Tradicinis velykinis krepšelis – kas jame turėtų būti?

Mes turime daugybę nukrypimų nuo tradicinių švenčių, tačiau Velykų krepšelis daugelį metų nekito. Ką turėtume į tai įdėti? Kuo svarbūs produktai, kuriuos valgome per kalėdinius pusryčius?

Modernumas prieš tradiciją

Pinti su balta nertą servetėlę, papuošta velykiniais kiaušiniais, yra tradicinė, bet ne pasenusi velykinio krepšelio tendencija. Taip pat turime daug modernių tradicinių krepšelių, plastikinių, nertų, bambuko, kartono versijų – tai tik keletas pavyzdžių. Tačiau krepšelio turinys daugelį metų išliko nepakitęs. Tai yra vertingiausia vertybė tais laikais, kai tradicija nustoja reikšti.

Keičiamas meniu

Velykų pusryčių kompozicija visada buvo ta pati. Tačiau ar esame tikri, kad žinome produktų, kuriuos dedame į święconka, simboliką? kodėl tai, ką dedame į krepšį, yra taip svarbu prie Velykų stalo? Na:

– kiaušiniai, kurie yra naujo gyvenimo ženklas,

– avinėlis, gyvenimo pergalės prieš mirtį simbolis

– duona, apibrėžianti Velykas, kuriomis dalijamasi su kitais

– druska, kaip apsivalymo simbolis

– krienai yra fizinės jėgos simbolis

– įdėjome pyragą, kad padidintume savo įgūdžius ir kompetenciją

– mėsa simbolizuoja gausą, jėgą ir vaisingumą

Naujovės tarp daugybės tradicijų

Kad nepatektumėte į Velykų nekintamumo susižavėjimą, taip pat turėtumėte atidžiau pažvelgti į modernumą, kuris įkandamas labai tvirtai nusistovėjusiai tradicijai. Kadangi Velykų krepšelio pagrindas nepakito nuo talio, į jį kruopščiai pridedame modernių elementų, tokių kaip duona be glitimo, mėsą imituojantys sojos produktai, vietoj tešlos dedame šokoladinį triušį, o cukraus aviena yra plastikinė, nes niekas valgysite jį iš cukraus ateinančius 10 metų?

Zuikio dovanos taip pat yra modernios, tačiau šios naujos tendencijos mažiausiai vengia patys jauniausi, nes visuose namuose paslėpti šokoladiniai kiaušiniai yra įdomūs visai šeimai.

Tradicinių švenčių paruošimas vienam šeimos nariui kainuoja apie 200 PLN, darant prielaidą, kad į Velykų vakarienę įskaičiuojame ir tradicinę rūgščią rugių sriubą, kepsnį su pyragu ir desertą. Dėl papildomų poreikių visada galite pasiimti greitą paskolą. Paskola „Plus“ suteiks jums ir jūsų šeimai ramias ir tradicines šventes, o atsipirkti turėsite iki 30 dienų. Suteikite sau ramias atostogas ir pajusite skolinimosi lengvumą.

Parašykite komentarą