Negavote teksto programos kodo?

Pateikę paraiškos formą, gausite du kodus. Gausite tekstinio pranešimo kodą ir el. Pašto kodą.

Patikrinkite, ar įvedėte savo mobiliojo telefono numerį į mobiliojo telefono numerio lauką (o ne namų telefono numerio lauką) ir ar jis yra patikrintas ir teisingas. Jūsų mobiliojo telefono numeris turėtų būti 11 skaitmenų, prasidedantis „07“. Įsitikinkite, kad jūsų mobilusis telefonas yra įjungtas ir ar galite priimti tekstinius pranešimus.

Prieigos kodai yra skaičių ir raidžių derinys, todėl prieš įvesdami juos į susijusį lauką, atidžiai patikrinkite skaitmenis (dažnai gali susimaišyti 8 ir B, taip pat 0 ir Os). Kad išvengtumėte neteisingo kodų įvedimo, siūlome juos nukopijuoti ir įklijuoti į teisingą lauką – nors suprantame, kad teksto kodui tai gali būti neįmanoma, jei taikote kompiuteryje. Atkreipkite dėmesį, kad kopijuojant ir įklijuojant bet kokią informaciją, skaitmenų pabaigoje kartais gali būti papildoma vieta, todėl prieš tęsdami paraišką įsitikinkite, kad ši vieta ištrinta, nes kitaip slaptažodis bus atmestas.

Deja, negalima kreiptis dėl cashasap.co.uk paskolos be veikiančio mobiliojo telefono, todėl negalime išsiųsti kodų rankiniu būdu. Taip pat negalime išsiųsti el. Pašto kodo tekstu ar teksto kodo el. Paštu.

Laukdami leidimo kodų, neuždarykite savo paraiškos formos, nes kodai negalios. Kadangi kiekvienas leidimo kodas yra būdingas tai vienai paraiškos formai, turėsite pradėti paraiškos formos procesą nuo pat pradžių, kad gautumėte naujų kodų.

Jei turite daugiau klausimų dėl paraiškos formos slaptažodžio proceso arba jei turite kokių nors bendrų klausimų apie paraiškų teikimo procesą ir (arba) trumpalaikes paskolas svetainėje cashasap.co.uk, galite susisiekti su mumis telefonu (0845 094 190) , galite atsiųsti mums el. laišką adresu [email protected] arba naudoti mūsų susisiekimo formą.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE JŪSŲ PARAIŠKĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą