Kategorijos
Automobiliui Naujienos

Skolos spiralė, kaip išbristi iš skolų?

paskola

Remiantis ERIF Ekonominės informacijos biuro ataskaita, beveik 2 milijonai lenkų turi 3 milijonus negrąžintų skolų, o bendra jų suma siekia 25 milijardus PLN. Įdomu tai, kad vyrai yra skolų lyderiai, tačiau moterys turi didesnę problemą, iš kurios išeina. Pagrindinė lenkų moterų įsiskolinimo priežastis yra nesąžiningų paskolų ėmimas ir telekomunikacijų sutarčių pasirašymas. Kita vertus, ponai turi didžiausią problemą mokėdami išlaikymą.

Štai keletas mūsų pasiūlymų, kaip tvarkyti skolas:

Suplanuokite savo išlaidas ir nepaskirkite daugiau skolų

Lengviausias žingsnis, kurį galite padaryti, yra neužkrauti daugiau skolų ir pirkti tik tai, ką galite sau leisti. Planuokite savo išlaidas, kad sutaupytumėte pinigų ir išvengtumėte nereikalingų produktų pirkimo. Visų pirma, nustokite naudotis ir savo kreditine kortele, nes tai yra trumpiausias kelias į nekontroliuojamą apsipirkimą. Suplanavę savo biudžetą, be abejo, negalėsite pasinaudoti sąskaitos pereikvojimo galimybe. Kita negrąžinta skola yra tolesni įsipareigojimai ir palūkanos, dėl kurių jums gali būti sunku išeiti už vadinamąjį „tiesiai“.

Pradėkite taupyti

Išlaidų planavimas nėra vienintelis būdas sutaupyti pinigų. Vienas iš būdų yra sukurti vadinamąjį mažas saugumo fondas. Tai labai paprasta ir susideda iš tam tikrų lėšų, kurios nustatomos individualiai, atidėjimo kiekvieną mėnesį, o tai padės surinkti sumą, kuri leis sumokėti savo įsipareigojimus. Netikėtų išlaidų atveju tai taip pat pasitarnaus kaip užstatas, kurio dėka jūs nepateksite į didesnes skolas.

Išvalykite skolas

Yra bendrovių, kurios specializuojasi profesionalių klientų skolų mažinimo srityje. Sužinoję apie jūsų situaciją, jie tikrai ras jūsų problemų sprendimą. Tačiau tai jau taikoma labai sunkiems atvejams ir sumoms, o tokių įmonių pagalba yra mokama. Kitas būdas, kurį galite naudoti, yra sniego gniūžtės metodas. Jis susideda iš tam tikros sumos pasirinkimo ir padalijimo taip, kad didžiausia dalis būtų paskirstyta mažiausiai skolai, o mažiausia – didžiausiai. Tai leis greičiau grąžinti bent kai kuriuos įsipareigojimus ir, svarbiausia, atgauti tikėjimą, kad susitvarkysite su jais, taip pat paskatins jus imtis tolesnių veiksmų.

Pasirūpinkite savo finansais, rinkitės tik saugius ir patikimus finansavimo būdus, ir gausite PLUS!

Šaltiniai:

Wzory pism i wniosków do pobrania oraz porady online

www.kf-finanse.pl

http://www.spokojnefinanse.pl

https://businessinsider.com.pl

Įvertink

Autorius Antanas Leginas

Rašau apie paskolas ir ne tik.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.