Kaip pašalinti numatytąjį iš kredito ataskaitos

Netinkamas kreditas yra dažnas rūpestis žmonėms, galvojantiems, kaip finansuoti naujus namus ar automobilį. Taip yra todėl, kad skolintojai įvertina jūsų kredito ataskaitą, kad įvertintų jūsų galimybes grąžinti naują paskolą, todėl joje esantys juodi ženklai gali sumažinti jūsų galimybes gauti patvirtinimą.

Laimė jums, yra keletas naudingų strategijų, kurios gali padėti išgelbėti jūsų kredito ataskaitą – tai padarėte patys arba padedant kredito taisymo specialistui. Šiame vadove paaiškinama, kaip pašalinti klaidas iš kredito ataskaitos, ir suteikiama šiek tiek įžvalgų, kodėl kredito taisymo įmonė gali būti galimybė apsvarstyti prieš kitą paskolos paraišką.

Gaukite pagalbos taisant kreditą

vardas

Produktas
Savarankiško kreditų kūrėjo sąskaita

25 USD

B

Telefonas, el. Paštas, internetinis pokalbis

Taip

Sutaupykite pinigų ir sukaupkite kreditą naudodami paskolą su įmokomis, kurią galite gauti po 12 ar 24 mėnesių.

CreditRepair.com

69,95 USD

D

Telefonas, el. Paštas, paštas

Taip

Specializuojasi, kad visi trys kredito biurai išvalytų jūsų kredito ataskaitą apie netikslius dalykus.

„Lexington Law“ kredito taisymas

89,95 USD

C

Telefonas, el. Paštas

Taip

Advokatų kontora, siūlanti trijų lygių kreditą, tinkantį jūsų situacijai.

Kreditų įmonė Profesionalus kreditų taisymas

Kreditų įmonė Profesionalus kreditų taisymas

49,99 USD

C +

Telefonas, el. Paštas, paštas

Taip

Profesionali kredito taisymo paslauga, kuri gali padėti sukurti žingsnis po žingsnio veiksmų planą. Atšaukti bet kada.

Kredito žmonės

79 USD

C +

Telefonas, el. Paštas, paštas

Taip

Profesionalai dirba su jumis, kad išvalytų jūsų kreditą ir padidintų jūsų kredito balus. Atšaukti bet kada.

„Sky Blue Credit“

79 USD

C

Telefonas, el. Paštas, paštas

Taip

Nemokama kredito ataskaita ir stebėjimas, suteikiamas su 90 dienų pinigų grąžinimo garantija.

vardas

Produktas
„Experian“ kredito ataskaita

19,99 USD

7 dienos

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Taip

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Kas mėnesį, kasmet

Gaukite savo kredito ataskaitą ir FICO balą tik už 1 USD užregistruodami „Experian CreditWorks“ kredito stebėseną. Atšaukti bet kada.

„TransUnion“ kredito ataskaita

24,95 USD

Ne

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Taip

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Kas mėnesį

„TransUnion“ kredito balas, stebėjimas ir tapatybės vagystės draudimas.

„myFICO“

19,95 USD

Ne

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Taip

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Kas mėnesį

Kas ketvirtį gaukite prieigą prie plačiausiai naudojamų FICO® rezultatų ir 3 biurų kredito ataskaitos.

„Equifax“ smulkaus verslo kredito ataskaitos

99,95 USD

Ne

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Taip

„TransUnion“, „Equifax“, „Experian“

Kasmet

Stebėkite pagrindinius verslo santykius, kad apsaugotumėte savo įmonę nuo nuostolių.

GoFreeCredit.com

24,95 USD

7 dienos

TransUnion

Taip

TransUnion

Kas mėnesį

1 USD už septynių dienų bandymą, kad gautumėte prieigą prie savo „TransUnion“ kredito balo ir kredito ataskaitos.

Kreditinė karma

0 USD

Ne

„TransUnion“, „Equifax“

Taip

„TransUnion“, „Equifax“

Kaip pašalinti trūkumus ir kredito ataskaitos klaidas

Neigiamą kredito ataskaitos elementą galima pašalinti tik tuo atveju, jei nurodyta informacija yra netiksli arba jei ji viršija teisėtą trukmę. Kai jūsų kredito ataskaitoje yra teisėti juodi ženklai, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra suteikti jai laiko ir laukti, kol jis bus pašalintas – dauguma neigiamų ženklų jūsų ataskaitoje lieka septynerius metus.

Norėdami padidinti savo galimybes išvalyti netikslius pažymius iš savo kredito ataskaitos, atlikite šiuos tris veiksmus.

1 žingsnis. Užsisakykite kredito ataskaitos kopiją

Norėdami pradėti viską, paprašykite kredito ataskaitos kopijos iš bet kurio ar visų kredito ataskaitų teikimo biurų – „Equifax“, „Experian“ ir „TransUnion“. Gavę kredito ataskaitos kopiją (ar kopijas), pradėkite ieškoti savo istorijos, kad nustatytumėte visus juodus ženklus ar numatytuosius nustatymus.

Atminkite, kad informacija apie jūsų kredito ataskaitą kiekvienoje agentūroje gali skirtis, todėl rekomenduojama atlikti kryžminį patikrinimą tarp ataskaitų, siekiant patvirtinti visišką tikslumą.

2 žingsnis. Nustatykite juodus ženklus ir numatytuosius nustatymus

Sąvoka „juodasis ženklas“ reiškia bet kokią informaciją jūsų kredito ataskaitoje, kuri potencialiems skolintojams gali iškelti raudoną vėliavą. Kai kurie juodi ženklai gali turėti daug blogesnį poveikį nei kiti, pavyzdžiui, įsipareigojimų nevykdymas gali labiau pakenkti jūsų kredito balui.

Gavę ataskaitą, turite ieškoti šių neigiamų dalykų:

 • Praleisti mokėjimai. Jūsų kredito ataskaitoje neigiama mokėjimų istorija saugoma iki septynerių metų. Tai reiškia, kad visi praleisti mokėjimai už hipoteką, paskolą ar kredito kortelę greičiausiai parodys jūsų kredito ataskaitą, sumažins jūsų kredito balą ir pakenks jūsų šansams gauti naują kreditą.
 • Numatytieji. Nevykdymas gali labai pakenkti jūsų kredito reputacijai, nes jie rodo, kad vargu ar grąžinsite skolas laiku, ir galite visiškai nustoti mokėti.
 • Atsakingas už. Kai skolintojas atsisakys vilties, kad grąžinsite skolą, jis išskaitys jūsų sąskaitą. Tai reiškia, kad jūsų skolos sumažinama kaip finansinis nuostolis, kad būtų galima paguoda surinkti mokesčių lengvatas.
 • Kolekcijos. Kai negrąžinsite to, ko pasiskolinote, skolintojas paprastai parduos jūsų skolą trečiųjų šalių išieškojimo agentūrai, kad padengtų dalį savo nuostolių. Išieškojimo agentūra susisieks su jumis, tačiau ji gali bandyti sumokėti skolą.
 • Teismo sprendimai. Teismo sprendimai yra vieši registrai, juose gali būti bankrotai, areštai mokesčių klausimais ir civiliniai sprendimai. Priklausomai nuo aplinkybių, bankrotai ir suvaržymai dėl mokesčių gali likti jūsų kredito ataskaitoje nuo 7 iki 10 metų. Skola pagal civilinį sprendimą atsiranda, kai pralaimite ieškinį – tai gali likti jūsų kredito ataskaitoje septynerius metus.
 • Ribojimas. Įvykdžius hipotekos įsipareigojimus, paskolos davėjas atgauna jūsų namus, o jūsų kredito ataskaitoje – ryškus juodas ženklas.
 • Grąžinimas. Kai neįvykdoma užtikrinta paskola, paskolos davėjas gali prisiimti nuosavybės teisę į turtą, kurį paskolos gavėjas nurodė kaip paskolos užtikrinimą. Automobilio paskolos dažniausiai grąžinamos.
 • Paskyra konsultuojant kreditą. Vartojimo kreditų konsultavimo paslaugų (CCCS) tikslas – padėti vartotojams, perkrautiems skolomis, derantis su bankais ir jų vardu skolintojais. Paprastai CCCS prašo sumažinti mokėjimus ir palūkanų normas, kad vartotojas galėtų laiku sumokėti skolą. Kai skolintojai sutinka su prašymu, jie kredito ataskaitoje gali pažymėti, kad tai sutarta sąskaita.
 • Kredito paklausimai. Kredito klausimai (įskaitant asmenines paskolas, hipoteką ir kreditines korteles) gali likti jūsų kredito ataskaitoje iki dvejų metų, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra patvirtinti. Štai kodėl svarbu sutalpinti savo paraiškas ir kreiptis į kreditus tik tada, kai turite didelę tikimybę būti patvirtintam.

Atminkite, kad jei jums bus suteikta paskola iki atlyginimo, apie jūsų mokėjimo veiklą paprastai nebus pranešta trims pagrindiniams kredito biurams. Tačiau jei jūsų paskyra bus siunčiama į kolekcijas, galite būti tikri, kad jūsų kredito ataskaitoje tai bus neigiama.

Pataisykite savo kredito ataskaitą po bankroto

3 žingsnis. Pašalinkite juodus ženklus ir numatytuosius nustatymus

Kredito taisymo agentūros yra ekspertos, nustatančios šias klaidas, ir gali būti efektyviau pataisyti jūsų ataskaitą, nei galite būti. Tačiau šias įmones gali būti brangu samdyti, todėl šie veiksmai padės jums išbandyti „pasidaryk pats“ savo kredito ataskaitą.

 1. Paprašykite kredito ataskaitos. Prieš pradėdami ją taisyti, turite pamatyti naujausią kredito ataskaitos versiją.
 2. Nustatykite neigiamus sąrašus. Naudodamiesi anksčiau pateiktu sąrašu, tiksliai išsiaiškinkite, kokia informacija kenkia jūsų kredito balui.
 3. Patikrinkite, ar įrašai neteisingi. Skolintojai kartais per klaidą gali pateikti neteisingus sąrašus. Pavyzdžiui, jie gali du kartus pranešti apie tą pačią skolą, įrašyti ją į netinkamo asmens sąskaitą arba neteisingai įvesti skolą kaip įsipareigojimų neįvykdymą.
 4. Pranešti apie klaidas. Jei pastebite klaidų savo kredito ataskaitoje, galite pradėti tyrimą, pateikdami ginčą kredito ataskaitų agentūrai ar agentūroms, kurios turi šią klaidą.
 5. Derėkitės su savo kredito teikėju. Jei esamos kredito sąskaitos yra problemos dalis, susisiekite su savo kredito teikėju ir pabandykite susitarti dėl grąžinimo plano, kurį galite valdyti. Tai padės sumažinti praleistus mokėjimus ir neleis skoloms tapti numatytomis kredito ataskaitoje.
 6. Apsvarstykite galimybę gauti išorinę pagalbą. Jei atrodo, kad pats savo kredito taisymas yra didžiulė užduotis, kuriai neturite laiko ar kantrybės, apsvarstykite galimybę pasamdyti kredito taisymo specialistą, kuris gali pašalinti neigiamus įrašus. Kai kurios kredito taisymo įmonės taip pat gali padėti jums planuoti ir valdyti ilgalaikį finansą.

Kredito taisymas yra teisėtas procesas, kai pašalinami juodi ženklai iš jūsų kredito ataskaitos, tačiau šiam remontui reikia laiko ir jūsų kredito balas nebus teigiamai paveiktas iškart.

Ar verta paslaugų kaina?

Priklausomai nuo jūsų situacijos, galite pastebėti, kad kreditų taisymas yra prioritetas. Kreditų taisymo specialistų išlaidos gali būti tik lašas jūroje, kalbant apie pinigus, kuriuos galėtumėte sutaupyti paskoloms, jei turite geresnę kredito istoriją.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš skambinant į kredito remonto tarnybą

Galite bet kada paskambinti į kreditų taisymo bendrovę konsultacijai, tačiau atminkite, kad kreditų taisymas gali pašalinti tik neteisingus ar neteisėtus įrašus. Prieš pradėdami naudoti kredito taisymo paslaugą, nepamirškite šių veiksnių:

 • Išlaidos. Pasverkite kredito taisymo išlaidas ir galimą paslaugos vertę. Pavyzdžiui, ilgalaikė būsto paskolos su palankiomis sąlygomis nauda yra didesnė už trumpalaikes …

Parašykite komentarą