Sulčiaspaudė ar lėtaeigė sulčiaspaudė – ką rinktis?

Žiemą ir rudenį imunitetas sumažėja, todėl stengiamės stiprinti kūną ir išvengti peršalimo. Štai kodėl verta vartoti vitaminų paros dozę – ir tai tikrai suteiks jums šviežiai spaustų sulčių. Bet kokią įrangą jai rinktis? Geriau sulčiaspaudė ar sulčiaspaudė?

sulčiaspaudėAbu šie prietaisai – sulčiaspaudė ir sukamasis sulčiaspaudė naudojami vienodai. Jie padeda gaminti šviežiai spaustas namines sultis. Gali atrodyti, kad šie įrenginiai naudojami tam pačiam tikslui, todėl jų pavadinimus galime naudoti pakaitomis. Nieko negali būti blogiau – tai skirtingi įrenginiai, kurie tenkina skirtingus poreikius. Verta žinoti, kokie yra jų pranašumai ir trūkumai, norint priimti pagrįstą sprendimą dėl lėtos sulčiaspaudės ar sulčiaspaudės pirkimo. Abu šie prietaisai skiriasi ne tik kaina, bet ir veikimo metodu bei netgi su jais paruoštų naminių sulčių savybėmis.

Kas geriau – lėtas sulčiaspaudis sultims ar sulčiaspaudė?

Prieš pirkdami turėtume atsakyti į kelis klausimus, kurie tikrai palengvins sprendimą. Pirmiausia – iš kokių produktų planuojate paruošti sultis? Jei atsižvelgsite tik į kietas daržoves ir vaisius, sulčiaspaudė tikrai juos tvarkys. Vis dėlto, jei mėgstate sultis, į kurias įdėta špinatų, kopūstų ar net mėtų – lėtai veikianti sulčiaspaudė bus atsakymas į jūsų poreikius. Sulčiaspaudė negali susidoroti su tokio tipo produktais.

Taip pat svarbu galutinio produkto, kurį ketiname pasiekti, nuoseklumas. Jei, galvodami apie sultis, įsivaizduojame skaidrų skystį kaip iš kartoninės dėžės, tai ir suteiks sulčiaspaudė. Tačiau jei esame šiek tiek tirštesnių sulčių, kuriose yra mėsos gabalėlių, gerbėjai, tada lėtaeigė sulčiaspaudė bus jaučio akis.

Sveikos sultys – iš sulčiaspaudės ar lėtos sulčiaspaudės?

kaip pasigaminti sulčių namuosePrieš pirkdami taip pat turime žinoti, kad sulčiaspaudės lėtai veikia, o sulčiaspaudės dirba dideliu greičiu. Taip yra todėl, kad tai turi įtakos sulčių kokybei. Dėl lėto sukimosi sultys išlaiko daug didesnę maistinę vertę. Lėtai veikiančios sulčiaspaudės sultys išlaiko produktų, iš kurių pagamintos, savybes. Dėl šios priežasties galima daryti išvadą, kad sulėtinto sulčiaspaudės sultys yra tiesiog sveikesnės.

Kiek kainuoja lėtaeigė sulčiaspaudė ir kiek – sulčiaspaudė?

Sulčiaspaudės yra pats populiariausias ir pigesnis prietaisas. Jie visiškai patenkina skonį geriančių sulčių žmonių poreikius. Paprasčiausius modelius galima įsigyti už daugiau nei 100 PLN, o pažangesni – apie 300 PLN. Savo ruožtu už lėtą sulčiaspaudę mokėsime nuo 500 PLN už paprasčiausius modelius, net iki 1000 PLN už vidutinės klasės.

Vėsesnėmis dienomis tikrai verta palaikyti save papildoma vitaminų porcija, kuri sulčių pavidalu yra labai gera. Tokiu būdu mes sujungiame verslą su malonumu. Tačiau jei tokių išlaidų savo namų biudžete neturime, „Pożyczka Plus“ ateina su pagalba. Naudodamiesi tokia paskola internetu galime lengvai sau leisti nusipirkti padorų lėtą sulčiaspaudę, kuri kiekvieną dieną mūsų organizmui pristatys vitamino puotas. Patikrinkite, kaip galite saugiai pasiskolinti pinigų ir mėgaukitės naujuoju sulčiaspaudžiu ar sukamuoju sulčiaspaudžiu dabar.

Parašykite komentarą