Kodėl pirkti naują automobilį nėra geriausias pasirinkimas?

Jei jūsų tikslas yra sutaupyti kiek įmanoma daugiau pinigų, tuomet nusipirkę visiškai naują automobilį iš gamintojo salono, turėsite atsisveikinti su savo lėšomis, kai tik paliksite pardavėjo teritoriją. Kai tik užbaigsite sandorį, ypač kai bus išnuomota nauja transporto priemonė, grįšite namo su kelių šimtų eurų sąskaita, kuri kiekvieną mėnesį aplankys jus.

Tačiau, jei vis dar esate nusiteikęs įsigyti visiškai naują automobilį, tada mes parengėme 6 patarimų sąrašą, kurie padės jums rasti visiškai naują automobilį kuo mažesnėmis kainomis. Net portalas compeuro.lv bus puiki vieta rasti geriausius paskolos pasiūlymus.

Kiek turėsite sumokėti už automobilį, priklauso nuo automobilio markės, modelio ir specifikacijos, tačiau yra keletas būdų, kaip sumažinti galutinę transporto priemonės kainą:

1. Ar jums tikrai reikia visiškai naujo automobilio?

Lengviausias būdas apsisaugoti nuo milžiniškų išlaidų ir didelių mėnesinių automobilių lizingo sąskaitų yra apsvarstyti, ar jums reikia visiškai naujo automobilio. Jei pavyks išsiversti su patikimu, tačiau naudotu automobiliu, kuriam nereikia investicijų, tai gali būti daug geresnis pasirinkimas.

Kiekvienas naujas automobilis vidutiniškai po trejų metų praranda beveik pusę pradinės vertės. Kiti automobiliai praranda daug daugiau.

2. Automobilių modeliai, kurių vertė įrodyta

Didžiausias kartumas, kaip minėjome ankstesnėje pastraipoje, yra tai, kad kiekvienas naujas modelis labai sparčiai praranda savo pradinę vertę, o naujo automobilio kainos kasmet toliau krenta. Lygiai karti gali būti situacija, kai netrukus po to, kai jis pasirodys, įsigyjate visiškai naują automobilį. Modelis atrodo labai perspektyvus ir esate įsipareigojęs įskaityti šį brangų malonumą, tačiau laikui bėgant, kasdien gyvendamas automobilyje, jūs prieinate prie išvados, kad naujasis modelis vis dar yra didesnis pinigų vartotojas nei kiti automobilių modeliai, kurie yra dažnai senesnė ir įrodyta vertė. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta pagalvoti apie naudotą, bet patikimą automobilį. Įrodyta vertė yra garantija.

Šiuo metu patikimiausi automobilių ženklai, pradedant geriausiais ir baigiant blogiausiais, yra „Mini“, „Audi“, „Volkswagen“, „Lexus“, „Ford“, „Vauxhall“, „Fiat“, BMW, „Kia“ ir pačioje pabaigoje tik „Nissan“.

3. Geriausias laikas pirkti automobilį

Automobilių prekiautojai nustatė tikslus ir kvotas, kurių reikia laikytis. Todėl prekiautojai yra priversti rengti įvairaus pobūdžio akcijas, „flash“ akcijas, nuolaidas ir ieškoti įvairių kitų būdų parduoti konkrečius automobilių modelius, kad būtų pasiekti įmonės ar gamintojo nustatyti tikslai. Todėl prekiautojai siūlo įvairias nuolaidas ir kitas premijas automobiliams, kad patrauktų klientus. Viena iš tokių premijų galėtų būti beprocentė automobilių nuoma bendradarbiaujant su skolinančiąja įstaiga arba labai palankios palūkanų normos. Tuo atveju, jei pardavėjas tokio bendradarbiavimo neužmezga, portalas compeuro.lv yra puikus būdas rasti geriausią paskolos grynaisiais ir kreditais pasiūlymą.

Kovas, birželis, rugsėjis ir gruodis yra tie mėnesiai, kai automobilių pirkimas iš prekiautojų gali būti ypač naudingas, kiek pardavėjams reikia pakeisti automobilį ir pasiūlymų asortimentą, ir jie yra daug palankesni derėtis ir derėtis dėl kainos.

4. Kokio automobilio jums reikia?

Prieš eidami ieškoti pasirinktos automobilio markės ir modelio, turite tiksliai pagalvoti, ko jums reikia, ko tikitės ir koks turėtų būti jūsų idealus automobilis. Prieš pirkdami automobilį, sužinokite atsakymus į šiuos klausimus:

 • Kokie mano pagrindiniai poreikiai?
 • Ar automobilis bus reikalingas gyvenimui mieste, kaime ar mišriam gyvenimui?
 • Ar man reikia automobilio kažkam konkrečiam?
 • Benzinas / dujos, benzinas, dyzelinas, hibridinis ar elektrinis automobilis?
 • Ar man reikia didelės talpos? Didelė bagažinė?
 • Kiek keleivių vietų turiu ar man reikės ateityje?

5. Modelio keitimo laikotarpiai

Kiekvienas automobilio modelis išgyvena savo aukso amžių, taip pat ir kiekvienas automobilio modelis išgyvena laiką, kai netrukus jį pakeis naujesnis ir geresnis modelis. Vienas iš būdų rasti geriausią pasiūlymą ir sutaupyti perkant visiškai naują automobilį yra ieškoti būtent tų modelių, kurie netrukus bus pakeisti naujesniais, geresniais ir atitinkamai brangesniais automobilių modeliais. Šiais laikotarpiais seniems automobilių modeliams taikomos didelės nuolaidos ir akcijos su įvairiomis premijomis, nes prekiautojai turi atlaisvinti vietos naujam modeliui, kad vėliau galėtų tam skirti daugiau dėmesio.

Modelio keitimo laikotarpiais galima rasti automobilių su 20–40% nuolaida. Dėl sumažintų automobilių kainų taip pat galėsite rasti naudingesnių lizingo ar paskolų automobiliui pasiūlymų. Tais atvejais, kai prieš perkant automobilį dar liko šiek tiek pinigų, portalas compeuro.lv galės rasti geriausią pinigų skolintoją, kuris galėtų sau leisti sumokėti visą sumą vienu metu.

6. Kiek ilgainiui kainuos nauja transporto priemonė?

Naujas automobilis nėra apsaugotas nuo papildomų išlaidų. Automobilis yra vienas iš tų dalykų, kurį reikia reguliariai prižiūrėti, prižiūrėti ir prižiūrėti, taip pat draudimą ir kitus dalykus, kurie galiausiai sukelia papildomų išlaidų. Kiekvieno automobilio, markės ir modelio išlaidos yra skirtingos, todėl svarbu atsižvelgti į juos visus:

 • Pradinė įmoka – priėmus sprendimą įsigyti automobilį, turėsite sumokėti visą sumą, tačiau būkite pasirengę, kad pardavėjas gali reikalauti tam tikros pradinės įmokos sandoriui užtikrinti.
 • Lizingas ar greitas apmokėjimas – jei turite reikiamą pinigų sumą už pasirinktą automobilį, tuomet jokių papildomų išlaidų neturėtų būti. Papildomos išlaidos atsiranda, jei trūksta kelių tūkstančių iki reikiamos pinigų sumos arba būtina kreiptis dėl automobilio nuomos. Lizingas yra palūkanų mokėjimas, dėl kurio jūs permokėsite daugybę tūkstančių, tačiau paskola grynaisiais yra palūkanų mokėjimas, kurį reikės sumokėti už likusią pinigų sumą, kurios trūko ir dėl kurios reikėjo kreiptis dėl paskolos grynaisiais. Portalas compeuro.lv siūlo naudingiausias pinigų paskolų įmones Latvijoje, kurios padės išsirinkti naudingiausią pinigų paskolą.
 • Kuro sąnaudos – prieš perkant automobilį svarbu įvertinti jo energijos vartojimo efektyvumą ir degalų ekonomiją. Daug degalų sunaudojantis automobilis bus papildoma finansinė našta, jei finansai bus riboti.
 • Kelių mokestis – atsižvelgiant į kelių mokestį už konkretų automobilio modelį, svarbu suprasti, kiek pinigų turėsite sumokėti mokesčiais už norimą transporto priemonę.
 • Draudimas – labai svarbu išsiaiškinti, kiek turėsite sumokėti už automobilio draudimą, kiek draudimo kainos yra labai kintančios ir skiriasi atsižvelgiant į automobilio markę ir modelį.
 • Priežiūra ir remontas – kiekvieną automobilį reikia reguliariai prižiūrėti, o tai yra papildoma kaina. Apytikslės remonto išlaidos yra lemiamas veiksnys renkantis automobilį, nes prieš perkant automobilį svarbu žinoti, ar pasibaigus automobilio garantijai galėsite sau leisti remonto išlaidas.

Parašykite komentarą