„Vita Credit“ / apžvalgos ir skundai

Paskolas automobiliui ir būstui ar paskolas už hipoteką galima gauti iš naujo nebankinio skolintojo „Vita Credit“. Hipotekos paskolos gali būti naudojamos įvairiems tikslams, o naudodamiesi „Vita Credit“ galite būti tikri, kad paskolą gausite sąžiningomis sąlygomis.

„Vita Credit“ dirba individualiai su kiekvienu klientu ir siūlo individualizuotą paskolos variantą. Pakankamas grąžinimo laikotarpis ir galimybė skolintis rimtas sumas kartu su greita paraiškų pateikimo procedūra daro „Vita Credit“ vienu geriausių skolintojų, kur žmonės, turintys pakankamą mokumą, gali įkeisti būstą ar automobilį ir gauti lėšų savo tikslams pasiekti.

Gaukite pinigų iš „VitaCredit“

„Vita Credit“ siūlo šias kreditų rūšis:

Automobilių nuoma:

 • finansavimo suma nuo 200 iki 20 000 eurų;
 • kredito terminas nuo
  iki
  ;
 • paskolos suma iki 90% transporto priemonės rinkos vertės.

Hipotekos paskola:

 • paskolos suma nuo 700 iki 140 000 eurų;
 • kredito terminas nuo
  iki
  ;
 • palūkanų norma, pradedant nuo 0,9% per mėnesį, atsižvelgiant į turto būklę ir vietą, taip pat nuo jūsų mokumo ir kredito istorijos.

„Vita Credit“ atsakymą pateikia iškart po visiško prašymo išnagrinėjimo, kuris paprastai trunka nuo 1 iki 10 darbo dienų, priklausomai nuo kredito rūšies ir užstato objekto. Kai tik bus priimtas sprendimas suteikti paskolą, „Vita Credit“ atstovas susisieks su jumis ir informuos apie galimas paskolos sąlygas.

Kodėl verta rinktis „Vita Credit“?

„Vita Credit“ yra pakankamai patogi ir greita paraiškų teikimo sistema. Suprasdamas, kad paskolos užstatu negali būti išduotos per 15 minučių, „Vita Credit“ vis dėlto padarė prašymo pateikimo procedūrą kiek įmanoma paprastesnę. Kredito paraišką galite užpildyti internetu bet kuriuo jums patogiu metu. Jums nereikia eiti į skolintojo biurą, tačiau jei norite užpildyti paraišką asmeniškai, galite drąsiai pasirinkti šią parinktį.

„Vita Credit“ siūlo paskolas su skirtingomis palūkanų normomis, kurių dydis priklauso nuo kliento mokumo, kredito istorijos, prašomos sumos ir norimo grąžinimo termino. Minimali palūkanų norma yra palyginti žema, ypač lyginant su konkurentų pasiūlymais. „Vita Credit“ prioritetas yra ilgalaikis bendradarbiavimas su skolininkais, todėl jis garantuoja įsipareigojimų vykdymą, klientų duomenų apsaugą ir skolininkų teisių laikymąsi.

Kaip kreiptis dėl „Vita Credit“ paskolų?

Kreiptis dėl „Vita Credit“ paskolos galima internetu ir asmeniškai skolintojo biure Rygoje. Norėdami kreiptis dėl paskolos, jums reikės:

 • užpildykite prašymą ir nurodykite, kokią paskolos rūšį norite naudoti, kiek ir kuriam laikui norite skolintis. Ten turi būti nurodyti duomenys apie save ir užstato objektą;
 • laukti skolintojo sprendimo. „Vita Credit“ kredito paraiškas peržiūri per 1–10 darbo dienų, priklausomai nuo kredito rūšies ir siūlomo užstato;
 • pasirašyti kredito sutartį skolintojo biure ir atlikti visus su įkeitimu susijusius formalumus.

Kai visos problemos bus išspręstos, galite tikėtis pinigų savo sąskaitoje. „Vita Credit“ perveda paskolos sumą
.

Parašykite komentarą