Geriausias skolų konsolidavimas „Ontario Online“ 2021 m. Liepos mėn

Gyvenimas Ontarijuje gali būti brangus, ypač didžiuosiuose jo miestuose, tokiuose kaip Toronto ir Otava. Dėl to jūs galite atsidurti gana didelėje skoloje. Nors sumokėti skolą yra pakankamai lengva, kai jos neturite daug, tikrai sunkiau, kai turite neapmokėtų sąskaitų, paskirstytų daugeliui skirtingų kreditorių. Tokiu atveju skolų konsolidavimas gali būti jums tinkamiausias sprendimas.

Ieškote daugiau informacijos apie paskolas Ontarijuje? Pabandykite tai perskaityti.

Kaip Ontarijo skolininkai įstringa skolose

Skola gali atsirasti iš daugelio vietų, atsižvelgiant į visas išlaidas, kurias reguliariai turi patirti paprastas Ontarijo gyventojas. Kai kurios dažniausiai pasitaikančios skolos kyla iš:

 • Viršijančios išlaidos kreditinėmis kortelėmis ir laiku nesumokėjus mėnesinių sąskaitų
 • Turite kelis kitus kredito produktus, kuriuos sunku sekti
 • Sumažintos darbo valandos ar darbo netekimas
 • Mokėjimas už butą, butą ar namą, kuris neviršija jūsų biudžeto
 • Visos išlaidos, susijusios su jūsų būstu (remontas, atnaujinimas, priežiūra ir kt.)
 • Išlaidos, kurių nenumatėte (ekstremaliomis situacijomis, autoavarijos, medicinos problemos ir kt.)

Naudinga skola, palyginti su žalinga skola

Nors skola gali tapti didele Ontarijo gyventojų problema, neturėtumėte automatiškai manyti, kad visos skolos sugadins jūsų finansus. Tiesą sakant, tam tikra skola gali būti gera, tačiau tik esant tinkamoms aplinkybėms.

Naudinga skola

Išmokti tapti atsakingu kredito vartotoju Ontarijuje gali būti sunku. Kai jums bus patvirtinta pirmoji kreditinė kortelė, gali būti pagunda peržengti savo išlaidų įpročius. Pirmoji didelė jūsų kreditinės kortelės sąskaita dažnai gali būti nemažas šokas daugeliui naujų kreditų vartotojų, dauguma Ontarijo vartotojų greitai sužino, kaip visi susiję jų išlaidų įpročiai, skolų lygis ir kreditas.

Ar apmokėjus kredito kortelės sąskaitą bus galima padidinti jūsų kredito balą? Sužinokite čia.

Jūsų kredito produktai ir jūsų kredito balas tiesiogiai veikia vienas kitą. Kai tik pasinaudosite pirmąja kredito kortele, pradėsite kurti tą balą, kuris yra 3 skaitmenų skaičius nuo 300 iki 900, kuris atspindi jūsų, kaip kredito vartotojo, veiksmus. Jūsų rezultatas pakyla ir sumažėja kiekvieną kartą, kai mokate ar praleidžiate mokėjimą. Kreipdamiesi dėl naujo kredito, jūsų skolintojas Ontarijuje dažnai atsižvelgs į jūsų kredito balą, kad nuspręstų, kiek būsite atsakingi už galimus mokėjimus. Geras rezultatas prilygsta didesnėms patvirtinimo galimybėms ir mažesnėms palūkanų normoms. Blogas rezultatas turi priešingą efektą. Prisiimdami skolą ir greitai ją sumokėdami, padidinsite savo balą ir atversite būsimų kredito produktų galimybių pasaulį. Po ilgų geros skolos ir kreditų metų jūs netgi galite būti patvirtintas kaip galutinis naudingas skolos tipas – hipoteka. Matyti? Ne visos skolos yra blogos, tik priklauso nuo to, kaip jas tvarkysite.

Perskaityk tai informacijos apie hipotekas Ontarijuje.

Sugadinti skolą

Nors skola nėra savaime bloga, ji tikrai gali būti tokia, kai su ja elgiatės neatsakingai. Pvz., Jūsų kreditinės kortelės gali sukelti labai blogą skolą, kai apmokestinate visas mažas jų išlaidas, tačiau neturite pakankamai didelių pajamų, kad galėtumėte išlaikyti mėnesinius mokėjimus.

Tą patį galima pasakyti ir apie hipotekas. Nors namo Ontarijuje sumokėjimas gali būti naudingas ir prisiimti gerą skolą, tai gali sukelti priešingą efektą, kai kreipiatės dėl hipotekos Ontarijuje, kurio negalite sau leisti. Didelė skola, kurią sukelia jūsų mokėjimai, palūkanų norma ir mokesčiai, kartu su būsto savininku susijusiomis išlaidomis ir kitomis gyvenimo išlaidomis Ontarijuje, gali būti labai pavojinga ir palikti jus namas vargšas.

Paskolos iki atlyginimo taip pat gali sukelti baisių skolų dėl jų aukštų palūkanų normų ir mokesčių. Nors juos gauti labai lengva, jiems taikomas labai trumpas privalomas mokėjimo laikotarpis (2 savaitės po patvirtinimo). Paskolos gavėjai Ontarijuje, kurie negali būti patvirtinti kitur, dažniausiai kreipiasi į paskolą iki atlyginimo kaip paskutinę priemonę. Kartu su kitomis išlaidomis, šie skolininkai negali sau leisti grąžinti paskolos per 2 savaites, gauti baudą ir patekti į blogesnę skolą. Jie netgi gali pradėti pasitikėti paskolomis iki atlyginimo, kad tik gautųsi.

Sužinokite, kaip tvarkyti skolasAr jums reikia pagalbos kuriant savo skolų planą? Peržiūrėkite šią infografiką.

Du skolų konsolidavimo tipai

Su skolų konsolidavimas, galutinis tikslas yra sujungti visas neapmokėtas skolas ir pašalinti jas vienu šūviu. Nors jūs galite tai padaryti naudodamiesi savo pajamomis ir santaupomis, tai gali neturėti pinigų kitoms jūsų išlaidoms padengti. Yra dvi skolų konsolidavimo galimybės, kurios gali padėti išvengti šios rizikos.

Skolų konsolidavimo paskolos

Kelių skirtingų sumų skolų su skirtingomis mokėjimo datomis sekimas yra dažna su skolomis susijusių problemų priežastis. Taigi, ši pirmoji konsolidavimo galimybė apima vienos didelės paskolos paėmimą, kad sumokėtumėte visas tas skolas vienu metu, paliekant jums vieną mėnesinį mokėjimą. Galite kreiptis dėl vienos iš šių paskolų per savo banką ar kitą skolintoją Ontarijuje. Taip pat galima gauti mažesnė palūkanų norma kuris laikui bėgant gali sutaupyti daug pinigų.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti skolų konsolidavimo paskolų srityje:

 • Kaip ir naudojant bet kurį kitą kredito produktą, taip ir mokėjimų nevykdymas gali tiesiog padidinti skolą, o finansinė padėtis dar labiau pablogėti.
 • Norint gauti paskolą Ontarijuje, kartais reikia pasiūlyti turtą kaip užstatas (namas, automobilis ir kt.) paskolai užtikrinti. Jei įsipareigojimų nevykdote per ilgai (paprastai vėluojate 90 dienų), jūsų turtui gali grėsti draudimas ar grąžinimas.
 • Kai kurie skolintojai Ontarijuje, pvz., Bankai ir kredito unijos, nori, kad jums būtų suteiktas tinkamas kredito balas (620 ar didesnis), taip pat geros pajamos, kol jie jus patvirtins.
 • Kadangi tai turės įtakos jūsų kredito balui, svarbu visada atlikti mokėjimus laiku ir visiškai. Nevykdymas gali labai pakenkti jūsų rezultatui.

Atlikote vėlavimą? Štai kaip galite atkurti savo kredito balą.

Skolų konsolidavimo programos

Šios paslaugos, kartais vadinamos skolų valdymo programomis, veikia panašiai kaip ir skolų konsolidavimo paskolos, nes visos jūsų skolos bus sumokėtos vienu metu, todėl jums teks atsiminti tik vieną mėnesio įmoką. Tačiau skolų konsolidavimo paskolą suteikiate jūs patys, o jūs dirbtumėte su atestuotu kredito konsultantu. Savo ruožtu atliksite mokėjimus savo patarėjui, kuris sumokės jūsų skolintojams jūsų vardu. Užuot turėję paskolą su palūkanų norma, jūs paprasčiausiai mokėsite už savo patarėjo paslaugas.

Į ką reikėtų atsižvelgti kalbant apie skolų konsolidavimo programas:

 • Kai kurios kredito konsultavimo agentūros Ontarijuje ima mokestį už savo paslaugas, o kai kurios yra ne pelno siekiančios. Vis dėlto pirminės konsultacijos turėtų būti nemokamos, todėl paklauskite savo galimo patarėjo, kiek jie moka (jei iš viso) už savo programas.
 • Dar kartą turėsite atsakingai valdyti mokėjimus, jei norite išvengti tolesnių skolų problemų ir žalos kredito balui.
 • Jūsų kredito balas ir toliau turės įtakos dvejus metus po programos užbaigimo.
 • Kai kurie skolintojai Ontarijuje gali nesutikti su jūsų programos sąlygomis. Jei taip nutiks, jūsų kreditų patarėjas turės iš naujo įvertinti ir parengti naują pasiūlymą.

Paspauskite čia kai kuriuos faktus apie kreditų konsultavimą Ontarijuje.

Skolos rūšys, kurios atitinka konsolidavimą

Prieš kreipdamiesi dėl skolų konsolidavimo paslaugos, paklauskite finansų patarėjo ar kredito patarėjo, ar jūsų pačios skolos bus tinkamos, nes yra tam tikrų tipų, kurios netinka. Apskritai, dauguma negarantuotų skolų, kai nėra jokio užstato, atitinka reikalavimus. Kita vertus, daugelis užtikrintų, įkeitimu pagrįstų skolų to nedaro.

Kai kurios skolos, kurios atitinka reikalavimus

 • Vartotojų ir mažmeninės prekybos vietų kreditinių kortelių sąskaitos
 • Neužtikrinti asmeninių paskolų mokėjimai
 • Transporto priemonė atsiėmimas skolos
 • Pavėluotos mobiliųjų telefonų sąskaitos
 • Pradelsti mokesčiai už komunalines paslaugas

Kai kurios skolos, kurios neatitinka reikalavimų

 • Hipotekos
 • Užtikrintos paskolos automobiliui
 • Užtikrinti asmeninių paskolų mokėjimai

Norite sužinoti apie asmenines paskolas Ontarijuje? Pažvelkite į tai.

Dažnai užduodami klausimai

Ko reikia norint gauti skolos konsolidavimo paskolą?

Patvirtinimo sąlygos skirsis priklausomai nuo skolintojo ir produkto. Tačiau atminkite, kad dauguma jūsų neatitiks kvalifikacijos, jei jau įsitvirtinsite savo skolas naudodamiesi kreditų konsultacijomis, vartotojų pasiūlymais ar bankrotu. Jums taip pat reikės pastovių pajamų ir pagrįstos skolos sumos, palyginti su pajamomis. Jei negalite gauti skolos konsolidavimo paskolos, gali būti laikas ieškoti skolų konsolidavimo programos, kurioje nėra naujų paskolų.

Ar turėčiau gauti skolos konsolidavimo paskolą?

Jei kyla problemų mokant kelias paskolas aukštomis palūkanomis, gali būti laikas apsvarstyti galimybę jas konsoliduoti, kol turėsite galimybę. Geriausias laikas tai padaryti, kai jūsų kredito balas svyruoja apie 600, o mažiau nei pusė jūsų pajamų siekia paskolos mokėjimų. Svarbu, kad esate pasirengęs pradėti planuoti biudžetą. Nereikėtų imti naujų paskolų, kol jūsų konsoliduotos skolos nebus visiškai išmokėtos.

Ar yra skolų, kurių negalima konsoliduoti?

Paprastai vienintelės skolos, kurias turėtumėte apsvarstyti, yra neužtikrintos didelės palūkanų skolos. Vis dėlto studentų paskolos ir pradelsti mokesčiai geriausiai neįtraukiami į konsolidavimo paskolą. Turėtumėte galėti atskirai derėtis dėl palankios mokėjimo tvarkos. Negalima konsoliduoti ir užtikrintų paskolų, tokių kaip paskolos automobiliams, hipotekos ar būsto paskolos. Tačiau skolintojai gali pasinaudoti tomis užtikrintomis paskolomis, kad konsolidavimo tikslais sukeltų jūsų neužtikrintas skolas.

Konsoliduoti savo skolas paskolomis Kanada

Jei galvojate kreiptis dėl skolų konsolidavimo paskolos Ontarijuje arba norite gauti informacijos apie skolų konsolidavimo programas, susisiekite su „Loans Canada“ šiandien. Mes galime padėti jums rasti jūsų ieškomas skolų sumažinimo paslaugas.

Įvertink

Parašykite komentarą