Greitos asmeninės paskolos internetu Kanadoje – išmintingi naujieji kanadiečiai

„Ferratum Canada“ siūlo prieigą prie vienos greičiausių asmeninių paskolų internetu patvirtinimo paslaugų Kanadoje.

Bendrovė nereikalauja jokių dokumentų, o turint viską, kas yra 100% internete, galite lengvai pasiekti grynuosius pinigus į savo banko sąskaitą greičiau nei per 24 valandas.

Negana to, jūs taip pat sutaupote žiaurių palūkanų normų, kurias kitu atveju mokėtumėte paskoloms iki atlyginimo.

Ši „Ferratum (Money) Canada“ apžvalga apima tai, kaip kreiptis dėl paskolos internetu Kanadoje ir ją gauti tą pačią dieną.

„Ferratum“ asmeninės paskolos Kanada

Kas yra „Ferratum Canada“?

„Ferratum Group“ yra tarptautinė įmonė, veikianti 25 šalyse. Ji buvo įkurta Suomijoje ir išplėtė veiklą į Kanadą 2015 m.

Jų Kanados biuras yra Toronte, o „The Ferratum Group“ prekiauja Frankfurto vertybinių popierių biržoje kaip FRU.

Nuo šio rašymo „Ferratum“ teikia asmenines paskolas internetu Britų Kolumbijos, Albertos, Ontarijo, Naujojo Bransviko, Naujosios Škotijos ir Niufaundlando gyventojams.

Asmeninės „Ferratum“ paskolos svyruoja nuo 500 iki 15 000 USD, o palūkanų normos prasideda nuo 18,9%.

Kreipkitės dėl „Ferratum“ paskolos čia.

Kaip kreiptis dėl asmeninės Ferratum paskolos

Kreiptis dėl paskolos su „Ferratum“ lengva. Visas procesas yra baigtas internete ir trunka apie 10 minučių.

Pradėti,

• Čia apsilankykite „Ferratum.ca“. Paraiškos forma yra prieinama visą parą 7 dienas, todėl galite kreiptis bet kuriuo metu.
  • Pasirinkite sumą, kurią norite pasiskolinti, ir terminą.
  • Užpildykite prašymo formą ir pateikite visą reikalingą informaciją, įskaitant jūsų užimtumo būseną, pajamas ir banko sąskaitos duomenis.

Jūsų paraiška greitai įvertinama, o lėšas galite pervesti į savo banko sąskaitą vos per 1 valandą.

„Ferratum“ asmeninės paskolos suvestinė

Čia yra „Ferratum Canada“ siūlomų greitųjų paskolų, asmeninių paskolų ir išankstinių paskolų ypatybės:

• Paskolos dalimis nuo 500 iki 15 000 USD.
  • Paskolos trukmė svyruoja nuo 12 mėnesių (1 metai) iki 60 mėnesių (5 metai).
  • Palūkanų normos nuo 18,9% iki 54,9%.
  • Finansavimas įvyksta vidutiniškai mažiau nei per 24 valandas.
  • Dokumentų nereikia. Visas paraiškų teikimo procesas yra baigtas internete.
  • Nėra jokių paslėptų mokesčių ar rinkliavų. Mokate tik palūkanų normą.
  • Lankstus paskolos grąžinimas pagal savaitės, dviejų savaičių ar mėnesio grafiką. Nėra baudų už visos paskolos grąžinimą anksčiau laiko.

Tinkamumas gauti „Ferratum“ paskolą

Norėdami gauti „Ferratum“ paskolą, turite:

• Būkite Kanados gyventojas ir bent 20 metų.
  • Būkite įdarbintas ir gaukite bent 2 000 USD mėnesines pajamas.
  • Turėkite teisingą ir gerą kredito balą (600 ir daugiau).
  • Gyvenkite arba Ontarijuje, Albertoje, Britų Kolumbijoje, Niufaundlande, Naujajame Bransvike ar Naujojoje Škotijoje.
  • Turėkite Kanados banko sąskaitą.
  • Nebuvo paskelbę bankroto per pastaruosius 7 metus.
  • Skolos ir pajamų santykis turi būti 40% ar mažesnis.

Jei norite sužinoti, koks yra jūsų kredito balas, galite jį nemokamai patikrinti čia.

Kokias paskolų rūšis siūlo „Ferratum“?

„Ferratum“ siūlo įvairias paskolas, įskaitant asmenines paskolas, skubias paskolas, remonto paskolas, kelionių paskolas, medicinines paskolas, paskolas renovacijai ir daugelį kitų.

Palūkanų norma, kurią mokate, priklauso nuo jūsų bendros finansinės padėties, tačiau ji yra daug mažesnė nei paskolos iki atlyginimo dienos, kuri gali siekti net 600% balandį (pvz., „MoneyMart“ ir „CashMoney“ paskolos kai kuriose provincijose).

Ar „Ferratum Legit“?

„Ferratum Canada Inc.“ yra teisėta įmonė, kurią akreditavo Geresnio verslo biuras ir kuri nuo 2020 m. Vasario turi A + reitingą.

„Trustpilot“ svetainėje „Ferratum Canada“ turi 4,2 / 5 įvertinimą iš 219 apžvalgų.

Galiausiai, „Google“ apžvalgose įmonė įvertinta 4,5 / 5, remiantis daugiau nei 250 skirtingų apžvalgų.

Kodėl verta rinktis „Ferratum“?

„Ferratum“ siūlo vieną greičiausių paskolų internetu patvirtinimo Kanadoje.

Internetinė programa trunka apie 10 minučių, o prie lėšų galite prisijungti greičiau nei per 24 valandas.

Bendrovė turi patikimą ir veiksmingą klientų aptarnavimo tarnybą, kuri teikiama nuo 6 iki 18 EST nuo pirmadienio iki penktadienio.

„Ferratum“ paskolos yra lanksčios ir be išankstinio apmokėjimo galite bet kada iš anksto sumokėti paskolą arba sumokėti visą likutį. Nėra jokių paslėptų mokesčių ar rinkliavų.

Jūs netgi galite grąžinti paskolą per 48 valandas dėl bet kokios priežasties ir nemokėti palūkanų!

Kreipkitės dėl paskolos su „Ferratum“!

DUK – „Ferratum“ asmeninės paskolos

1. Ar „Ferratum“ atlieka kredito patikrinimus? Taip, „Ferratum“ tikrina jūsų kredito balą, kad įvertintų jūsų kreditingumą. Norint gauti paskolą, reikalingas 600 ar didesnis kredito balas.

2. Kiek laiko trunka „Ferratum“ paskolos? Paraiškos pateikimo procesas trunka apie 10 minučių, o lėšas galite pervesti į savo sąskaitą vos per 1 valandą. Vidutiniškai dauguma paraiškų finansuojamos per 24 valandas.

3. Ar galiu gauti paskolą be kredito patikrinimo? Taip, Kanadoje nėra garantuojamų paskolų čekių, tačiau jos žymiai padidina palūkanų normas. Norėdami sužinoti apie kitas galimybes, peržiūrėkite šį blogų kreditų paskolų straipsnį.

„Ferratum Canada“ apžvalga: greitos asmeninės paskolos Kanadoje