Kaip susikurti kreditą grūdų kreditine kortele

Taigi, kas yra grūdų kreditinė kortelė arba apskritai „skaitmeninė kreditinė kortelė“? Na, iš tikrųjų tai nėra taip akivaizdu, kaip jūs manote. Staigmena! Tai nėra tradicinė kreditinių kortelių įmonė. Grūdų kreditinė kortelė yra atnaujinama kredito linija, pagrįsta jūsų pajamomis ir pinigų srautais, o ne jūsų kredito balu. Gaudami avansus į susietą debeto kortelę ir banko sąskaitą, išleisdami pinigus įprastoje banko sąskaitoje. Šia prasme jis per daug nesiskiria nuo išankstinio apmokėjimo programų, tokių kaip Dave’as ar Earnin. Tačiau užuot sumokėję visus „Grain“ kredito linijos pinigus dar kitą atlyginimo dieną, jūs grąžinate kas mėnesį, kaip tradicinė kreditinė kortelė.

Kiek kainuoja grūdai?

Taigi, kiek tai kainuoja? Galite nemokamai atsisiųsti „Grūdų programą“ ir atidaryti sąskaitą. Kiekvieną kartą atsiimant yra taikomas 1% finansinis mokestis. Jums mokamos tik palūkanos už naudojamą kreditą, iš esmės sumą, kurią skolinatės atnaujinamoje kredito linijoje (12% balandis su automatiniu mokėjimu arba 15,99% balandis su automatiniu apmokėjimu). Yra pavėluotas mokėjimas už pavėluotus mokėjimus (5% nuo minimalaus mokėtino mokėjimo arba 5 USD, atsižvelgiant į tai, kas yra mažesnė). Apibendrinant galima teigti, kad išlaidos gali būti labai didelės, jei nesate atsargūs: mokesčiai už grąžinimą, balandis, taip pat pavėluoto mokėjimo mokesčiai. Tačiau jūs negalite gauti kitų neužtikrintų kreditinių kortelių ir neturite pinigų užstatui užtikrintoje kreditinėje kortelėje, todėl grūdai tampa vienintele jūsų pasirinkimo galimybe.

Ar yra kredito patikrinimas?

„Grūdai“, panašūs į „Galimus finansus“, neatsižvelgia į jūsų kredito balą, kai nusprendžia, kiek galite pasiskolinti. Tai, kad jie nenaudoja jūsų kredito balo, nereiškia, kad jie nevykdo tam tikro tipo kredito patikrinimo, pavyzdžiui, su mažais kredito biurais, tokiais kaip „Clarity“. „Grain“ naudos jūsų banko sąskaitos informaciją, pvz., Pajamas ir pinigų srautus, kad nustatytų pradinę kredito liniją. Kai kuriems žmonėms, atsižvelgiant į jūsų pajamas ir išlaidų įpročius, „Grain“ gali prireikti užstato, kad sumažintų jų riziką ir padidintų galimybę grąžinti pinigus.

Kaip vyksta atsiėmimas?

Atėmus grūdų kreditinę kortelę, reikės sumokėti 1 proc. Finansinį mokestį, kuris greičiausiai padengs grūdų išlaidas siunčiant pinigus tiesiai į jūsų debeto kortelę. Pinigų turėtumėte tikėtis iki darbo dienos pabaigos. Tokiais savaitgaliais, kaip šeštadienis, pinigų turėtumėte tikėtis iki pirmadienio dienos pabaigos. „Grūdų“ programoje yra mygtukas, kuriuo galite pasiimti pinigus, ir negalėsite atsiimti daugiau nei kredito limitas.

Kaip veikia mokėjimai?

Iš pradžių esate užsiregistravę automatiniame mokėjime, o tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį „Grain“ automatiškai išskaičiuos jūsų sąskaitą už minimalų mokėtiną mokėjimą. Minimalus mokėjimas bus didesnis iš 25 USD arba 10% ankstesnio balanso, pridėjus palūkanas, pridėjus bet kokią pradelstą sumą. Jei jūsų likutis yra mažesnis nei 25 USD, minimalus mokėtinas dydis bus lygus sąskaitos balansui. Be to, galite pasirinkti mokėti anksčiau arba mokėti rankiniu būdu, nors ir už didesnę balandį. Suplanuokite iš anksto, jei pasirinksite mokėti anksčiau, nes mokėjimas gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Deja, „Grain“ turi pavėluotus mokesčius ir nėra daug lankstumo mokėti po kelių savaičių vėliau, nemokant mokesčių. Pavėluoti mokesčiai paprastai yra 5% nuo minimalaus mokėtino mokėjimo arba 5 USD, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra mažesnė. Mokėjimai labai skiriasi nuo „Possible Finance“ paskolos išsimokėtinai. Gavę paskolą „Galima“, mokėjimus galite perplanuoti tiesiai per programą be jokių mokesčių, praėjus beveik mėnesiui. Be to, mokėjimai yra suskirstyti į 4, priversdami grąžinti paskolą laikui bėgant ir užtikrinant, kad laikui bėgant sumažintumėte likutį. Tokiu būdu nesusidursite su skolų spąstų problemomis, kai ilgą laiką ir toliau turėsite didelę pagrindinę likutį savo kredito linijoje ar kredito kortelėje, niekaip negalėdami jos grąžinti.

Ar grūdai sukuria kreditą?

Trumpai tariant, taip; Grūdai gali būti vertinami kaip puikus kredito formuotojo kortelės variantas. Grūdai atsiskaito kredito biurams.

Kadangi apie mokėjimus pranešama kredito biurui, mokėdami „Grain“ laiku ir sumokėdami kredito limitą, galėsite sukurti gerą kredito istoriją. Mokėjimų istorija sudaro 35% jūsų FICO kredito balo ir yra vienas iš svarbiausių veiksnių skolintojams ir kreditoriams. Kol mokėsite minimalią įmoką naudodami „Grain“, galėsite parodyti mokėjimus laiku, o „Grain“ praneša apie teigiamą mokėjimų istoriją kredito biurams.

Statybinės kredito kortelės, tokios kaip „Grūdai“, naudojimas taip pat paveiks jūsų kredito panaudojimo koeficientą, kuris sudaro 30% jūsų FICO balo. Pvz., Jei jūsų didžiausias „Grain“ kredito kortelės kredito limitas yra 500 USD, o jūs turite 250 USD, jūsų kredito kortelėje panaudojama 50%. Galite sujungti visas savo kreditines korteles ir paskolas, kad gautumėte bendrą kredito panaudojimą, kuris turi įtakos kreditų ataskaitoms.

Skirtingai nuo „Galimas“, kuris laikomas daliniu kreditu, „Grūdai“ yra kitokia kredito rūšis, vadinama atnaujinamuoju kreditu, nes tai yra atnaujinama kredito linija. Kadangi tai yra kitokio tipo kreditai, naudojant „Grūdus“ ir „Galimi finansai“ tuo pačiu tipu jūsų kredito ataskaitoje bus įvairus kreditų derinys. Primename, kad jūsų kreditų derinys sudaro 10% jūsų FICO balo.

Kada „Grain“ praneša apie jūsų mėnesinį mokėjimą?

Grūdai praneša apie mokėjimus kiekvieną mėnesį. Jie atsiskaito „Experian“, „TransUnion“ ir „Equifax“ ir praneša apie jūsų kredito liniją, dabartinį likutį, sąskaitos būseną ir mokėjimų istoriją, kaip buvo paskutinės ataskaitos uždarymo dienos dieną. „Grain“ pradeda pranešti apie „Grain“ sąskaitą po pirmojo mėnesio mokėjimo ciklo, todėl nesitikėkite, kad jūsų kredito balas iškart pasikeis tik per pirmąjį mėnesį.

Grūdų naudojimo pliusai ir minusai

Kaip ir naudojant bet kurį kitą produktą, yra ir grūdų naudojimo privalumų ir trūkumų. Perskaitykite, kad būtumėte informuotas prieš kreipdamasis į „Grain“ skaitmeninę kreditinę kortelę.

Argumentai “už”

Greita prieiga prie pinigų

„Grūdai“ yra kortelių išleidėjas, kuris tą pačią dieną, kai kreipiatės, gali gauti reikalingus pinigus tiesiai į debeto kortelę.

Gaukite patvirtinimą, net turėdami blogą kredito balą

Kvalifikuoti kreditinę kortelę ar kredito liniją nėra lengva, kai turite prastą kreditą. „Grūdas“ nežiūri į jūsų kredito balą, todėl galbūt turėsite daugiau galimybių būti patvirtintiems.

Paįvairinkite savo kreditų derinį

„Skaitmeninė kreditinė kortelė“ yra atnaujinama kredito linija, kuri laikoma atnaujinama kreditine. Tai padės paįvairinti jūsų kreditų rinkinį, jei šiuo metu turite visą išsimokėtiną kreditą (paskolą automobiliui, išsimokėtinai ir t. T.).

Sukurkite kredito istoriją

Laiku atliekami mokėjimai ilgainiui sukurs teigiamą kredito istoriją ir, tikėkimės, pagerins jūsų ilgalaikę finansinę būklę, todėl ateityje galėsite įsigyti pigesnių ir geresnių finansinių produktų.

Mažesnė APR nei daugelis kreditinių kortelių

„Grain“ skaitmeninės kreditinės kortelės palūkanų norma yra nuo 12% iki 16%. Tai žymiai mažiau nei daugelis pagrindinių kreditinių kortelių kompanijų.

Minusai

Mokesčiai ir palūkanos gali susumuoti

Kadangi yra pašalinimo mokestis, palūkanos ir pavėluoto mokėjimo mokestis, išlaidos gali susumuoti. Stenkitės kuo labiau sumažinti grynųjų skaičių, visą laiką nedarydami mažų lėšų ir nevėluokite mokėdami. Tai kenkia ne tik jūsų kredito istorijai, bet ir gali padidėti išlaidos! Tai reiškia, kad APR paprastai yra mažesnė nei kreditinės kortelės, kurios yra didesnės nei 20%.

Jums reikia galiojančios banko sąskaitos

Jums reikės tam tikros minimalios istorijos ir pajamų į jūsų susietą banko sąskaitą. Be to, jūsų bankas turi būti integruotas į „Plaid“ – trečiosios šalies sprendimą, su kuriuo „Grain“ dirba prisijungdamas prie jūsų banko sąskaitos.

Jūsų gali paprašyti apsaugoti savo skaitmeninę kreditinę kortelę

Atsižvelgiant į jūsų pajamas ir grynųjų pinigų srautus per jūsų prijungtą banko sąskaitą, jūsų gali paprašyti sumokėti užstatą. Šia prasme jis per daug nesiskiria nuo užtikrintos kreditinės kortelės. Bet ne todėl jūs pirmiausia kreipėtės, tiesa?

Nuolat išlaikant aukštą pusiausvyrą, galite atsidurti blogoje situacijoje

Kaip ir visoms kreditinėms kortelėms ir kredito linijoms, nuolat išlaikant aukštą balansą, padidės jūsų palūkanų išlaidos per visą skolos galiojimo laiką, taip pat sumažės kredito panaudojimo koeficientas. Būtinai greitai sumokėkite savo kredito kortelės likutį ir, kai tik galite, laikykitės toliau nuo kreditinės kortelės skolų spąstų.

Kam tinka grūdų kreditinė kortelė?

Jei turite blogą kreditą ir jums reikia grynųjų, taip pat yra būdas sukurti gerą kredito istoriją, „Grain“ verta išbandyti. Šia prasme žmonės, kurie turėtų naudoti „Grūdus“, taip pat turėtų naudoti „Galimus finansus“.

Prieiga prie greitų pinigų nepatekus į kreditinės kortelės skolų ciklą yra sunki, ir yra nedaug įmonių, kurios būtų draugiškos ir lanksčios vartotojams. Galite lengvai suklysti su tradicinėmis paskolomis iki atlyginimo ar net su grynųjų pinigų programomis, kurios slepia išlaidas patarimuose ir prenumeratos mokesčiuose. Grūdai nėra tokie, ir jie yra visiškai skaidrūs dėl mokesčių, taip pat ir apie MPN. Jei turite blogą kredito istoriją ir greitai reikia pinigų, pabandykite „Grain“ ir praneškite man, ką galvojate [email protected]

Grūdų naudojimo alternatyvos

Galimi finansai

Jei galvojate apie grūdų naudojimą, peržiūrėkite ir „Galimas“. Galite naudoti abu vienu metu. Naudodamiesi galimybe, pasiskolinkite pinigų iki 500 USD * ir sukurkite kredito istoriją. Galima išsimokėta paskola su lanksčiais mokėjimais per kelis mėnesius. Tai geriausia alternatyva tradicinėms paskoloms iki atlyginimo ir išankstinėms mokėjimo dienoms.

„Payday Advance Apps“

Panašu, kad kiekviena programa šiais laikais turi grynųjų pinigų avanso funkciją, pvz., Dave’ą, Earniną, Brigitą ir net Chime’ą. Tiesiog nepamirškite, kad nors jūs galite dažnai iš anksto sumokėti pinigus iš savo darbo užmokesčio, patekę į šį ciklą, jūs gerokai sumažinsite jo atlyginimą. Be to, negalėsite sukurti kredito istorijos, nes jos nelaikomos paskolomis. Galiausiai, atkreipkite dėmesį į visas išlaidas. Prenumeratos mokesčiai, arbatpinigiai ir išmokos mokesčiai gali lengvai sudaryti tiek blogą balandį, kiek paskola iki atlyginimo.

Savarankiškai

Jei jūs tiesiog norite pagerinti savo kredito balą ir turite papildomų pinigų kiekvieną mėnesį, pabandykite „Self“. „Self“ yra kredito formuotojo paskola, kai negalite gauti paskolos, kurią nuolat mokate kiekvieną mėnesį. Vietoj to, paskola yra „užrakinta“ banke ir, kai jūs visiškai baigsite išmokėti paskolą, jums bus grąžinta paskola. Todėl tai iš esmės taupymo ir kreditų kūrimo produktas. Savarankiškai praneša apie mokėjimus visiems pagrindiniams kreditų biurams ir naudojasi savikredito kūrėju. Galite sužinoti daugiau mūsų programose, pvz., Tinklaraščio įrašuose.

Galutinis paėmimas

Grūdų kreditinė kortelė yra naudinga, jei turite blogą kreditą, jums reikia pinigų ir norite sukurti kredito istoriją. „Galimų finansų“ svetainėje mes manome, kad grūdų kreditinė kortelė yra vienas iš nedaugelio produktų, kuriuos gali įsigyti vartotojai, turintys blogą kreditą, kurie yra draugiškesni ir geresni nei įprasti pasirinkimai, pvz., Paskolos iki atlyginimo ar išankstinės mokėjimo dienos. Be to, jie yra skaidrūs ir iš anksto parodo visus mokesčius bei išlaidas.

Parašykite komentarą