių. Ši statistika suteiks jums, kaip skolininkui, pasitikėjimo šios įmonės veikla ir neprivers abejoti jų verslo praktika.

„Vivus.lv“ svetainėje, kaip jau minėjau, galite pasiskolinti iki 1500 eurų, o grąžinimo terminų pasirinkimas yra nuo 1 iki 24 mėnesių, o tai yra tinkamas laikotarpis tiek greitiems kreditams, tiek pratęstoms paskoloms gauti. Tačiau nepamirškite, kad kuo ilgiau skolinsitės, tuo didesni bus jūsų palūkanų mokėjimai, kurie iš pradžių yra 10%, jei pasirinksite skolintis vienam mėnesiui, tačiau pasirinkę 24 mėnesių grąžinimo terminą, jie gali padidėti iki 100%. Kaip pavyzdį galime paimti 300 EUR paskolą:

  • 300 EUR paskola vienam mėnesiui, turi būti grąžinta 326,40 EUR;
  • 300 EUR paskola dviem mėnesiams, grąžinama 343,02 EUR;
  • 300 EUR paskola penkiems mėnesiams, grąžinama 382,80 EUR;
  • 300 EUR paskola per metus, turi būti grąžinta 474,36 EUR;
  • 300 EUR paskola dvejiems metams, grąžinama 631,20 EUR;

Kaip matote skolinimosi vivus.lv palyginime, jei skolinatės pinigus dvejiems metams, tada palūkanų mokėjimai gali padidėti iki 100%, todėl kredits247.lv rekomenduoja geriau skolintis trumpesniam laikotarpiui, tačiau jei esate bėda, galite sujungti kelias paskolas į vieną ir mokėti mažesnes palūkanas!

Galite pasiskolinti pinigų iš „Vivus“ kreditoriaus per internetą bet kurioje Latvijos vietoje, tereikia banko sąskaitos, interneto ryšio ir geros kredito istorijos. Pinigų pervedimai „Vivus“ atliekami nuo 7:00 iki 23:00, o šios įmonės darbo laikas yra tas pats, kur galite paskambinti 67439777 arba atsiųsti el. Laišką adresu [email protected], susisiekti su jais ir sužinoti visi jus dominantys klausimai. Trečias būdas susisiekti su skolintoju yra internetinis pokalbis, kuriame galite užduoti bet kokius klausimus ir greitai bei be vargo gauti atsakymus.

* REKLAMA

„Vivus“ yra viena iš bendrovių, neteikiančių nemokamų paskolų, tačiau jie gali tai sau leisti, nes bando įgyti rinkos dalį už didesnę paskolų sumą, ir abejotina, ar kuri nors kita kredito įstaiga pasiūlys beprocentę 1500 eurų paskolą .

Dar naudingiau žinoti tai, kad „vivus“ perves pinigus į jūsų banko sąskaitą maždaug per penkiolika minučių, tačiau paprastai ši operacija vyksta dar greičiau, tačiau kalbant apie įmonės pasiūlymus, būtinai turėtumėte paminėti mėnesines akcijas, kurias galite peržiūrėti bendrovės interneto svetainėje.

Apskritai galiu drąsiai teigti, kad „Vivus.lv“ yra viena iš pirmaujančių greitųjų kreditų įstaigų Latvijoje ir jų garantuotas duomenų saugumas, greitų paskolų išdavimas ir draugiškas klientų aptarnavimas jūsų nenuvils!

Gauti paskolą

Atkreipkite dėmesį, kad straipsnis buvo paskelbtas 2013-09-28 o joje esanti informacija – darbo laikas, akcijų aprašymai, informacija apie skolintojo kontaktus, minimalias ir didžiausias paskolos sumas – gali būti pasenusi. Tikslią informaciją visada galite rasti šio skolintojo svetainėje. Jei radote netikslumų, praneškite apie tai [email protected]

Parašykite komentarą