Paskolos tą pačią dieną iki atlyginimo dienos „GreenStarCash“

Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos, kurios gali suteikti jums vienkartinę pinigų sumą. Šios paskolos be užstato suteikia jums grynųjų pinigų greitai, kol laukiate kito atlyginimo. Šiuos grynuosius pinigus galima panaudoti, kai susiduriate su netikėtomis avarinėmis išlaidomis, tokiomis kaip automobilio remontas, sąskaitos už mediciną ar namų remontas.

„GreenStarCash“ siūlo paskolas internetu iki atlyginimo, dar vadinamą avansu grynaisiais. Maksimali paskolos suma yra 1 000 USD, tačiau tai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos valstybės. Mes dirbame su šimtais tiesioginių skolintojų, kurių daugelis siūlo finansavimą tą pačią dieną.

Ar internetu suteikiate paskolą mokant tą pačią dieną su indėliu?

„GreenStarCash“ bendradarbiaujame su daugiau nei 100 tiesioginių skolintojų, iš kurių daugelis teikia paskolas internetu iki atlyginimo su tos pačios dienos indėliais. Norėdami gauti finansavimą tą pačią dieną, paskolos reikėtų kreiptis darbo dieną. Be to, jūsų paraiška turi būti patvirtinta iki galutinio laiko 11:30 EST kad gautumėte pinigus tą pačią dieną.

Jei jūsų paraiška nebus patvirtinta iki galutinio termino, finansavimas tą pačią dieną vis tiek gali būti, tačiau tai nėra garantuota. Jei jūsų lėšos nebus įneštos į jūsų sąskaitą tą dieną, kai kreipiatės, greičiausiai galite tikėtis, kad jūsų pinigai bus pirmieji kitos darbo dienos rytą.

Paskolos tą pačią dieną iki atlyginimo paprastai negalimos, jei kreipiatės internetu savaitgalį, atostogų ar ne banko dieną. Vietoj to, pinigus gausite kitą darbo dieną.

Ko man reikia, kad mane patvirtintų?

Norėdami gauti greitą paskolos iki atlyginimo patvirtinimą, turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Turite būti teisėtas pilnametis (18 m. Ir vyresnis)
 • Turite būti legalus JAV pilietis
 • Turite turėti aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą, kuri yra senesnė nei vienas mėnuo
 • Jūs turite turėti dabartinį, stabilų užimtumą
 • Jūs turite turėti veikiantį telefono numerį
 • Turite turėti dabartinį el. Pašto adresą

Jei atitiksite šiuos reikalavimus, galite pateikti paskolos iki atlyginimo paraišką internetu ir gauti tos pačios dienos finansavimą.

Ar galiu gauti paskolą tą pačią dieną darbo dienos be kredito patikrinimo?

Kreditoriai, su kuriais bendradarbiauja „GreenStarCash“, visada tikrins kreditą. Tačiau tai yra lengvatinis kredito patikrinimas, o ne lengvo kredito patikrinimas. Paskolų, mokamų per tą pačią dieną, paskolos patikrinimo tipas neturės įtakos jūsų kredito balui ir jis jums bus rodomas tik jūsų kredito ataskaitoje. Tai yra jūsų pagrindinės informacijos ir kredito istorijos apžvalga.

Ar galiu gauti paskolą iki atlyginimo, turėdamas blogą kreditą?

Galima būti patvirtintam paskolai iki atlyginimo su blogu kredito balu. Daugelis paskolų davėjų, kurie moka darbo dieną, teikia pirmenybę skolininko galimybei grąžinti paskolą, o ne jų kredito istorijai. „GreenStarCash“ dirba su šimtais tiesioginių skolintojų. Daugelis šių kreditorių turi skirtingus kredito tinkamumo kriterijus. Todėl jei turite blogą kreditą, jūsų šansai būti patvirtintiems yra didesni, kai kreipiatės per mus, nei jei kreipiatės tiesiogiai į skolintojus.

Ar teikiate paskolą tą pačią dieną darbo dienos mokėjimo dieną, kai nereikia siųsti fakso?

Mūsų skolintojai teikia faksogramas ne tą pačią dieną, kai mokama tą pačią dieną. Jei internetu kreipsitės dėl vienos iš šių paskolų iki atlyginimo, greičiausiai nereikės siųsti faksu ar siųsti el. Paštu jokių dokumentų.

Tačiau šiais atvejais dažnai reikia įrodyti pajamas, kad paskolos davėjai galėtų patvirtinti avansą grynaisiais:

 • Alimentų gavėjai
 • Neįgalieji
 • Socialinės apsaugos gavėjai
 • Pareiškėjai, dirbantys savarankiškai
 • Pareiškėjai, gyvenantys IL, NM, NV ar RI

Jei kuri nors iš aukščiau išvardytų dalykų jums tinka, paskolos davėjams, norint gauti patvirtinimą, gali prireikti šių dokumentų:

 • Tavo paskutinis darbo užmokestis
 • Naujausias banko sąskaitos išrašas
 • Paskutinės paskolos grąžinimo įrodymas

Kartais jūsų gali paprašyti pateikti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Vis dėlto, jei reikalingas kuris nors iš šių dalykų, kreipdamiesi dėl paskolų iki atlyginimo internetu, galite juos siųsti el. Paštu, o ne faksu.

Ar esate tiesioginis skolintojas? Kokie yra darbo su jumis pranašumai?

Mes esame tinkama paslauga. Tai reiškia, kad mes tiesiogiai nepriimame sprendimų dėl kredito ar skoliname pinigus skolininkams. Vietoj to, mes suderinsime jus su geriausiu trumpalaikės paskolos paskolos davėju. Jums tereikia užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą, tada mes ją persiųsime šimtams tiesioginių skolintojų. Kai esate suporuotas su asmeniu, kuris yra pasirengęs patvirtinti jūsų paskolos sumą, būsite nukreipti į jo svetainę, kad galėtumėte peržiūrėti sąlygas ir užbaigti paskolos sutartį.

Kreipiantis dėl skubios paskolos pas mus, palyginti su tiesiogiai su skolintojais, yra keletas pagrindinių privalumų:

 • Didesnė pritarimo tikimybė. Nors mūsų skolintojai atlieka kreditų patikrinimus, jums gali būti labiau tikėtina, kad patvirtinsite, nes mes bendradarbiaujame su daugeliu skolintojų. Kiekvienam iš jų gali būti taikomi skirtingi tinkamumo reikalavimai ir ne visiems iš jų reikės gero kredito. Jei vienas paskolos davėjas atmeta jūsų avanso grynaisiais prašymą, mes toliau jį siunčiame kitiems kreditoriams, kol jūsų paskola bus patvirtinta. Jei turite blogą kreditą, neturite kredito istorijos arba esate bedarbis, mes vis tiek greičiausiai galėsime jus susieti su skolintoju. Jums reikės užpildyti tik vieną internetinę paraišką, sutaupant laiko ir pastangų.
 • Teisėti tiesioginiai skolintojai. Skolintojas, su kuriuo esate susietas, yra teisėtas tiesioginis skolintojas. Mes stengiamės kruopščiai vetuoti savo skolintojus. Tai užtikrina, kad jie yra teisėti skolintojai, kurie praktikuoja sąžiningą skolinimą, laikosi griežtos mūsų rinkodaros praktikos ir teikia tik realius paskolų pasiūlymus. Be to, jūs dirbsite tik su jais, kai tik bus patvirtinta, ir jums nereikės kreiptis į jokius tarpininkus.
 • Jokių papildomų mokesčių. Jums nebus taikomi papildomi mokesčiai, palyginti su kreipimusi tiesiogiai į skolintoją. Kai esate suderinti su paskolos davėju dėl išankstinės paskolos iki atlyginimo, mes imame jiems mokestį už susiejimą su skolininku. Paskolos kaina jums nėra skirtinga.

„GreenStarCash“ gali greitai pateikti teisėtus tiesioginio skolintojo paskolos pasiūlymus, pateikdami tik vieną paraišką. Tai taupo jūsų pastangas, laiką ir pinigus.

Koks yra jūsų mokėjimo dienos paskolos prašymo pateikimo procesas?

Šie veiksmai išsamiai apibūdina mūsų paskolos paraiškų teikimo procesą nuo jūsų pirmojo apsilankymo mūsų svetainėje, priimant sprendimą dėl paskolos ir jį patvirtinus iki galo, kol paskola bus laikoma grąžinta:

 • Kreipkitės internetu naudodami trumpą formą, esančią mūsų svetainėje.
 • Jūsų informacija apie jūsų finansinius poreikius siunčiama tiesioginio skolinimo partneriui. Jei jūsų paskolos prašymas bus atmestas, mes ir toliau siųsime jūsų paraišką kitiems skolintojams, kol pavyks jus suderinti su asmeniu, pasirengusiu patvirtinti jūsų paskolos paraišką.
 • Po sėkmingų rungtynių būsite nukreipti į to skolintojo svetainę, kad galėtumėte peržiūrėti paskolos sąlygas, pvz., Mokesčius ir palūkanų normas. Jūsų elektroninis parašas ant ACH įgaliojimo bus reikalingas, kad paskolos davėjui būtų suteikta prieiga prie jūsų atsiskaitomosios sąskaitos grąžinimo dieną.
 • Jei sutinkate su paskolos sąlygomis, paprasčiausiai pridėkite savo el. Parašą prie sutarties. Kartais, prieš pasirašydamas sutartį, skolintojas gali tiesiogiai susisiekti su jumis, kad patikrintų jūsų paraiškoje pateiktą informaciją. Jie gali paprašyti atsiųsti el. Paštu savo naujausią darbo užmokesčio sąskaitą ar banko sąskaitos išrašą.
 • Pasirašę paskolos sutartį, pinigai turėtų būti pervesti į jūsų banko sąskaitą iki kitos darbo dienos. Kartais, jei skolintojas, su kuriuo esate suderintas, siūlo paskolas tą pačią dieną iki atlyginimo dienos, o jūsų paraiška buvo patvirtinta prieš terminą, jūsų pinigai gali būti įnešti iki tos pačios dienos pabaigos.
 • Atėjus grąžinimo datai, paskolos davėjas bandys iš jūsų banko sąskaitos išskaičiuoti paskolos pagrindinę sumą ir visus taikomus mokesčius. Jei šis išskaitymas bus sėkmingas, paskola bus laikoma grąžinta.

Parašykite komentarą