Kategorijos
Naujienos

Įkvepiančios įtakingų moterų citatos apie pinigus, turtus ir galią

Bet kuri įtakinga ir finansiškai sėkminga moteris atskleis jums paslaptį, kad per didelis pasigyrimas savo pasiekimais gali kainuoti brangiai. Ir tai susiję ne tik su pinigais. Naujausi tyrimai rodo, kad moterys dažnai gėdijasi didžiuotis savo finansinėmis, karjeros ar verslo imperijomis, ypač kai kalbama apie nepaprastai aukštus finansinius pasiekimus. Kodėl tai? Pirmoji gėdos priežastis yra ta, kad toks pasigyrimas nesutampa su visuomenėje tipišku lyčių lyčių stereotipu: paklusnumas ir paslaugi būtybė, jaučianti didelį altruizmą aplinkinių žmonių atžvilgiu ir palaikymą, kurį šios moterys turėtų suteikti. Nors seniai įsitvirtinusi moters „vietos“ kultūra dar negali visiškai paremti karjeros prioritetų nustatymą moters gyvenime, ji netrukdė viso pasaulio drąsioms moterims įrodyti savo talentą verslo pasaulyje. Štai kodėl mes sukūrėme įkvepiančias citatas apie įtakingų moterų pinigus, turtus ir galią bei šių galingų įrankių vaidmenį jų sėkmėje, kaip jie neigiamai ir teigiamai paveikė jų gyvenimą ir kuo jie labiausiai didžiuojasi jie uždirbo. Šioms moterims kreditų palyginimas, informacijos pasverimas ir teisingų sprendimų priėmimas buvo tik keli iš nesuskaičiuojamų žingsnių sėkmingam kasdieniam finansiniam gyvenimui.

 • Žmonės sako, kad pinigai nėra raktas į laimę, bet aš visada tikėjau, kad jei turi pakankamai pinigų, tu gali padaryti tą laimės raktą sausą “. – Joanna Rivers
  Joanna Rivers, mirusi prieš 4 metus, būdama 81 metų, buvo labai garsi amerikiečių komikė, aktorė, rašytoja, programų prodiuserė ir televizijos laidų vedėja iš Niujorko. Ji visus užbūrė ne tik žavinga ir nuotaikinga asmenybe, bet ir po mirties paveldėjo 140 milijonų savo vienintelei atžalai. Per savo karjerą ji gavo tiek „Emmy“, tiek „Grammy“ televizijos apdovanojimus.
 • „Yra žmonių, kurie turi pinigų, ir yra tikrai turtingų žmonių, kurie neturi nieko bendro su pinigais“. – Visa Chanel
  Gimusi Prancūzijoje kaip Gabriele Bonhér Chanel, Coco Chanel buvo prancūzų mados dizainerė, verslininkė ir ikoniško prabangos prekės ženklo „Chanel“ bei garsių moterų kvepalų „Chanel No.“ įkūrėja. 5 “autorius. „Chanel“ taip pat yra vienintelė mados menininkė, įtraukta į „Time“ žurnalą kaip viena įtakingiausių žmonių 20-ajame amžiuje ir 20-ojo amžiaus pradžioje.
 • „Ką bebūtų sugalvojote ir norite įgyvendinti, ir nesvarbu, ką galvojote apie kliūtį šiam planui, nustokite teisintis! Jūs galite padaryti viską! – Katja Beuchamp, „Birchbox“ įkūrėja ir generalinė direktorė.
  Katja sukūrė ir valdo finansiškai sėkmingą „Birchbox“. Tai Niujorke veikianti internetinė mėnesio prenumeratos paslauga, siunčianti abonentams paketus nuo keturių iki penkių visiškai naujų kosmetikos ar kitų grožio produktų. Šie produktai apima odos priežiūros produktus, kvepalus, ekologiškus produktus ir įvairią kitą dekoratyvinę kosmetiką.
 • „Kaip vadovui pagrindinė atsakomybė, tenkanti man ant pečių, yra praktiškai parodyti elgesį, kurį noriu matyti savo pavaldiniuose“. – Himansha Batia, „Rose International“ įkūrėja ir generalinė direktorė
  „Himansha Batia“ gimė Indijoje ir devintajame dešimtmetyje persikėlė į Ameriką. Jos įkurta bendrovė „Rose International“ yra lyderė tarp JAV technologijų kompanijų, teikianti įvairius darbo jėgos ir informacinių technologijų sprendimus daugybei kitų kompanijų.
 • „Pinigai seka meną. Pinigai nori to, ko negali nusipirkti. Stilius ir talentas. Ir atminkite, kad nors jūs turite tam tikrą talentą užsidirbti pinigų, jums reikia tikro talento, kad žinotumėte, kaip išleisti pinigus “. – Kandisa Bushnela
  Kandisa yra amerikiečių knygų ir straipsnių autorius, žurnalistas ir televizijos prodiuseris, porą metų vedė savo savaitinę tiesioginę radijo laidą. Ją taip pat labai gerai žino kiekviena moteris, kada nors sutikusi klasikinio kultinio serialo knygą ar televizijos laidą – „Seksas ir miestas“, populiarumo sulaukusi 1990-ųjų pabaigoje. Stebint televizijos laidos populiarumą – dalyvavo keli pilnametražiai filmai, kuriuose dalyvavo serialo herojai. Jos tėvas buvo vienas iš oru aušinamų vandenilio kuro elementų, kurie vėliau buvo naudojami „Apollo“ kosminėse misijose 1960-aisiais, išradėjų.
 • – Jei mano gyvenime būtų tik vienas dalykas, kuriuo galėčiau didžiuotis, aš didžiuotis, kad niekada nebuvau sulaikyta moteris. – Merilina Monroe
  Marilyn Monroe, plačiai laikoma viena garsiausių visų laikų Amerikos aktorių, vaidino aktorę keliuose žymiuose filmuose, įskaitant „Džentelmenams labiau patinka blondinės“, „Septyneri niežėjimo metai“ ir „Tik džiazui merginos“. Monroe filmai jos gyvenime atnešė daugiau nei 200 milijonų dolerių ir gerokai po jos mirties 1962 m.
 • „Nesijaudinkite dėl to, ko nežinote. Tai gali būti didžiausia jūsų stiprybė ir įsitikinsite, kad elgsitės kitaip nei visi kiti aplinkiniai “. – Sarah Blagley, „Spanx“ įkūrėja
  Sarah Blagley yra amerikiečių milijardierė ir verslininkė, sėkmingai įkūrusi ir vis dar vadovaujanti Amerikos intymių drabužių kompanijai „Spanx“. 2012-aisiais Sarah buvo paskelbta viena iš 100 įtakingiausių žurnalo „Time“ žmonių pasaulyje. Be to, kad vadovauja finansiškai sėkmingai įmonei, Sarah yra ir keturių vaikų mama.
 • – Pinigai, net jei jie ir neatneša laimės, bent jau padės jums būti nelaimingais patogiomis sąlygomis. – Helen Gurley Brown
  Helena Brown 32 metus vadovavo ir redagavo populiarų moterų žurnalą „Cosmopolitan“. Ji taip pat yra 1962 m. Perkamiausios moterų patarimų knygos „Seksas ir vieniša mergina“ autorė. Tomis dienomis knyga reprezentavo visuomenėje nepopuliarią nuomonę ir skatino moteris imtis finansinės nepriklausomybės nuo vyrų, taip pat daug diskusijų tema – seksas prieš vedybas. Knyga taip pat įkvėpė 1964 m. Filmą tuo pačiu pavadinimu, kuriame vaidino Natalie Wood ir Henry Fonda. Knyga per pirmąsias tris savaites buvo parduota beveik 2 milijonais egzempliorių ir tris kartus pateko į populiariausių bestselerių viršūnę. Knyga buvo išleista 28 šalyse. Pati Helen nebuvo išlepinta, „cosmo“ žavinga mergina. Ji buvo kilusi iš labai varganos šeimos, kurios niūri vaikystė. Jos tėvas mirė, kai jai buvo tik 10 metų, o sesuo sirgo poliomielitu; Helenos motina juos užaugino mažame name labai skurdžiame Los Andželo rajone.
 • „Vieną dieną noriu praturtėti. Kai kurie žmonės yra tokie turtingi, kad praranda bet kokią pagarbą žmonijai. Aš būtent tokia ir noriu būti “. – Rita Rudnere
  Amerikiečių aktorė, komikė ir rašytoja Rita Rudnere už savo komedijos šou „Klauskite Ritos!“ Gavo Gracie Alleno apdovanojimą už Amerikos moteris televizijoje ir radijuje. (Klauskite Ritos). Ji koncertavo su tokiomis industrijos damomis kaip Cheryl Crowe ir Bette Middler, taip pat dalyvavo Amerikos populiariausiame šou „Melissa & Joey“.

Įvertink

Autorius Jonas Kesius

Rašo paskolų tema

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.