Naujos pradžios finansų apžvalga 2021 m Savybės ir trūkumai

Atkreipkite dėmesį: visą informaciją apie „Fresh Start Finance“ asmenines paskolas „Finder“ surinko savarankiškai ir šis produktas nėra prieinamas šioje svetainėje.

30 sekundžių paėmimas

Jei kyla sunkumų užtikrinant asmeninę paskolą per tradicines finansų įstaigas, tokias kaip bankai, „Fresh Start Finance“ yra puiki galimybė kaip skolintojas internetu, suteikiantis jums greitą patvirtinimo procesą ir iki 15 000 USD finansavimą, kurį galite naudoti savo nuožiūra.

 • Pagalvokite apie „Fresh Start Finance“, jei bandote užsitikrinti asmeninę paskolą, tačiau kyla problemų dėl patvirtinimo. „Fresh Start Finance“ patvirtina paskolas žmonėms, pateikusiems bankroto bylą, turintiems blogą kreditą arba neturintiems kreditų arba patyrusiems pervedimus.
 • Pasirinkite ką nors kita, jei turite gerą kredito balą ir galite užsitikrinti paskolą per labiau įprastus skolintojus – greičiausiai jūsų paskolos palūkanos bus daug mažesnės.
 • „Fresh Start Finance“ gali laisvai naudotis, todėl jūs galite kreiptis dėl paskolos jums nieko nemokėdami ir jūs neprivalote įsipareigoti pasinaudoti nė vienu iš jums siūlomų paskolos variantų.

Kuo „Fresh Start Finance“ asmeninės paskolos yra unikalios?

„Fresh Start Finance“ dabartinį paskolos suteikimo procesą vadina „archajišku“ ir „įtemptu“. Joje sakoma, kad tai supaprastina procesą ir teikia finansavimą žmonėms naudodamasi paprasta, lengvai sekama internetine programa, kurią galima užpildyti greičiau nei per penkias minutes patogiai jūsų namuose. „Fresh Start Finance“ teigia, kad taip užtikrinsite, jog prašydami paskolos išvengsite rūstaus banko kasos. Paspaudę „Pateikti“, per darbo dieną išgirsite iš „Šviežių paskolų“ atstovo, kuris paaiškins jūsų galimas paskolos galimybes.

„Fresh Start Finance“ aiškiai įvardija, kad yra pasirengęs patvirtinti paskolas žmonėms, turintiems blogą kreditą, neturinčius kreditų arba turintiems bankrotų ar kolekcijų istoriją. Tai gali būti perspektyvus pasirinkimas tiems, kurie stengiasi gauti patvirtinimą paskolai gauti. Ji taip pat atkreipia dėmesį į savo skirtumą nuo paskolų iki atlyginimo – „Fresh Start Finance“ siūlo didesnes paskolos sumas ir lankstesnes, ilgesnes grąžinimo sąlygas. Pabrėžiama, kad jos paskolos neapima paslėptų išlaidų ar priežiūros mokesčių.

Galiausiai, jis turi namų teismo pranašumą. Nepaisant to, kad „Fresh Start Finance“ yra skolintojas internetu, jos būstinė yra pačiame Vankuverio finansinio rajono centre.

Kas yra „Fresh Start Finance“ asmeninės paskolos?

Ar jums reikia vienkartinės grynųjų pinigų sumos, kuri padėtų padengti sąskaitas, grąžinti skolas, paskolas studentams, renovuoti namus ar remontuoti automobilį? Kad ir koks būtų jūsų finansinis poreikis, „Fresh Start Finance“ teikia asmenines paskolas iki 15 000 USD, kurias galite naudoti savo nuožiūra. Visas jo paraiškų teikimo procesas atliekamas internetu, todėl niekada nereikia eiti į banką.

Jūs galite gauti paskolos pasiūlymus iš „Fresh Start Finance“ per darbo dieną. Jei pasitikrinsite asmens tapatybę ir kredito istoriją, tą pačią dieną galėsite gauti finansavimą.

Jūsų palūkanų norma gali svyruoti nuo 29,99% iki 46,96%, priklausomai nuo tokių veiksnių kaip jūsų kredito balas, paskolos suma ir grąžinimo laikas bei pajamų stabilumas.

Kuo naudingos asmeninės „Fresh Start Finance“ paskolos?

Nors yra daugybė skolintojų, teikiančių lanksčias paskolas, pateikiame keletą „Fresh Start Finance“ asmeninės paskolos pranašumų:

 • Lengva, saugi internetinė programa su greitu išankstiniu patvirtinimu. Užpildę paraiškos formą internete, būsite iš anksto patvirtinti ir per darbo dieną išgirsite „Fresh Start Finance“, kad gautumėte paskolos pasiūlymus.
 • Kreiptis gali visi norintys. „Fresh Start Finance“ leidžia visiems kreiptis dėl asmeninės paskolos ir netgi priima didesnės rizikos pareiškėjus, pavyzdžiui, tuos, kurie pateikė bankroto bylą, ir tuos, kurie turi problemų dėl savo kredito istorijos.
 • Paskolos suma iki 15 000 USD. Iš „Fresh Start Finance“ galite pasiskolinti iki 15 000 USD, kad padengtumėte tokias išlaidas kaip sąskaitų apmokėjimas, studentų skolos, remontas ir atnaujinimas.
 • Ne skolintojas iki atlyginimo. „Fresh Start Finance“ pabrėžia, kad tai nėra paskolų davėjas iki atlyginimo, ką patvirtina lankstesnis ir prieinamesnis požiūris į skolinimą.
 • Jokių mokesčių. „Fresh Start Finance“ savo svetainėje aiškiai praneša, kad netaiko paraiškų mokesčių, priežiūros mokesčių ar jokių kitų paslėptų išlaidų už naudojimąsi savo paslaugomis.
 • Nereikia jokio papildomo ženklo. Galite kreiptis dėl finansavimo be paskolos dalininko. Jei iškelėte bankroto bylą, paskolai užsitikrinti gali tekti pateikti savo patikėtinio informaciją.
 • Galimybė atkurti kreditą. Jei turite blogą kreditą arba apskritai neturite kreditų, šios paskolos užtikrinimas ir įsipareigojimas laikytis visų mokėjimų gali būti puikus būdas atstatyti savo kreditą ir įrodyti kreditoriams, kad esate atsakingas klientas.
 • Ilgi terminai. Galėsite užrakinti terminą, kuris truks iki 7,5 metų, kad sumažintumėte mėnesinius mokėjimus. Pratęskite paskolos galiojimo laiką tik tuo atveju, jei to reikia. Jūsų tikslas yra kuo greičiau sumokėti skolas.
 • Turinys. Jei ypač nesiskolinote pinigų, „Fresh Start Finance“ turi puikų tinklaraščio turinį, kuriame galite sužinoti daugiau apie asmeninį skolinimą ir ko tikėtis viso proceso metu.

Ko reikia saugotis

Nors „Fresh Start Finance“ gali atrodyti kaip sidabrinis jūsų finansinių problemų sprendimas, turėtumėte apsvarstyti ir keletą trūkumų:

 • Staigios blogų kreditų palūkanų normos. Jūs galite užsitikrinti asmeninę paskolą, nepaisant to, kad turite blogą kreditą arba apskritai neturite kredito, bet galų gale sutiksite, kad gautumėte paskolą, siekdami didelių 46,96% palūkanų normų.
 • Balandis prasideda nuo 29,99%. Tai yra aukštesnė pradinė norma, palyginti su kitomis asmeninėmis paskolomis už blogą kreditą.
 • Jokių internetinių citatų ar palyginimų internete. Kai pateiksite paraišką, „Fresh Start Finance“ susisieks su jumis telefonu, kad patenkintų jūsų paskolos prašymą. Kitos paslaugos leidžia palyginti kelis kreditorius vienu metu lengvai valdomoje platformoje, kad prieš priimdami sprendimą galėtumėte atlikti namų darbus pagal įvairius pasiūlymus ir palūkanų normas.

Palyginkite asmenines paskolas

vardas

Produktas

Nuoroda

„LoanConnect“ asmeninė paskola

Apsaugotas nuo 1,90%, neapsaugotas nuo 9,90% -46,96%

500–50 000 USD

3 – 120 mėnesių

Nėra jokių paraiškų ar inicijavimo mokesčių

Min. kredito balas: 300

Internetinis brokeris, kuris padeda informuoti klientus apie geresnius finansus. Gaukite iš anksto įvairių skolintojų patvirtinimą neužtikrintas arba užtikrintas paskolos per 5 minutes su bet kokiu kredito balu.

Pavasario finansinė asmeninė paskola

17,99% – 46,96%

500–15 000 USD

9 – 48 mėnesiai

Nė vienas

Min. kredito balas: 400

Internetinis skolintojų pasiūlymas neužtikrintas asmeninės paskolos ir paskolos statybininkams. Taip pat gali kreiptis tie, kurie kreipiasi dėl bankroto ar vartotojo pasiūlymo. Jei negalite gauti paskolos be užstato, jums gali būti pasiūlyta paskola, padedanti atkurti jūsų kreditą.

Paskolos Kanada Asmeninė paskola

Apsaugotas nuo 2,00%, neapsaugotas nuo 8,00% iki 46,96%

300–50 000 USD

3 – 60 mėnesių

Nėra jokių paraiškų ar inicijavimo mokesčių

Min. kredito balas: 300

Internetinis brokeris, turintis didžiausią skolintojų tinklą Kanadoje. Gaukite nemokamą pranašumą su skolintojais, siūlančiais abi neužtikrintas ir užtikrintas paskolos per vieną greitą paraišką, nepaisant jūsų finansinės padėties.

„FlexMoney“ asmeninė paskola

18,90% – 46,93%

500–15 000 USD

6 – 60 mėnesių

Jokių paraiškų, inicijavimo ar išankstinio apmokėjimo mokesčių

Min. kredito balas: 500

Internetinis skolintojas siūlo lanksčią neužtikrintas paskolos. Kreipkitės per mažiau nei 10 minučių, o jei bus patvirtinta, finansavimą gausite per 24 valandas. Bet kada sumokėkite paskolą.

„goPeer“ asmeninė paskola

8,00% – 31,00%

1 000–25 000 USD

36 – 60 mėnesių

Nėra jokių paraiškų ar išankstinio apmokėjimo mokesčių

Min. kredito balas: 600

Pirmoji Kanados reguliuojama vartotojų tarpusavio skolinimo platformos pasiūla neužtikrintas paskolos. Sujungia kreditingus kanadiečius, ieškančius paskolos, su kanadiečiais, norinčiais investuoti. Kreipkitės internetu per kelias minutes ir gaukite atsakymą į savo paraišką per 24 valandas. Jūsų tapatybė visada išliks konfidenciali.

„SkyCap“ finansinė asmeninė paskola

12,99% – 39,99%

500–10 000 USD

9 – 36 mėnesiai

Nė vienas

Min. kredito balas: 550

Internetinis skolintojų pasiūlymas neužtikrintas asmeninės paskolos skolininkams, turintiems platų kredito balų spektrą. Kreipkitės greičiau nei per 5 minutes, o jei bus patvirtinta, gausite finansavimą vos per 24 valandas.

„Mogo“ asmeninė paskola

5,90% – 46,96%

200–35 000 USD

6 – 60 mėnesių

NSF mokestis – 20–50 USD

Min. kredito balas: 540

„Mogo“ siūlo 100 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei jūsų netenkina paskola, grąžinkite pagrindinę sumą ir susigrąžinkite 100 dienų sumokėtas palūkanas ir mokesčius.

Internetinis skolintojas, kurio tikslas – be rūpesčių tą pačią dieną neužtikrintas paskolos patvirtinimas ir finansavimas. Gaukite paskolą greitai ir nemokamai sekite savo kredito balą.

Asmeninė paskola paskolai

19,90% – 45,90%

1 000–5 000 USD

6 – 36 mėnesiai

Nė vienas

Min. kredito balas: 300

Skolintojas, kuris pritaria neužtikrintas paskolos vos per 20 minučių. Gaukite prieinamą mėnesio grąžinimo sumą su bet kuriuo kredito balu.

„Fairstone“ asmeninė paskola (neužtikrinta)

26,99% – 39,99%

500 – 20 000 USD

6 – 60 mėnesių

Nė vienas

Min. kredito balas: 560

Internetinis skolintojas su komanda, skirta profesionaliam aptarnavimui. Gaukite pasiūlymą neužtikrintas paskolos nedarant įtakos jūsų kredito balui. Gaukite lėšų per 24 valandas. Jokių išankstinio apmokėjimo mokesčių.

„Fairstone“ asmeninė paskola (užtikrinta)

19,99% – 23,99%

5000–50 000 USD

36 – 120 mėnesių

Skiriasi pagal provincijas

Min. kredito balas: 560

Norėdami gauti a, naudokitės savo namų nuosavybe užtikrintas paskola iki 50 000 USD su lanksčiomis grąžinimo galimybėmis ir ilgu paskolos terminu. Gaukite pasiūlymą, nepaveikdami kredito balo.

Ar man tinka?

Norint gauti asmeninę paskolą „Nauja pradžia“, jums reikės:

 • Įrodymas, kad esate pilnametis savo provincijoje ar teritorijoje
 • Jūsų užimtumo statuso ir mėnesinių pajamų įrodymas (per atlyginimų lenteles arba banko išrašus)
 • Galiojanti Kanados tapatybės kortelė, patvirtinanti jūsų tapatybę, adresą ir telefono numerį
 • Aktyvi Kanados banko sąskaita, turinti tiesioginių indėlių galimybes
 • Jūsų kredito ataskaita su jūsų kredito balu

Turėkite omenyje, kad gera finansinė būklė yra puikus būdas užtikrinti mažesnę palūkanų normą ir apskritai geresnes paskolos sąlygas. Nors „Fresh Start Finance“ teigia, kad ji patvirtins paskolų paraiškas iš žmonių, turinčių blogą kreditą, ne …

Parašykite komentarą