Atostogos palapinėje – kaip tai suplanuoti?

Dabar atostogos prasideda bet kurią dieną, todėl dauguma iš mūsų pradeda kurti atostogų planus. Jie ne visada turi atsižvelgti į viešnagę prabangiame kurorte ar net atostogų kurorte. Mes taip pat galime smagiai leisti savo atostogas palapinėje. Bet kaip suplanuoti tokias atostogas su mažu vaiku?

Gali atrodyti, kad kempingas reikalauja daugiau iš mūsų vadinamuosiuose vakaruose, tačiau iš tikrųjų taip nėra, jei elgiamės apgalvotai. Todėl palapinės pirkimo ir kelionės tikslo pasirinkimo nereikėtų palikti paskutinei minutei, ypač jei planuojate ilgesnes atostogas. „Rush“ dažniausiai nėra geras patarėjas ir šiuo atveju verta to vengti. Taigi, kaip planuoti šeimos atostogas palapinėje, kad tai būtų tikras malonumas?

Kokią palapinę pasirinkti šeimos atostogoms?

šeimos atostogos kempingePlanuoti kempingo atostogas su visa šeima reikėtų pradėti nuo palapinės pasirinkimo. Be abejo, geriausiai tiks modelis, kuris efektyviai apsaugos mus nuo lietaus. Juk per savo atostogas niekas nenorėtų matyti lietaus, kuris viską sušlapintų iki paskutinio sauso siūlo. Todėl verta patikrinti mūsų pasirinktos palapinės hidroizoliacijos lygį.

Palapinės dydis nėra be reikšmės. Pavyzdžiui, jei planuojame atostogauti su gyvenimo draugu ir vaiku, mintis įsigyti mažesnę nei dviem žmonėms palapinę tikrai nebus teisinga. Gali būti gera mintis įsigyti dar didesnę, pavyzdžiui, keturių asmenų palapinę. Dėl to turėsime ne tik pakankamai vietos miegui, bet ir be problemų sutalpinsime visus daiktus.

Kiek kainuoja palapinė?

Palapinės su atskiru, pakabinamu miegamuoju ir prieangiu tampa vis populiaresnės. Tai patogus sprendimas ilgoms atostogoms palapinėje. Esant lietingai dienai, mes turėsime vietą net žaisti šeimos žaidimus ir ištiesti kojas, jei tik pasirinksime gana aukštą modelį. Šis sprendimas taip pat leis išskleisti žaislus, kad vaikas būtų užimtas esant blogam orui. Keturių asmenų palapinių kainos yra įvairios, vidutinės klasės modelį galime įsigyti maždaug už 400 – 500 zlotų.

Atostogos palapinėje Lenkijoje – įdomiausios vietos

Jei jau išsirinkome palapinę, pats metas ieškoti vietos atostogoms. Galime rinktis iš daugelio Lenkijos kempingų. Graži vieta yra Bradysówka laukas, esantis Będkowska slėnyje, netoli Krokuvos. Šiuo metu mes ilsimės ramiai ir ramiai, apsupti gražių vaizdų.

Kita vertus, jei norėtume leisti atostogas prie vandens, sėkmingai atostogauti galime nuvykti į „Chałupy 6“ stovyklavietę, esančią Pucko įlankoje, idealioje vietoje burlenčių sportui. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai tikrai bus patenkinti!

Kempingo atostogos Europoje – ar įmanoma?

kiek kainuoja palapinėKempingo atostogos Europoje yra vis dažnesnis sprendimas. Įdomi tokios kelionės kryptis yra, pavyzdžiui, Bavarija Vokietijoje. Nežemiškose Bavarijos Alpėse yra vaizdingas kempingas. Iš jo atsiveria vaizdas į vieną šilčiausių ežerų šioje vietovėje ir Alpių kalvas. Taip pat netoliese yra Neuschwanstein pilis.

Kita įdomi kelionių kryptis su palapine yra Blåvand, Danija. Apsisprendę dėl šios paskirties, galime ilsėtis vaizdingame paplūdimyje, esančiame prie Šiaurės jūros. Šioje vietoje galime lengvai praleisti naktį po žvaigždėmis, gėrėdamiesi nuostabiu vaizdu. Jūra čia rami ir sekli, todėl nereikės jaudintis dėl savo vaikų saugumo.

Paskola kempingo atostogoms

Atostogos iš palapinių yra tikrai pigesnis pasirinkimas nei atostogų kurortuose ar viešbučiuose. Todėl verta pasirinkti šią poilsio formą, jei norite atostogas praleisti pigiai. Greita paskola internetu “ padės surinkti reikalingas lėšas kempingo atostogoms. Mes galime visiškai nemokamai kreiptis dėl pirmosios paskolos iki 3000 eur, o maksimali paskesnių paskolų suma siekia 10 000 eur. Tai tikrai leis mėgautis šeimos atostogomis kempinge be jokių apribojimų net užsienyje.

Parašykite komentarą