Vasaros atostogos Dot Dot paskolos

Vasaros atostogų sezonas yra tvirtai pasirengęs kitiems metams. Nesvarbu, ar jau užsisakėte vasaros atostogas, ar ieškote gerų pasiūlymų, pateikiame keletą įsilaužimų, kurie padės sustabdyti nereikalingas išlaidas. Galų gale, kas nenori šiek tiek papildomų lėšų pridėti prie atostogų fondo?

Užsisakykite išmaniai…

Galite pradėti taupyti dar net neužsisakę atostogų. Užuot rezervavę tiesiogiai per aviakompaniją, patikrinkite skrydžių palyginimo svetaines, tokias kaip „Skyscanner“, jos suteiks jums daugybę galimybių ir sutaupysite kelis svarus. Jei norėtumėte atostogų paketų, tokios svetainės kaip „Expedia“ ir „lasminute.com“ padaro gerų pasiūlymų, ypač kai jų pardavimai vyksta greitai.

Hidratacijos stotis…

Mes, britai, nėra įpratę prie karšto oro – ši vasara yra reikšminga išimtis, todėl užsienyje mums svarbu išlikti vėsiems ir hidratuotiems. Gali būti viliojanti pirkti vandens butelius kiekvieną dieną, kai esate išvykę, bet tai ne tik kenkia aplinkai, bet ir gali kainuoti nemažai. Investuokite į išmanųjį vandens butelį, kurį galite papildyti ir pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte – tiesiog įsitikinkite, kad jis yra tuščias, kai einate per oro uosto apsaugą, ir patikrinkite viešbutyje, ar vandens gerti galima. Dėl tokių laidų kaip „Meilės sala“ vandens butelis dabar yra gana karštas vasaros aksesuaras; tai nepažeis banko ir sutaupysite keletą kvepalų, kad galėtumėte pasimėgauti įdomesniais šventiniais gėrimais.

Planavimas tobulas…

Išankstinė užsakymo veikla gali nesuteikti spontaniškų atostogų, leidžiančių pamatyti, kur jaučiasi atmosfera, tačiau jei yra ekskursijų ar užsiėmimų, kuriuos labai norite atlikti, tai verta. Dažnai sutaupysite porą kvepalų perkant išankstinius bilietus internetu, tačiau daugiausia sutaupysite nusivylimą praleidę laiką ar nusivylimą praleisti atostogų eilėje valandas. Jei norite padaryti keletą dalykų – galbūt galėsite gauti leidimą, kuriame būtų visi jie, todėl atlikite tyrimus.

Taktiniai tualeto reikmenys…

Pasiimkite tokius daiktus kaip saulės kremas, dušo želė, šampūnas ir kiti būtini daiktai, kad nepirktumėte jų oro uoste ar ten nuvykę – paprastai mokėsite daugiau, jei galų gale tai padarysite. Jei pasiimate tik rankinį bagažą, sutaupykite pinigų pirkdami daugybę mini tualeto reikmenų, prieš eidami nusipirkite tokių mažų plastikinių butelių rinkinį ir dekantuodami šampūną ir pan. Iš pradžių galite išleisti tą pačią sumą, tačiau sutaupysite kiekvienos kelionės metu.

Svarbiausias dienos valgis …

Kas nemėgsta viešbučio savitarnos pusryčių? Jei užsisakėte viešbutį su pusryčiais, įsitikinkite, kad nuvykote į miestą ir pirmiausia užpildykite save – juk už tai sumokėjote. Jei per dieną gausite gerus pusryčius, per dieną išleisite mažiau maistui, todėl verta ieškoti viešbučių, kurie tai įtraukia į kainą.

Keli papildomi patarimai:

  • Praneškite bankui, kad būsite išvykęs, kad kortelės nebūtų be reikalo užblokuotos
  • Jei esate studentas, pasinaudokite visomis nuolaidomis, kuriomis galite pasinaudoti
  • Iš anksto užsisakykite oro uosto automobilių stovėjimo aikštelę, kad dieną nebūtų jokių nemalonių papildomų staigmenų

Ar mes ką nors praleidome? Praneškite mums, pasidalindami patarimais!

Daugiau iš Amy

Visada noriu prisijungti prie taškų ir suvokti dalykų esmę, nesvarbu, ar tai būtų naujausias „Celeb“ skandalas, ar tikrai sunkus kryžiažodis

Parašykite komentarą