„Capfin“ pinigų vidutinės paskolos apžvalga – kursai, mokesčiai

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei mokate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Kaip veikia vidutinio dydžio „Capfin“ pinigų paskola?

Turėdami vidutinės paskolos „Capfin Money“ paskolą, klientai gali pasiskolinti nuo 2 005 iki 5 000 USD, paskolos terminas yra 6–18 mėnesių. Vidutinės sumos paskolos idealiai tinka finansuoti didesnius pirkinius, pavyzdžiui, netikėtas medicinines išlaidas, automobilio remontą, mokesčius už mokyklą ar mokesčių skolą.

Paraiškos pateikimo procesas yra paprastas ir gali būti baigtas internetu, jei internetiniai pareiškėjai sutinka leisti laikinai naudotis savo internetinės bankininkystės sąskaita, kad gautų naujausius banko išrašus. Pareiškėjai, gaunantys „Centrelink“ išmokas, vis tiek gali kreiptis, jei jie taip pat uždirba bent 500 USD kitų pajamų per savaitę.

„Capfin Money“ vidutinės paskolos ypatybės

Kai kas nors ima vidutinės trukmės paskolą iš „Capfin Money“, štai ko jie gali tikėtis:

 • Didesnė paskolos suma. Pareiškėjai gali pasiskolinti nuo 2 500 iki 5 000 JAV dolerių, suteikdami jiems galimybę gauti didesnę pinigų sumą nei tradicinės paskolos iki atlyginimo.
 • Lankstus paskolos terminas. Pareiškėjai gali pasirinkti grąžinti paskolą nuo 6 iki 18 mėnesių, atsižvelgdami į savo aplinkybes ir paskolos sumą.
 • Jokių išankstinio grąžinimo mokesčių. Paskolų klientai gali grąžinti paskolą anksčiau laiko be baudos ir sutaupyti pinigų per visą paskolos galiojimo laiką.
 • Paprasta internetinė programa. „Capfin Money“ naudoja saugią paslaugą „Proviso“, kuri gauna informaciją iš pareiškėjų internetinės bankininkystės, todėl jums nereikia pateikti popierinių banko išrašų.
 • Trumpas atsiėmimo laikas. Patvirtinus paraišką, „Capfin Money“ per naktį perves paskolos lėšas į laimėjusio pareiškėjo nurodytą banko sąskaitą.
 • Lankstus paskolos grąžinimas. Paskolos gali būti grąžinamos kas savaitę arba kas dvi savaites, atsižvelgiant į pareiškėjo aplinkybes.
 • Internetinė savitarnos platforma. Nustačius paskolą, klientai turės prieigą prie internetinės platformos, kurioje galės bet kada peržiūrėti paskolos išrašą ir prireikus atnaujinti savo duomenis.

Kokia yra paskolų iki atlyginimo rizika?

 • Neįperkamos grąžos. Paskolos iki atlyginimo yra brangus būdas pasiskolinti pinigų ir turėtų būti naudojamos tik kaip paskutinė priemonė. Patikrinkite kiekvieno grąžinimo dydį ir įsitikinkite, kad galėsite jį sumokėti laiku. Dėl neįperkamų pinigų grąžinimo gali būti mokami pavėluoti mokesčiai, kurie viską dar labiau pablogins.
 • Dideli tarifai ir mokesčiai. Paskolų iki atlyginimo dienos kainos ir mokesčiai yra dideli, tačiau yra galiojančių taisyklių, todėl būtinai patikrinkite, ar jūsų skolintojas jums neima daugiau nei leidžia ASIC. Be to, pasidomėkite, kas jums būtų mokama, jei vėluojate mokėti arba apskritai nevykdote paskolos.
 • Nepriekaištingi skolintojai. Visi Australijos skolintojai turėtų būti akredituoti ASIC. Patikrinkite, ar ASIC registre yra kredito licencija, ir įsitikinkite, kad su skolintoju galima lengvai susisiekti.
 • Poveikis kredito balui. Kiekviena paskolos paraiška rodoma kredito ataskaitose. Nors skolintojai gali neatsižvelgti į kredito istoriją, tačiau per trumpą laikotarpį kreipdamiesi dėl daugybės paskolų ateityje tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito balui.

Mokesčiai ir rinkliavos

Apsvarstykite šiuos mokesčius ir mokesčius, kurie gali būti taikomi jūsų „Capfin Money“ vidutinės sumos paskolai:

 • Steigimo mokestis – 400 USD
 • Palūkanų norma 48% per metus
 • Jokių išankstinio išmokėjimo mokesčių
 • Pranešimas apie įsiskolinimą yra 15 USD
 • Praleistas 25 USD mokėjimo mokestis
 • Skolos išieškojimo telefono skambučio mokestis – 5,50 USD
 • Skolos išieškojimo lauko skambučio mokestis – 55 USD

„Capfin“ pinigų vidutinės sumos paskolos tinkamumas

Norėdami gauti „Capfin Money“ vidutinės paskolos paraišką, pareiškėjai turės atitikti šiuos tinkamumo kriterijus:

 • Mažiausiai 18 metų
 • Australijos pilietis arba nuolatinis gyventojas
 • Ne bankroto ar pagal 9 dalies skolos sutartį
 • Mažiausiai 500 USD per savaitę pajamos, sumokėtos į jų banko sąskaitą
 • Paso, Australijos vairuotojo pažymėjimo ar amžiaus kortelės turėtojo turėtojas
 • Leido prieigą prie pastarųjų trijų mėnesių banko sąskaitų išrašų arba prisijungimo prie internetinės bankininkystės duomenų, kad saugiai gautumėte informaciją

Kaip taikyti

Norėdami kreiptis dėl vidutinės paskolos „Capfin Money“ paskolos, paskolos pareiškėjai gali tiesiog spustelėti „Eiti į svetainę“, kad pradėtų paraiškų teikimo procesą internete.
Paskolos paraiškos formą sudaro keli etapai, įskaitant:

 • Paskolos sumos nustatymas. Pirmiausia pareiškėjas turės nurodyti paskolos sumą nuo 2 005 iki 5 000 USD.
 • Paskolos termino pasirinkimas. Atsižvelgiant į pasirinktą paskolos sumą, pareiškėjui bus pasiūlyta pasirinkti paskolos sąlygas. Suma nuo 2 500 iki 2 500 USD gali būti grąžinta per 26, 39 arba 52 savaites, o nuo 2 750 iki 3500 USD – per 39 arba 52 savaites. Didesnės paskolos sumos, kurios yra nuo 4 000 iki 5 000 USD, grąžina 39, 52 arba 78 savaites.
 • Pateikta paskolos grąžinimo sąmata. Pareiškėjui pasirinkus paskolos sumą ir terminą, bus rodomas dabartinis paskolos grąžinimo įvertinimas.
 • Pagrindinė informacija. Tada jie turės įvesti paskolos priežastį ir pateikti pagrindinę informaciją apie save, įskaitant adresą ir kitą kontaktinę informaciją.
 • Pajamos ir išlaidos. Kitame etape pareiškėjas įves išsamią informaciją apie savo dabartinį užimtumą ir „Centrelink“ išmokas, jei tokių yra. Jie taip pat bus paraginti atskleisti savo savaitines išlaidas.
 • Pateikite banko išrašus ir „Centrelink“ pajamų suvestinę. „Capfin Money“ naudojasi „Proviso“ paslauga, kad galėtų realiu laiku saugiai pasiekti pareiškėjų banko operacijas. Šis internetinis įrankis pasiekia jų internetinės bankininkystės sąskaitą nepateikdamas skolintojui jūsų prisijungimo duomenų. Paskutinių trijų mėnesių sandoriai sugretinami ir pateikiami skolintojui, siekiant patikrinti kiekvieno pareiškėjo reikalavimus dėl pajamų ir išlaidų. Jei kas nors gauna „Centrelink“ išmokas, jis taip pat bus paragintas prisijungti prie savo „myGov“ paskyros ir sukurti „Centrelink“ pajamų ataskaitą.
 • Pateikti. Galiausiai pareiškėjams bus pateikta galimybė paspausti „Baigti paraišką“ ir bus pateikta jų paskolos paraiška.

Prieš pateikdami paraišką, visi būsimi pareiškėjai turėtų palyginti savo galimybes ir įsitikinti, kad jie pasirinko tinkamą paskolos produktą, atitinkantį jų poreikius.

Parašykite komentarą