Gaukite paskolą iki atlyginimo per NationalPayDay.com

4

Ar jums kada nors prireikė paskolos iki atlyginimo?

Na, čia yra internetinė galimybė gauti paskolą iki atlyginimo. Melissa iš „NationalPayday.com“ 6 mėnesius buvo ištikima „Blogtrepreneur“ reklamuotoja, todėl paprašiusi remiamos apžvalgos, aš šansu pasinaudoti!

„National Payday.com“ leidžia jums kreiptis internetu ir gauti pinigus 1 darbo diena tiesiogiai pervesta į jūsų sąskaitą. Nors paskolos iki atlyginimo paslaugos naudojimas nėra pats geriausias finansinio stabilumo scenarijus, tai gali būti gyvybės gelbėtojas, kai esate šiek tiek nuspaustas. Jūs netgi galite tai panaudoti savo verslui plėtoti. Jei jums reikia pinigų pradėti filialo PPC kampaniją, pirkti reklamą ar kitas verslo išlaidas tai galėtumėte panaudoti savo pinigams pritraukti. Vėlgi, tai neturėtų būti jūsų pirmas pasirinkimas, tačiau tai yra galimybė, kai jums reikia šiek tiek greitų pinigų, kad jus apgautų.

„Pay Day“ paskolų pagrindinis puslapis

Jei jums reikia greito avanso grynaisiais arba paskolos iki atlyginimo, leiskite mums padėti. Mes esame geriausias greitas bet kokių pinigų srautų problemų sprendimas. Mūsų internetinės paskolos iki atlyginimo ir grynųjų pinigų avansai suteikia jums skubių pinigų, reikalingų iki kitos jūsų atlyginimo dienos. Nesvarbu, kam jums reikia pinigų, mūsų greita ir lengva čekių grąžinimo paslauga teikia jūsų ieškomą pagalbą.

Kaip veikia darbo dienos paskola?

Su „National Payday“ viskas atliekama internetu. Paprasčiausiai eikite į jų svetainę ir užpildykite jų paraiškos formą. Kai būsite patvirtinti, jie perves lėšas į jūsų sąskaitą, kuri paprastai pildoma 1 darbo diena. Niekada nenaudojau paskolos iki atlyginimo ar avanso grynaisiais pinigais, tačiau tai gali būti nemaloni situacija, jei nenorite, kad kiti žinotų, jog turite finansinių sunkumų, todėl manau, kad tai daryti internete skamba kur kas patraukliau.

Kokie yra paskolos iki atlyginimo reikalavimai?

Skirtingai nei kitos paskolos avanso galimybės, jums nereikia nieko duoti kaip užstato ir yra nėra kredito patikrinimo. Jūs tiesiog turite turėti atsiskaitomąją sąskaitą, kuri buvo atidaryta daugiau nei 1 mėnesį, ir turėti darbą, uždirbantį bent 1 000 USD per mėnesį.

Vėlgi, sąlygos man atrodo gana atsipalaidavusios, nes žinau, kad kai kurios įmonės reikalauja, kad prieš pasirašydami pasirašytumėte savo automobilį, jie paskolins pinigus tam atvejui, jei nemokėsite. Tačiau man būtų sunku įrodyti, kiek uždirbu, nes esu savo verslo savininkas ir esu įsitikinęs, kad daugelis kitų, kuriems reikalingos paskolos, yra rangovai arba dirba šalutinį darbą ir gali neturėti įrodymų užimtumo.

Kada grąžinsiu paskolą?

Galite atlikti mokėjimus už savo paskolą arba galite viską grąžinti, bet mokėjimas turi būti atliktas tik iki kitos jūsų mokėjimo dienos. Prisijungiate prie savo sąskaitos internete, pasirenkate mokėjimo parinktį ir iš čekio įvedate reikiamą informaciją. Tačiau „National Payday“ daro išimtį, jei kita darbo diena yra per 5 dienas ir leidžia ją praleisti ir mokėjimą atlikti kitą atlyginimo dieną iš viso iki 16 dienų.

Kiek tai kainuoja?

Paskolos imamos 25% paskolintos sumos arba 25 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. Dėl šios priežasties pradžioje pareiškiau, kad tai neturėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas dėl aukštų palūkanų normų. Jos yra tik šiek tiek didesnės nei kreditinės kortelės, tačiau jei ją mokate per labai trumpą laiką, MN siekia 1000 proc.

Nors ši parinktis yra brangesnė nei kreditinės kortelės naudojimas, tai gali būti gera galimybė greitai išspręsti problemą ir padėti tiems, kurie negali gauti kreditinės kortelės. 25 USD už 100 USD man atrodo daug pinigų, tačiau jie prisiima daug rizikos ir gali skolinti daug pinigų.

Prieš pasiryždami pasinaudoti šia galimybe, įsitikinkite, kad žinote, ką mokate, nes per trumpą laiką jūs gaunate kelis šimtus dolerių, tačiau kai tik jums bus sumokėta, jūs skolingas skolintą sumą + 25%, kuri gali greitai prisidėti. Pavyzdžiui, jei skolinatės 400 USD, turėsite jiems mokėti 100 USD.

nacionalinės darbo dienos palūkanų normos

Svetainės dizainas

Svetainė yra gerai suprojektuota, tačiau neatrodo tikrai profesionali ir nekelia pernelyg didelio pasitikėjimo. Manau, kad tai galėtų panaudoti tam tikrą valymą, kad jis atrodytų profesionalesnis ir patikimesnis. Gal taip yra tik todėl, kad visą laiką esu internete ir žinau, ko ieškoti, bet jis atrodo tarsi filialo nukreipimo puslapis. Siūlyčiau kažką panašesnio į „PayPal“ svetainę.

Be to, dizainas yra tarsi nepatogus ir jie turėtų apsvarstyti galimybę gauti labiau tinkluotą dizainą, kad viskas atitiktų ir atrodytų švari. Jų saugos ženklelius malonu pamatyti, bet jie yra prastai uždėti ir juos galima perkelti. Jie turi daug informacinio turinio ir malonu matyti, kad jie rašo straipsnius apie savo industriją ir turi tinklaraštį. Tačiau jų turinys nėra suformatuotas taip, kad būtų lengvai skaitomas. Tai geras turinys ir informatyvus, tačiau jį reikia pateikti šiek tiek geriau.

Specialus jų specialus pasiūlymas

„National Payday“ siūlo specialų pasiūlymą visiems naujiems klientams. Jūsų pirmoji mokėjimo dienos paskola bus visiškai nemokama. Nors asmeniškai negaliu pasakyti, kad išbandžiau jų produktą, jis atrodo teisėtas ir gali būti gera proga panaudoti svetimus pinigus. Pirmą kartą klientai pirmą kartą galite pasiskolinti iki 300 USD, o jei sumokėsite paskolą kitą darbo dieną, jūsų paskola nemokama.

Jų svetainėje sakoma, kad galite gauti iki 600 USD nemokamai, tačiau jų dažnai užduodamuose klausimuose nėra labai aišku, kaip tai veikia. DUK skiltyje nurodoma iki 300 USD ir vėliau iki 600 USD, tačiau pagrindiniame puslapyje jų skelbime nurodoma 600 USD. Nesu tikras, ar jie paprasčiausiai naudojasi protingu rinkodaros skelbimu, norėdami jus suvynioti, ar aš tiesiog nesuprantu sąlygų. Šio skyriaus paaiškinimas gali būti naudingas.

Nepaisant to, galimybė pasiskolinti 300 USD nemokamai yra labai daug. Vienintelis reikalavimas yra tai, kad sumokėsite likutį kitoje algoje, arba jums bus apskaičiuota jų standartinė palūkanų norma.

Partnerių programa

Tai man patinka girdėti. Mums, verslininkams, jie siūlo partnerių programą, kuri siūlo 30 USD už sėkmingą paraišką. Jei turite svetainę apie finansus, pasiūlymus ir (arba) nuolaidas, tai gali būti gera reklama, kurią galite pridėti prie savo svetainės. Nors dar negirdėjau apie jų filialo vadybininką, aš juos patikrinsiu ir pažiūrėsiu, kokia jų reputacija, ir užsiregistruosiu.

Apskritai „National Payday“ turi gerą svetainę, patogią naudoti, lengvai gaunamą paskolą ir siūlančią nemažai sandorių pirmą kartą klientams. Panašu, kad jie turi gerą produktą, išskyrus dizaino ir turinio formatavimo problemas, kurie galėtų pagerinti jų konversijų rodiklius ir vartotojų pasitikėjimą. Patikrinkite juos – net jei jums nereikia naudotis jų paslauga, galite užsiregistruoti į jų partnerių programą ir užsidirbti pinigų.

Parašykite komentarą