48 mėnesių paskolos Dot Dot paskolos

Nesvarbu, ar tai būtų prietaiso pakeitimas, ar transporto priemonės remontas, ar netikėta sąskaita – jei jums reikia papildomų pinigų, gali padėti 4 metų paskola iš „Dot Dot Loans“.

Naudodamiesi mūsų 4 metų paskolomis, galite pasiskolinti nuo 1 500 iki 4 000 svarų. Mūsų paskolos yra suprojektuotos taip, kad būtų paprastos ir aiškios – kiekvieną mėnesį atliksite sutartą grąžinimą tiesioginiu debetu.

Kaip veikia 48 mėnesių paskolos?

Norėdami kreiptis dėl 48 mėnesių paskolos, pradėkite užpildydami mūsų internetinę paraiškos formą. Jei iš pradžių buvote patvirtintas, vienas iš mūsų atstovų susisieks ir aptars tolesnius veiksmus. Mes norime kitą darbo dieną pateikti galutinį sprendimą dėl paskolos paraiškos.

„Dot Dot“ paskolose mes netikime nereikalingais mokesčiais ir rinkliavomis. Mes neimame paraiškų ar pavėluotų mokėjimų mokesčių ir, kai kreipiatės dėl mūsų 4 metų paskolos, pamatysite aiškų visa, ką grąžinate, išskaidymą.

Jei jums reikia pagalbos arba turite klausimų, tiesiog susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda el. Paštu arba telefonu.

48 mėnesių paskolos kredito patikrinimai

Kiekviena paskolos paraiška tikrinama kreditų ir įperkamumo patikrinimo srityje – rimtai žiūrime į atsakingą skolinimą.

Mūsų pradinis kredito patikrinimas bus „lengvas“, tai reiškia, kad jis nepaliks žymos jūsų kredito byloje kitiems skolintojams. „Sunkią“ paiešką atliksime tik tada, kai jūsų kredito byloje bus žymė, jei iš pradžių pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite.

Jums nereikia turėti puikios kredito istorijos, kad patikrintumėte, ar grąžinamosios išmokos yra įperkamos, o mūsų įperkamumo patikros veikia pagal jūsų pajamas ir išlaidas.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų 48 mėnesių paskolas

48 mėnesių paskolos DUK

Klausimas Atsakymas

Ar yra 48 mėnesių paskolos mokesčiai?

Mes neimame jokių paraiškų ar praleistų mokėjimų mokesčių. „Dot Dot“ paskolose viskas yra paprasta.

Kas gali kreiptis dėl 4 metų paskolos?

Kiekvienas vyresnis nei 21 metų asmuo, kuris yra JK gyventojas ir dirba, gali kreiptis dėl 4 metų paskolos, patikrinęs kreditą ir įperkamumą.

Kokia yra „Dot Dot“ paskolos palūkanų norma?

Mūsų palūkanų normos yra fiksuotos, tačiau jos priklauso nuo jūsų pasirinkto paskolos termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, naudokite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą