Vartojimo kreditas „Ferratum“ bankas

Siekdamas padėti savo klientams pasiekti įvairius tikslus, „Ferratum“ bankas siūlo patikimas vartojimo paskolas nuo 2 000 iki 15 000 eurų. Galimas paskolos grąžinimo terminas yra nuo 1 iki 7 metų.

Kreiptis dėl vartojimo paskolos yra labai patogu ir paprasta! Nuspręskite, kokios kredito sumos jums reikės, ir atkreipkite dėmesį į vartojimo paskolos skaičiuoklę. Tada pasirinkite tinkamiausią paskolos grąžinimo terminą. Pamatysite, kad pakeitus paskolos grąžinimo terminą mėnesinė įmoka taip pat padidės arba sumažės. Būtent, kuo ilgiau norėsite grąžinti paskolą, tuo mažesnė mėnesinė įmoka ir atvirkščiai. Atkreipkite dėmesį, kad nurodytas mėnesio mokėjimas yra apytikslis ir tikslius duomenis apie paskolos grąžinimą galėsite gauti peržiūrėję jūsų paraišką. Kiekvieno kliento paskolos paraiška yra nagrinėjama ir vertinama atskirai.

Pasirinkę reikiamą vartojimo paskolos sumą ir grąžinimo terminą, spustelėkite Taikyti. Toliau turėsite pateikti informaciją apie skolininką, įskaitant mobiliojo telefono numerį, asmens kodą, taip pat el. Paštą, reikalingą mums susisiekti su jumis. Norėdami gauti vartojimo paskolą, visų pirma paprašysime pateikti savo banko sąskaitos išrašą, kuris yra būtinas, kad galėtume įvertinti jūsų mokumą. Gavę jūsų paskolos paraišką, mes ją peržiūrėsime per kelias minutes ir parengsime nemokamą vartojimo paskolos pasiūlymą, kuriame bus nurodyta visa grąžintina suma. Jei jus tenkins paskolos sąlygos, galėsime pradėti sudaryti sutartį, kurią galima atlikti nuotoliniu būdu neišeinant iš namų. Kai tai bus padaryta, paskolos suma bus pervesta į jūsų banko sąskaitą per kelias minutes. Visus paraiškos teikimo proceso etapus lengva suprasti ir paaiškinti. Atkreipiame dėmesį, kad dėl kredito paraiškų ir pinigų pervedimų kreipiamės pagal „Ferratum“ banko darbo valandas. Darbo dienomis jis dirba nuo 8:00 iki 20:00, šeštadieniais – nuo 10:00 iki 18:00, o sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis – nuo 10:00 iki 18:00.

Parašykite komentarą