Kaip laikyti barbekiu padažą

Visiškai atvėsusį barbekiu padažą laikykite šaldytuve iki dviejų savaičių sandariame inde, pavyzdžiui, Mason stiklainyje.

Ar galite užšaldyti barbekiu padažą?
Taip! Barbekiu padažą tikrai galite užšaldyti – ir turėtumėte, jei neketinate jo panaudoti per dvi savaites. Norėdami užšaldyti naminį barbekiu padažą, perpilkite jį į šaldymo maišelį, ant kurio užrašyta data. Išspauskite visą oro perteklių, užriškite maišelį ir lygiai padėkite į šaldiklį. Užšaldykite iki trijų mėnesių. Per naktį atšildykite šaldytuve.

Allrecipes bendruomenės patarimai ir pagyrimai

“Mano šeimos “BBQ” padažas”, – teigia Janet West. “Atsižvelgiau į kelis ankstesnių apžvalgininkų pasiūlymus ir į 12 porcijų įmaišiau šaukštelį skystų dūmų, taip pat užviriau, kai naudojau kaip padažą mirkymui (suteikia jam dar gilesnę spalvą ir šiek tiek sutirštėja). Kitais atvejais tiksliai laikausi recepto. Nuostabus!”

“Visai šeimai labai patiko, o geriausia tai, kad jį pagaminti buvo greita”, – sako Karla. “Ir visus ingredientus jau turėjau sandėliuke!!!”

“Vau”, – džiaugiasi Gredis Sullivanas (Grady Sullivan). “Daugiau niekada nebepirksiu BBQ padažo. Įdėjau šaukštą melasos ir lėtai užviriau. Toliau viriau 5 minutes, nuolat maišydamas. Tirštas, sodrus ir skanus. Tobulas!”

Kulinaro pastabos:

Jei norite intensyvesnio skonio ir geresnės tekstūros, padažą supilkite į nedidelį puodą. Užvirkite ant vidutinės ugnies ir virkite 1 minutę. Prieš supildami į sandariai uždaromą indą, leiskite jam atvėsti (jis tiksliai tilps į 32 uncijų kečupo buteliuką). Laikykite šaldytuve.

Sumažinkite rudojo cukraus kiekį, kad būtų mažiau saldus, arba įpilkite daugiau Vorčesteršyro, kad padažas būtų “kepsnių padažas”.

Parašykite komentarą