7 originalios dovanos nematomam draugui

Be abejo, jūs kada nors dalyvavote „nematomame drauge“, kuris vis labiau populiarėja susitikimuose ir šventėse su šeima ir draugais. Tai yra žvaigždžių žaidimas dovanojant dovanas, ypač per kalėdinius vakarėlius, kuris krizės metu išsprendžia būtinybę kiekvienam asmeniui pateikti detalę. Gal kada nors iš tų, kuriuos grojai, tau jau teko skubėkite paskutinę minutę ieškoti tų originalių ir pigių dovanų kurios paprastai perkamos norint nustebinti gavėją. Bet ar pagalvojote, kad galite nusipirkti dovaną nematomam draugui ir patys?

Turėdami šiek tiek fantazijos ir šiek tiek laiko, mes galime patys pasigaminti šias detales slaptajam draugui, kuris ne tik nustebina būdamas unikalus ir pridėdamas pridėtinės vertės dovanai, bet ir gali padėti gerai praleisti laiką jas gaminant. Jei nieko nesugalvojate, nesijaudinkite, pateikiame keletą lengvai atliekamų idėjų su medžiagomis, kurias galite rasti bet kur. Tai labai nebrangios dovanos, tačiau stebina savo originalumu.

Jūs išdrįstate? Nenustokite to skaityti sąrašas 7 originalių dovanų nematomam draugui.

Pasidaryk pats amatų nematomam draugui

• Kartoninis pieštukų laikiklis. Be labai naudingos dovanos, tai yra lengvai pagamintas amatas ir stebinantis rezultatas. Su storu kartonu ir kai kuriomis kitomis medžiagomis sukursite gražų indą rašikliams įdėti. Čia mes paliekame jums vaizdo įrašą, kad galėtumėte pamatyti, kaip tai daroma žingsnis po žingsnio.
  • „Macrame“ apyrankės. Nors tai gali atrodyti šiek tiek vaikiška, tai yra dar viena detalė, kuri draugams ir šeimos nariams paprastai patinka labai daug. Vienu mygtuko paspaudimu rasite begalę idėjų ir skirtingų formų, jos padarytos greitai ir pagal jūsų galimybes galite žaisti derindami skirtingas spalvas ir motyvus.
  • Pagalvėlė. Kita nebrangi ir originali dovana nematomam draugui gali būti pagaminti mažą pagalvėlę. Visi juos myli, jie yra linksmi ir jiems labai gera palaikyti galvą, kai žiūrime televizorių, pasiimti į mašiną ilgoms kelionėms ar tiesiog papuošti bet kurį kampą. Atlikite šiuos veiksmus ir tai atrodys tikrai gerai!:
    1. Pirmiausia reikia ieškoti audinio, kuris pritrauktų dėmesį, ir pagalvoti apie ypatingą formą (žvaigždę, širdį, debesį …)
    2. Nupieškite dvi jūsų pasirinktos formos audinio puses, iškirpkite palikdami 1 cm vietos ir sujungkite jas siūdami neteisingai. Nepamirškite abiejuose galuose palikti kelis centimetrus nesusegtus.
    3. Galiausiai apverskite pagalvę gale, kurią palikote nepasiūti, ir užpildykite minkšta medžiaga (pavyzdžiui, medvilnė). Dabar jūs tiesiog turite baigti pabaigą, atsargiai siūdami, kad dygsnis būtų paslėptas, arba, jei turite daugiau įgūdžių, pridėkite užtrauktuką.
  • Magnetai su šaldytuvu. Gaminti magnetus ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus yra labai paprasta ir viena pigiausių originalių dovanų, kokių tik galite rasti. Norėdami tai padaryti, jums reikia mažų upių akmenų (kurie yra lygiausi) ir nudažykite juos pagal savo skonį. Tada vienoje iš šonų uždedate magnetą su gerais klijais arba klijais ir viskas. Juos taip pat galite pasigaminti su kitais daiktais, kuriuos galite sugalvoti: kriauklėmis, mažu žaisliuku, kurį turite namuose ir kt. Vaizduotė galiai!
  • Sandėliavimo dėžės. Paprastą batų dėžę galite paversti gražia dėže. Jums teks tik padengti storu audiniu ir pamatysite, kad jis gerai atrodo. Kitas variantas yra dažyti jį pagal savo skonį ir uždengti tik viduje. Jei taip pat padarysite porą skylių galuose ir padėsite virves rankenos formos, rezultatas bus daug geresnis.
  • Veltinis raktų pakabukas. Norėdami tai padaryti, jums reikia tik raktų žiedo ir pajutote, kad galite pjaustyti ir įklijuoti, kaip norite. Kai tik atidarys lauko duris, jie tave prisimins.

Eik į priekį ir pabandyk padaryti keletą šių mūsų siūlomų idėjų. Žinoma, niekada nepamirškite pridėti kortelės, kurią taip pat padarėte jūs, kur rašote trumpą dedikaciją su geriausiais linkėjimais ir „Tikiuosi, kad jums patiks“. Tikimės, kad įkvėpėme jus, kodėl originalios ir pigios dovanos tai lengva, bet labiausiai … labai smagu!