„Sidabrinis šaukštas“: „Tracy Rawle of Check City“

rawle-550x309

Tracy Rawle’as perėmė atlyginimo dienos skolintoją „Check City“ iš savo jau mirusio tėvo, tačiau jis daugelį metų aktyviai dalyvavo versle ir anksčiau dirbo bendrovės viceprezidentu.

Velionis Richardas M. Rawle’as buvo įtrauktas į kyšininkavimo schemą senatorių Haradą Reidą iš Nevados, siekiant nužudyti FT tyrimą dėl dabar apkaltinto Jutos verslininko, taip pat įtariama neteisėtai davusi 17 000 USD auksinių monetų buvusiai Jutai Generalinis prokuroras, kuriam šiuo metu pareikšti daugybė sunkių kaltinimų, įskaitant kyšininkavimą ir neteisėtų dovanų gavimą.

Jaunesnysis Rawle’as, turėjęs tą Jutos generalinį prokurorą darbo užmokesčio skolinimo programinės įrangos įmonėje, neseniai bandė panaikinti teismo šaukimą, susijusį su tyrimu. 2008 m. Virdžinijos Sandrauga Rawlei skyrė 2 000 USD baudą už tai, kad negavo patvirtinimo prieš įsigydama daugiau nei 25% paskolų, mokančių darbo užmokestį, įmonės.

„Rawle“ ilgus metus buvo kovos su darbo užmokesčio paskolų sektoriaus įstatymais priešakyje, būdamas Jutos vartotojų skolinimo asociacijos atstovas. Jis kovojo su normų viršutinėmis ribomis, įstatymais, kurie buvo sukurti kartu su AARP, siekiant užkirsti kelią paskolų davėjams iki atlyginimo, ir nuostatomis, kurios apribotų pramonės galimybes suteikti triženklę APR paskolas karinėms šeimoms. Jis ne kartą gynė aukštas pramonės palūkanų normas, įskaitant 417 proc. Balandį, kurį jo paties darbo užmokesčio bendrovė ima už savo paskolas.

Rawle’as gana pragyveno iš darbščių vyrų ir moterų, kovojančių dėl galų galo, nugaros. Kiti taip pat pasinaudojo „Rawle“ sėkme. Per daugelį metų Rawle’as įnešė mažiausiai 91 100 USD į galingų politikų kampanijas, ypač dominančias PAC, kurios savo ruožtu labai prisideda prie kitų išrinktų pareigūnų kampanijų.

Detalės:

Rawle’as perėmė Tikrinti miestą nuo savo dabar jau mirusio tėvo, kuris, kaip įtariama, buvo įtrauktas į senelio Harry Reido papirkimo schemą.

  • Tariamai Rawle’o tėvas buvo įtrauktas į bandymą panaikinti internetinės rinkodaros bendrovės FTC tyrimą papirkus Harį Reidą; Reidas paneigė kaltinimą. „Baimindamiesi naujų teisės aktų po finansų krizės, atlyginimų datos skolintojai nusprendė žaisti svarbų žaidimą palaikydami Senato daugumos lyderį Harry Reidą. Jie prisidėjo prie jo kampanijos daugiau nei 126 000 USD, kai Nevados demokratas bandė įveikti arbatos vakarėlio iššūkį, tikėdamasis, kad Senato darbotvarkę kontroliuojantis vyras apgins jų interesus. Jų gausa nesustabdė naujo Vartotojų finansinės apsaugos biuro kūrimo, kurį Reidas palaikė. Ir vis dėlto tai galėjo paskatinti Reidą susieti su tariamu kyšininkavimo skandalu Jutoje, kuriame dalyvavo valstijos generalinis prokuroras Johnas Swallow ir apkaltintas Šv. Jurgio verslininkas Jeremy Johnsonas. Abiejų pastangų esmė buvo velionis Richardas Rawle’as, Provo, Juta, milijonierius, sukūręs „Check City“ vietų imperiją, įskaitant daugiau nei 30 Nevadoje. Jis aktyviai dalyvavo federalinėje lobizmo kampanijoje ir pasakė Johnsonui, kad jis galėtų panaudoti savo įtaką Reidui padėti užbaigti Federalinės prekybos komisijos tyrimą. Kaina: 600 000 USD. Rawle’as, prisiekęs mirties liudijimą, ir Swallow, buvęs jo darbuotojas, sako, kad Johnsono reikalas buvo standartinė lobistinė veikla, kuri niekada nepasitraukė iš žemės. Reido darbuotojai teigė, kad jis nežinojo apie siužetą ir neaptarė jo su Johnsonu ar bandė sustabdyti FTC zondą. Johnsonas, kuriam pareikšti įtarimai dėl daugybės finansinių nusikaltimų, pasakoja gerokai kitokią istoriją. Jis teigė, kad Kregždė įtikino, kad Rawle’as yra pakankamai arti Reido, kad galėtų palengvinti kyšį, kuris jam ir Johnsono „I Works“ įmonei nepagailės. “ [Salt Lake Tribune, 5/12/13]

Teigiama, kad Tracy Rawle tėvas neteisėtai davė 17 000 USD auksinėmis monetomis buvusiai Jutos AG, kuri dabar areštuota už daugybę nusikaltėlių, įskaitant kyšininkavimą.

  • Buvusi Jutos AG kregždė kaltinama priėmusi 17 000 JAV dolerių aukso monetomis iš atlyginimo dienos savininko Richardo Rawle’o. „Kregždė kaltinama priėmusi 17 000 USD auksines monetas iš Richardo Rawle’o, dabar jau mirusio„ Provo “įsikūrusio„ Check City “darbo užmokesčio paskolų tinklo savininko.“ [Salt Lake Tribune, 7/19/14]
  • Kregždutė ir Shurtleffas buvo areštuoti ir apkaltinti daugybe nusikaltimų, įskaitant kai kuriuos, susijusius su „Pay-to-Play“ schema su paskolų davėjais. „Buvę Jutos advokatai Johnas Swallow ir Markas Shurtleffas buvo suimti dėl korupcijos kaltinimų – tai buvo dvejų metų tyrimo rezultatas. Tiek Kregždė, tiek Šurtlefas buvo areštuoti savo namuose, antradienio rytą per spaudos konferenciją sakė Solt Leiko grafystės apygardos prokuroras Simas Gillas. Jie buvo užsakyti Solt Leiko grafystės kalėjime “. [Fox Salt Lake City, 7/15/14]
  • Kregždė kaltinama 13 kartų: Neteisėtos veiklos pavyzdys, antro laipsnio nusikaltimas; Priimant dovaną, antro laipsnio nusikaltimą; Kyšio gavimas ar prašymas – antro laipsnio nusikaltimas; Klaidingi teiginiai, antro laipsnio nusikaltimas; Įrodymų klastojimas, trečiojo laipsnio nusikaltimas; Piktnaudžiavimas viešaisiais pinigais, trečiojo laipsnio nusikaltimas; Trukdymas teisingumui, trečiojo laipsnio nusikaltimas; Vyriausybės įrašo klastojimas, B klasės nusižengimas; Interesų konflikto, B klasės nusižengimo neatskleidimas. [Fox Salt Lake City, 7/15/14]

Rawle’as paprašė teisėjo panaikinti šaukimą dėl dabar areštuoto buvusio Jutos AG susirašinėjimo su apkaltintu verslininku per AG įsidarbinimą „Rawle’s Payday Software Company“.

  • Rawle’as paprašė teisėjo panaikinti šaukimą dėl dabar areštuoto buvusio Jutos AG susirašinėjimo su apkaltintu verslininku buvusio AG įdarbinimo metu „Rawle’s Payday Software Company“. „Kredito algos paskolų programinės įrangos įmonė, kadaise įdarbinusi Jutos generalinį prokurorą Johną Swallową, nori, kad teisėjas panaikintų teismo šaukimą, kurį gavo iš Jutos rūmų specialiojo tyrimo komiteto. Remiantis ketvirtadienio 3-iojo apygardos teismo pateiktu pasiūlymu, „Provo“ įsikūrusi „Softwise Inc.“ informacijos paklausą laikė „nieko daugiau kaip tik žvejybos ekspedicija“. Pasiūlyme teigiama, kad teismo šaukimu siekiama konfidencialių ir nuosavybės teise saugomų dokumentų, kurie viršija komiteto kompetenciją ir kelia privatumo, konstitucinės apsaugos ir laisvo verslo klausimus. „Šaukimas reikalavo, kad„ Softwise “pateiktų daugybę dokumentų, nesusijusių su p. Swallow, kaip generalinio prokuroro pavaduotojo ar vadovo, elgesiu“, – pareiškime, kuriame palaikė šį pasiūlymą, rašė „Softwise“ prezidentas Tracy Rawle’as. Rawle’o tėvas, velionis Richardas M. Rawle’as, įkūrė paskolų iki atlyginimo įmonę „Check City“. „Swallow“ 2010 m. Pristatė Sent Džordžo verslininką Jeremy Johnsoną Richardui Rawle’ui kaip asmeniui, kuris galėtų pasirūpinti lobizuoti Federalinę prekybos komisiją Johnnsono vardu. FTC tyrė Johnsono interneto rinkodaros bendrovę „iWorks“ … „Swallow“ taip pat gavo 23 500 USD už konsultacinį darbą dėl cemento gamyklos projekto, kurį Richardas Rawle’as atliko Nevadoje. Rūmų komiteto šaukime, be kitos informacijos, siekiama visų ryšių tarp Rawle’o ir Johnsono bei kelių kitų, susijusių su Kregžde. „Softwise“ ir Rūmų komiteto advokatai bandė, bet nepavyko pasiekti susitarimo, kuris apribotų dokumentus, kuriuos įmonė pateiks. Tracy Rawle rašė, kad „Softwise“ nori dirbti su komitetu ir palengvino dviejų liudininkų interviu, tačiau taip pat nori apsaugoti savo verslą. Pasak Tracy Rawle, „Softwise“ pateikė „daugybę“ dokumentų, atsakydama į gubernatoriaus leitenanto biuro prašymą, kuriame nagrinėjami įtarimai, kad Kregždė pažeidė valstybės kampanijos finansinės atskaitomybės įstatymus, susijusius su jo darbu Richardui Rawle. Tracy Rawle teigė, kad bendrovė negalėjo sudaryti to paties konfidencialumo susitarimo su Rūmų komitetu “. [Deseret Morning News, 11/7/13]

Rawle’as pateko į priekį ir sustabdė daugelį siūlomų taisyklių, susijusių su darbo dienos paskolų pramone Jutoje

Rawle dirbo atlyginimų skolinimo pramonės Jutoje atstove. Buvo prieštaraujantis prieštaraujančioms palūkanų normoms ir draudimams plėšrioms paskoloms karinėms šeimoms.

  • Rawle’as buvo Jutos vartotojų skolinimo asociacijos atstovas, tvirtinęs, kad pramonės klientai buvo patenkinti paskolomis iki atlyginimo. „Jutos reguliavimo institucijos nori reikalauti, kad„ atlyginimų dienos skolintojai “atskleistų daugiau duomenų, kurie galėtų padėti parodyti, ar jos yra sąžiningos firmos, siūlančios skubius grynuosius pinigus turintiems blogą kreditą, ar iš esmės yra legalizuotos paskolos ryklės, kurios įstringa nepastebimoms skoloms. „Tikriausiai reikalingas papildomas duomenų rinkimas, kad galėtume geriau suprasti Jutos pramonę“, – trečiadienį įstatymų leidybos verslo ir darbo laikinajam komitetui sakė Jutos finansų įstaigų departamento komisaras Edas Leary. Leary pritarė teisėkūros tikslams, kuriuos pasiūlė įstatymų leidėjų ir reguliuotojų darbo grupė, tirianti, ar reikia daugiau reguliuoti paskolų iki atlyginimo dieną. Darbo grupė siūlo teisės aktus, pagal kuriuos būtų reikalaujama, kad paskolų davėjai kasmet pateiktų duomenis apie tai, kiek paskolų iš tikrųjų sumokėta laiku; kiek paskolų yra suteikta; kokios palūkanų normos yra taikomos; kiek paskolų apskritai suteikiama ir už kokią bendrą sumą; ir kokiuose pašto koduose ar vietose teikiamos tokios paskolos … Paskolos iki atlyginimo paprastai suteikiamos dviem savaitėms. 2005 m. „Deseret Morning News“ tyrimas parodė, kad vidutinė metinė jų palūkanų suma Jutoje buvo 521 proc., Arba 20 USD už dviejų savaičių 100 USD paskolą. Kritikai teigia, kad nepasiturintieji dažnai negali jų laiku sumokėti, o jiems padengti turi imti daugiau paskolų pagal astronomines normas … Tracy Rawle, atlyginimų paskolų pramonės Jutos vartotojų skolinimo asociacijos atstovė, sakė komitetui, kad nori daugiau laiko ištirti pasiūlymą, kol jis užima jo poziciją. Asociacija taip pat nori išsiaiškinti, kiek gali kainuoti tokių duomenų rinkimas … Sen. Wayne’as Niederhauseris, „R-Sandy“, sakė, kad turi „problemų išskiriant tam tikrą pramonę daugeliui patikrinimų, nebent ten yra realių problemų“. Rawle’as teigė, kad pramonė turi mažai tokių problemų. „Iš milijono pliusų sandorių, kuriuos atliekame per metus, yra mažiau nei 30 skundų (valstybei)“, – sakė jis komitetui. „Yra priežastis, kodėl žmonės mėgsta mūsų paslaugas ir jomis naudojasi, ir priežastis, dėl kurios jie nesiskundžia: jie vertina tai, ką mes teikiame.“ [Deseret Morning News, 10/18/07]
  • Rawle’as, Jutos vartotojų skolinimo asociacijos atstovas, prieštaravęs palūkanų normų apribojimams ir pretenduojančiai į konkurenciją, išlaikys „vienodas“ palūkanų normas, nepaisant to, kad jo darbo užmokesčio dienos skolinimo įmonė apmokestino 417 procentų balandį. „Daugelį metų vartotojų grupės įspėjo Jutą apie paskolų, mokamų iki atlyginimo, pavojų. Jų sėkmė raginant įstatymų leidėjus ir miesto valdininkus kovoti su pramone, kuri už greitą trumpalaikę paskolą ima 400 ar daugiau procentų metinę normą, buvo ribota. Iki dabar. Pastaraisiais mėnesiais daugybė Wasatch fronto miestų arba nustatė atlyginimų dienos skolintojų, galinčių veikti jų ribose, skaičių, arba svarsto. Solt Leiko grafystė eina į priekį dėl panašaus pasiūlymo. Federaliniu lygiu kongresas …

Parašykite komentarą