„InboxLoan“ išsimokėtinų paskolų apžvalga 2021 m. Liepos mėn

Kas yra „Inbox“ paskola?

„Inbox Loan“ yra genties skolintojas, kuriam vadovauja „Stewarts Point Rancheria“ kalifornijos Kalifornijoje, Sonomos apskrityje, esančių „Pomo“ indėnų „Kashia Band“ grupė. Pirmą kartą besiskolinantiems asmenims siūlomos paskolos be užstato nuo 200 iki 1500 USD. Grįžtantys skolininkai gali gauti net 5000 USD, nors tai priklausys nuo jūsų galimybių grąžinti pinigus ir kreditingumo.

Kiek sumokėsite, priklauso nuo to, kiek skolinatės, ir nuo jūsų finansinės padėties. „Inbox“ paskola gali kainuoti daug daugiau, nei iš pradžių skoliniesi. Taip yra todėl, kad tiekėjas, prieš persiųsdamas pagrindinę sumą, iš jūsų paskolos išskaičiuoja finansavimo mokestį ir palūkanas. Tačiau skirtingai nei paskolos iki mokėjimo dienos, kurios mokėtinos netrukus po skolinimosi, turėsite daugiau laiko paskolai grąžinti, nors tai reiškia, kad mokėsite daugiau palūkanų.

Nors „Inbox“ paskola teikia paslaugas daugelyje valstijų, ji nepasiekiama Aliaskoje, Džordžijoje, Merilande, Montanoje, Naujajame Hampšyre, Niujorke, Jutoje, Vermonte, Virdžinijoje ir Vakarų Virdžinijoje.

Kokie yra „Inbox“ paskolos pranašumai?

 • Pirmosios paskolos iki 1500 USD. Pirmą kartą skolininkai gali pasiskolinti nuo 200 USD iki 1500 USD. Kai sėkmingai grąžinsite savo pirmąją paskolą, galėsite pasiskolinti iki 5000 USD.
 • Jokios išankstinio mokėjimo baudos. Jei sugebėsite anksčiau sumokėti paskolą, „Inbox“ paskola neapmokestins išankstinio apmokėjimo baudos. Ši parinktis leidžia sutaupyti pinigų nereikalingoms palūkanoms ir finansavimo mokesčiams, o tai reiškia, kad ilgainiui mokėsite mažiau.
 • Blogas kreditas gerai. „Inbox Loan“ išsimokėtos paskolos yra skirtos padėti jums gauti finansavimą, atsižvelgiant į jūsų galimybes jį grąžinti, o ne į savo kredito istoriją.
 • Grąžinti dalimis. Skirtingai nuo paskolos iki atlyginimo, išsimokėtinai paskolos grąžinamos per kelis mokėjimus, atsižvelgiant į tai, kada jums sumokama, suteikiant daugiau laiko sumokėti tai, ką esate skolingi.

Kokie yra trūkumai?

 • Reikalingas automatinis debetas. Lėšos pervedamos tiesiai į jūsų sąskaitą, tačiau mokėjimai nuskaičiuojami ir iš šios sąskaitos. Jei neturite pakankamai pinigų savo sąskaitoje, jums gresia griežtas „Inbox“ paskolos mokestis ir galimi banko sąskaitos pereikvojimo mokesčiai.
 • Reguliuojamas genčių įstatymais. Kadangi „Inbox“ paskolą valdo genčių grupė, paskoloms ir grąžinimo planams ji taiko savo įstatymus. Prieš pasirašydami sutartį įsitikinkite, kad suprantate, kaip veikia gentiniai skolintojai.
 • Didelės išlaidos ir mokesčiai. Daugumai trumpalaikių paskolų taikomos didelės palūkanos ir dideli finansavimo mokesčiai. Jei negalėsite grąžinti paskolos pagal grafiką, galite atsidurti blogų skolų cikle.

Palyginkite „Inbox“ paskolą su kitais internetinių paskolų teikėjais internetu

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„OppLoans“ išsimokėtos paskolos

500–5000 USD

1 darbo diena

Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje

Pateikiama galimybė pakeisti terminą, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo.

Tvirtas

1 000–25 000 USD

Nuo 2 iki 3 darbo dienų

Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu.

Nėra žaliosios kortos? Jūs vis tiek galėtumėte gauti asmeninę paskolą.

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, 18 metų ir vyresnis JAV pilietis

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galėtumėte pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

„Monevo“ išsimokėtinos paskolos

500–100 000 USD

Skiriasi pagal skolintoją

Kredito balas yra 500 ir daugiau, legalus JAV gyventojas, 18 metų ir vyresnis

Greitai palyginkite kelis internetinius skolintojus su konkurencingomis kainomis, priklausomai nuo jūsų kredito.

Fig Paskolos įmokos paskolos

200–800 USD, priklauso nuo valstybės

Kai tik tą pačią darbo dieną

3 mėnesių tiesioginiai indėliai, 1400 USD per mėnesį pajamos, teigiamas banko sąskaitos likutis

Gaukite prieinamą paskolą išsimokėtinai, be jokių mokesčių, lanksčių sąlygų ir numatomų mėnesinių grąžinimų.

Saugokitės didelių mokesčių ir palūkanų normų

Genties skolintojas yra paskolų teikėjas, kuris veikia pagal vietinių Amerikos gentį. Šie skolintojai laikosi savo genties įstatymų, o ne valstybės reguliavimo. Kadangi jie turi federalinės vyriausybės suverenitetą, jie neturi laikytis griežtų valstybės nuostatų. Tai reiškia, kad „Inbox“ paskola gali imti tiek pinigų, kiek nori už paskolą, o tai gali reikšti, kad esate skolingi daug daugiau, nei pasirinkę valstybės reguliuojamą pasirinkimą.

Trumpalaikės paskolos, kaip ir kitos internetinės sąveikos, susijusios su jūsų banko sąskaita, yra susijusios su rizika. „Inbox“ paskola yra teisėtas skolintojas, tačiau, lygindami savo galimybes, supraskite, kaip galite sužinoti, ar paskolos iki atlyginimo yra teisėtos, ar ne.

Ar saugu naudotis „Inbox“ paskola?

Taip. „Inbox Loan“ svetainė yra apsaugota per SSL serverį, o tai reiškia, kad asmeninė informacija yra saugi, kai įvedate svetainės formas.

Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad „Inbox“ paskola gali dalytis jūsų informacija su dukterinėmis įmonėmis verslo ir rinkodaros klausimais, kartais ir po to, kai grąžinsite paskolą. Galite apriboti ar sustabdyti dalį šio bendrinimo susisiekdami su „Inbox Loan“ telefonu arba el. Paštu, tačiau po to, kai pateiksite paraišką, vis tiek galite gauti skambučių ar el. Laiškų iš skolintojų.

„Inbox“ paskolos apžvalgos ir skundai

BBB akredituota Ne
BBB reitingas A +
BBB klientų atsiliepimai 1,3 iš 5 žvaigždžių, remiantis 121 klientų atsiliepimais
BBB klientų skundai 229
Klientų atsiliepimai patvirtinti nuo 2020 m. Spalio 16 d

„Inbox“ paskola dažniausiai gauna neigiamų atsiliepimų internete. Daugelis skundų kaltina „Inbox Loan“ neteisėtai nurašydami pinigus iš savo banko sąskaitos, kai jie tiki, kad paskolą sumokėjo. Prieš pasirašydami paskolos sutartį, atnaujindami paskolą ar užsiregistruodami ACH pervedimams, įsitikinkite, kad visiškai suprantate sąlygas ir sąlygas.

Ar man tinka?

Jūsų kredito balas nėra svarbiausias veiksnys naudojant „Inbox Loan“. Vietoj to, jūsų tinkamumas nustatomas atsižvelgiant į jūsų galimybes grąžinti pinigus ir pateiktą informaciją.

Norėdami gauti išsimokėtiną paskolą iš „Inbox Loan“, turite atitikti tris tinkamumo reikalavimus:

 • Jūs turite būti ne jaunesnis kaip 21 metų
 • Turite turėti galiojančią atsiskaitomąją sąskaitą
 • Turite gyventi vienoje iš „Inbox Loan“ aptarnaujamų valstijų

Ar „Inbox“ paskola siūlo paskolas mano valstijoje?

„Inbox“ paskola veikia keliose valstybėse, tačiau neteikia šių paslaugų:

 • Aliaska
 • Džordžija
 • Merilandas
 • Montana
 • Naujasis Hampšyras
 • Niujorkas
 • Juta
 • Vermontas
 • Virginija
 • Vakarų Virdžinija

Jei gyvenate vienoje iš aukščiau išvardytų valstijų, galite apsilankyti mūsų trumpalaikių paskolų valstybiniame kataloge, kad rastumėte paskolos galimybes ten, kur gyvenate. Taip pat galite naršyti pagal valstijas galiojančias trumpalaikių paskolų taisykles, kad sužinotumėte, kokios paskolos yra jūsų gyvenamojoje vietoje.

Kaip kreiptis su „Inbox“ paskola?

Norėdami kreiptis dėl paskolos išsimokėtinai naudodami „Inbox Loan“:

 1. Apsilankykite „Inbox“ paskolos svetainėje ir spustelėkite Kreipkitės dabar.
 2. Įveskite reikiamą informaciją ir pasirinkite paskolos sumą.
 3. Kai pateiksite paraišką, atstovas susisieks su jumis ir patvirtins jūsų paraišką.
 4. Jei kreipėtės iki 20 val. ET, lėšas galite gauti iki kitos darbo dienos. Kitu atveju paskolos pervedimas gali užtrukti iki trijų dienų.

Norėdami užpildyti savo paraišką, būkite pasirengę pateikti:

 • Jūsų asmeninė informacija. Jūsų vardas, socialinio draudimo numeris, vairuotojo pažymėjimo numeris, namų adresas, telefono numeris ir el. Pašto adresas.
 • Jūsų pajamų informacija. Jūsų pajamų suma, darbo užmokesčio dažnumas ir informacija apie darbdavį.
 • Jūsų banko duomenys. Jūsų sąskaitos tipas, maršruto numeris ir sąskaitos numeris.

Gavau paskolą išsimokėtinai. Kas dabar?

Gavę paskolą, pats laikas pradėti galvoti apie grąžinimus. Galite pasirinkti naudoti numatytąjį „Inbox Loan“ paskolų rinkinį, kuris leidžia grąžinti paskolą per metus. Tačiau tai kainuoja daugiausiai – mokėsite visas palūkanas ir mokesčius už skolintą sumą.

Taip pat galite sumokėti papildomus mokėjimus pagrindiniam asmeniui. Tai sumažina jūsų skolingą sumą ir sumažina tai, ką mokėsite palūkanomis. Tačiau paskolai turėsite sumokėti mažiausiai 20 USD, o bent tris darbo dienas iki grafiko turėsite susisiekti su „Inbox Loan“, kad patvirtintumėte, kaip bus naudojami papildomi pinigai.

Be abejo, galite bet kada grąžinti visą paskolą. Tai bus pigiausias variantas, tačiau vis tiek turėsite iš anksto susisiekti su „Inbox Loan“, kad gautumėte išmokėtą sumą.

Be mokėjimų, greitai susidaro mokesčiai už pavėluotus ar nepakankamus mokėjimus. Jei vėluojate mokėti arba visiškai praleidote, „Inbox“ paskola ims 30 USD mokestį. Ir jei atsiėmimo metu jūsų banko sąskaitoje nėra pakankamai pinigų, mokėsite dar 30 USD.

Apatinė eilutė

Jei ieškote paskolos iki 1500 USD, kad padengtumėte skubias išlaidas ar biudžeto spragą, galite apsvarstyti „Inbox Loan“. Tačiau „Inbox“ paskolos reputacija internete yra ne tokia teigiama, galbūt norėsite palyginti kitus išsimokėtinų paskolų teikėjus ir rasti daugiau teigiamų atsiliepimų internete.
Prieš skolindamiesi įsitikinkite, kad veikia paskolos išsimokėtinai ir kad suprantate trumpalaikės paskolos išlaidas.

Dažnai užduodami klausimai


Parašykite komentarą