Visos skubios paskolos internetu – dar geresnėmis sąlygomis

Lietuvoje visos skubios paskolos internetu suteikiamos gana geromis sąlygomis, tačiau dabar galvojantiems apie skolinimąsi derėtų kiek palaukti. Tiksliau – laukti reikėtų vos kelias dienas. Nuo naujų metų bus naujų reikalavimų kreditoriams, o tai reiškia, kad palūkanos mažės ir mažės gana akivaizdžiai.

Jau dabar dauguma bendrovių pradėjo įgyvendinti įstatymo pataisų reikalavimus, todėl galite matyti, kad jau dabar kai kurios įmonės skolina dar mažesnėmis palūkanomis. Tiesa, įstatymai nėra taikomi atgaline tvarka, todėl tuos kreditus, kuriuos paėmėte iki pataisų atsiradimo, turėsite grąžinti įprasta tvarka ir nemažesnėmis palūkanomis nei nurodyta sutartyje.

Kas liečia skolinimosi galimybes, Lietuvoje jos yra gana palankios, bet nepalankios jos yra tiems, kurie neturi pajamų. Jau įprasta matyti, kad Lietuvos bankas bando sugriežti kreditorių veiklą ir apriboti jų veiksmus skolinant neatsakingiems asmenims.

Dabar ir kreditoriams yra taikomi reikalavimai, kurie neleidžia skolinti tam tikriems asmenims. Tose nuostatose yra apibrėžiamos visos sąlygos, kurios nurodo kam skolinti pinigus galima, o kam ne. Pažeidus tuos reikalavimus, kreditorius gauna labai didelę baudą.

Jeigu galvojate apie pinigų skolinimąsi internetu, turėtumėte žinoti, kad skubios paskolos jau nebebus išduodamos nakties metu. Jums teks laukti kitos dienos darbo valandų. Tiesiog tokie yra reikalavimai, kurie įsigalioja nuo naujų metų. Tai galbūt ir nėra didelis niuansas, bet visgi – tai neleis skolintis žmonėms, kurie papuola į bėdą.

Parašykite komentarą